Czapki reklamowe - z logo dla firm, najlepsza reklama

Czapki reklamowe

Fajne czapki reklamowe z nadrukiem rozdawane latem klientom na targach to upominek, który bez wątpienia zapada w pamięć. Spełniamy profesjonalne oczekiwania reklamowe i tworzymy na czapkach nadruki techniką termo-transferu, aby utrwalić jakość materiału, a jednocześnie sprawić, że czapka będzie wyglądała na faktycznie markową, wykonaną przez ciebie. Regulowana objętość sprawia, że czapkę nałoży dosłownie każdy człowiek. Daszek jest dość elastyczny, spełnia modne oczekiwania. Oczywiście nasze czapki z nadrukiem posiadają perfekcyjny przepływ temperatury, dlatego nikt nie odczuwa dyskomfortu podczas noszenia. Potrafimy wdrożyć dowolną grafikę lub napis reklamowy. Oryginalna kolorystyka rzuca się w oczy, a to zapewnia pozytywny odbiór. Perfekcyjny, letni gadżet reklamowy dla firm w rozjazdach. Dzięki temu produktowi wszyscy cię zapamiętają.

Jest 15 produktów.


Czapki reklamowe z nadrukiem w sklepie SpiroPrint — producenta gadżetów reklamowych

W bardzo szerokiej okazałości SpiroPrint od lat świadczy usługi z zakresu wykonywania nadruków na odzieży reklamowej. W tej ofercie znajdą Państwo czapki z daszkiem z nadrukiem dla firm. Nasze usługi nie obejmują sprzedaży detalicznej. Skupiamy się tylko i wyłącznie na zaopatrywaniu przedsiębiorstw w materiały reklamowe. Dlatego też najmniejszy dostępny pakiet zakupu czapek z daszkiem to 30 sztuk w przypadku sitodruku.

Materiał, z jakiego wykonano nakrycia głowy z nadrukiem to 100% bawełna. Sam krój czapki czy też rozmiar jest uniwersalny i regulowany. Żaden z Twoich pracowników nie będzie miał problemu z dopasowaniem jej do siebie. Zakres kolorystyczny czapek jaki oferujemy, jest naprawdę szeroki. Dostępne kolory czapek z logo firmy to: czarny, czerwony, niebieski, pomarańczowy, zielony, biały, granatowy, jasny niebieski, limonkowy, butelkowy, różowy, błękitny, beżowy, żółty, brzoskwiniowy lub fioletowy. Zaś sam nadruk wykonywany jest bardzo trwałą metodą sitodruku lub haftem, a umieścić mogą go Państwo zarówno na przodzie czapki oraz z lewej i prawej strony.

Czapeczki z logo firmy lub szkoły dla dzieci

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko czapki dla dorosłych. Świadczymy usługi nadruku również na czapkach dla dzieci. Stworzyliśmy specjalnie ku tej okazji dodatkowy produkt nazwany czapeczką dziecięcą. Właśnie ten model dedykowany jest dla naszych młodszych klientów. Zapraszamy również do sprawdzenia całego działu odzież reklamowa z logo, w którym mogą Państwo dobrać resztę ubioru.

Nakrycia głowy z nadrukiem dla dzieci sprawdzą się świetnie dla organizatorów kolonii lub szkół czy przedszkoli. Często organizujemy wycieczki, w których nie ukrywajmy, najważniejsze jest bezpieczeństwo dzieci. Dlatego też dbamy o to, aby dzieciaki były widoczne i nie zdarzyło nam się, żeby w tle innych turystów zagubiły. Czapki reklamowe z daszkiem z nadrukiem idealnie sprawdzą się w takiej sytuacji i wyróżnią całą grupę na tle innych turystów. Odpowiednio dobrany kolor i nadruk logo pozwoli nam w skutecznym doglądaniu, aby grupa nam się nie rozdzieliła. Zaś dzieci będą miały fajną pamiątkę od samych organizatorów.

Czapki zimowe z haftem

W naszym asortymencie znajdą Państwo czapki reklamowe z haftem. Wykonane w znacznej części z bawełny czapki idealni sprawdzą się w chłodne poranki, a nawet mroźne, zimowe popołudnia. Jak już o czapkach mowa warto zainteresować się także takim produktem jak polary z logo dla pracowników, które będą podstawą w ubiorze na chłodniejsze dni. 

Czapki z daszek z haftowanym nadrukiem

Jest to jeden z najpopularniejszych i najbardziej znanych modeli czapek. W upalne dni ochronią naszą głowę od promieni słonecznych, które nie jednokrotnie dały nam w kość. Zaś w nieco cieplejsze, ale jednak wietrzne chwile nas nie przewieje. SpiroPrint oprócz standardowego nadruku, oferuje na czapkach z daszkiem haft komputerowy, który jest jednym z najtrwalszych nadruków (sposobów znakowania) odzieży. Znakowane tzw. dzokejki bardzo mocno kojarzą się z takim produktem jak koszulki polo z logo. Taki schemat bardzo często spotkamy w chociażby amerykanskich filmach, gdzie pracownicy odziani są w znakowane czapki z daszkiem i koszulki polo. Może też pójdziesz tym tropem? 

Nadruk na czapkach i ich cena

Podczas produkcji naszych czapek wykorzystujemy dwie metody nadruku. W przypadku haftu jest to oczywiście haft komputerowy, jeśli zaś mowa o czapkach z nadrukiem stosujemy sitodruk, który jest bardzo popularną, a przede wszystkim trwałą metodą. Kupując u nas masz pewność, że nadruk na czapkach będzie trwały i posłuży naprawdę długi czas. Standardowe czapki z daszkiem z haftem pakujemy po 10 sztuk, a ich cena to około 140 zł. W przypadku czapek zimowych pakowanych również po 10 sztuk jest to 150 zł. Czapki z daszkiem ze zwykłym nadrukiem sytuacja ma się nieco inaczej. Pakujemy je po 30 sztuk, a ich cena to około 300 zł do 500 zł

Najczęściej zadawane pytania dotyczące czapek reklamowych z nadrukiem

Najczęściej zadawane pytania dot. czapek reklamowych (FAQ)

Jaka jest minimalna ilość zamówienia?
Minimalna ilość zamówienia to: nadruk sitodrukiem 30 sztuk, haft komputerowy 10 sztuk.

Czy mogę zrobić nadruk lub haft na całej powierzchni czapki ?
Nie. Przy każdym modelu podany jest maksymalny rozmiar nadruku/haftu.

Czy mogę wybrać rozmiar czapki ?
Czapki są uniwersalne, w przypadku czapek z daszkiem posiadają regulację.

Szukam niestandardowego okrycia głowy. Czy mają Państwo coś w swojej ofercie ?
Tak, posiadamy w ofercie komin Kolorado, który może pełnić taką funkcję.

Mam skomplikowane logo, które chcę wyhaftować na czapce. Co w takim wypadku ?
Nie każde logo nadaje się pod haft. Logotypy zbyt szczegółowe nie są możliwe do wyhaftowania - wtedy proponujemy wykonać je metodą sitodruku.