Długopisy z grawerem - idealny prezent dla klienta

Długopisy z grawerem

Metal kojarzy się z mocnym stylem, pewnością siebie, solidnością w działaniu, stabilnością. To skojarzenia, które na pewno każda firma chciałaby wywołać u swoich klientów i być długo tak właśnie postrzegana. Jednakże długopisy metalowe z grawerem mają możliwość nie tylko być nośnikiem takich wartości, ale, co równie ważne, potrafią z nimi dotrzeć do dużej ilości osób. Wystarczy dokonać masowej transakcji, aby móc rozdawać długopisy metalowe jako typowy gadżet reklamowy na przykład dołączając do nich notatniki reklamowe. Wiele przedsiębiorstw dokonuje takiego zakupu, bo zadowolony klient na pewno wróci i wyda u ciebie pieniądze. Długopisy metalowe z nadrukiem potrafią przetrwać w formie przez wiele lat, mają wymienne wkłady, są niezwykle żywotne. Różnokolorowe pozycje wraz z opcją grawerowania laserowego to szansa uzyskania taniej i efektywnej reklamy. Nasze długopisy metalowe wyróżniają się designem, a wysokie certyfikaty jakości potwierdzają dbałość wykonania mierzoną w milimetrach. Łączymy zatem w długopisie z grawerem kilka elementów, które decydują o skutecznej reklamie – solidność, personalizacja, estetyka, dbałość o szczegóły.

Jest 37 produktów.


Długopisy reklamowe z grawerem dla Twojej firmy -- oferta producenta SpiroPrint

Od lat produkujemy dla Państwa eleganckie długopisy z grawerem o najwyższej jakości. Z naszych usług i produktów korzystają setki tysięcy zadowolonych klientów, a znaczna część z nich w dalszym ciągu z nami współpracuje. W naszej ofercie znajdziesz naprawdę szeroki asortyment długopisów grawerowanych o przeróżnych kształtach i kolorach. Nie jest więc trudno zadbać o gadżet premium dla swoich klientów lub partnerów biznesowych. Długopisy metalowe z grawerem sprawdzą się idealnie w tej roli. Najlepsi twoi kontrahenci i współpracownicy zasługują, by o nich należycie dbać. Sam długopis powinien być wysokiej jakości, a długopis grawerowany jeszcze ją podwyższa – poprzez personalizację, a także jakość wykonania grawera. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze oczekiwania są tak duże. Dla mniej wymagających klientów proponujemy więc inny wariant, czyli klasyczne długopisy firmowe z logo wykonane z plastiku. Efekt wizualny jest prawie tali sam, ale w znacząco niższej cenie.

Grawer na długopisie — charakterystyka i cena

Dbamy o to, aby nasz asortyment był naprawdę szeroki, żeby nasi klienci mogli zawsze dobrać długopisy pod swoje preferencje. W zwyczaju mamy sprzedaż w pakietach po 50 sztuk. Inaczej wygląda sytuacja w przypadku produktów z serii premium, które pakowane do szt. Po wielu badaniach stwierdziliśmy, że jest to optymalna ilość dostosowana zarówno dla większych, jak i mniejszych firm. Jesteśmy jednak otwarci i elastyczni na Państwa propozycje i dostosujemy się do wszelkich wymagań. Jeśli taka zaproponowana ilość nie będzie odpowiadać, zawsze można sięgnąć po telefon i zadzwonić do nas w celu omówienia oferty hurtowej. Grawerowane długopisy z logo, z pewnością przykuwają większą uwagę aniżeli ich plastikowi bracia. Charakteryzują się solidnością i elegancją i choć droższe, tak wiele osób decyduje się na ich zakup.

Technologia, jakiej używamy w przypadku grawerowania naszych długopisów to grawerowanie laserowe, a dokładniej grawer YAG. Potocznie nazywany twardym ze względu na zwiększoną moc potrzebną do grawerowania takich materiałów jak metal czy twarde tworzywa sztuczne.

Dlaczego długopisy metalowe z nadrukiem to nie najlepszy pomysł?

Niektórzy uważają, że nadruk zamiast grawera to lepsza, bo tańsza opcja. Tak może być, ale nie w przypadku długopisów metalowych. Przewagą grawerowanych długopisów metalowych jest ich niezwykła trwałość. Grawer na długopisie nie ma możliwości starcia się, co gwarantuje nam stałą identyfikację takiego długopisu z naszą firmą. Długopisy metalowe z nadrukiem takiej trwałości nie będą miały. A reklama jest skuteczna, gdy jest dobrze przemyślana, ale i długotrwała. Śmiało można powiedzieć, że tej właściwości grawerów nadruki na długopisach nie będą miały. Nawet po wyschnięciu taki długopis straci swój nadruk po kilku użyciach, a dłuższe użytkowanie w wyższych temperaturach spowoduje, że sam nadruk zostanie na dłoni osoby użytkującej. To tylko spowoduje zdenerwowanie osoby piszącej, co wpłynie na złe skojarzenie z firmą, której logo zostało umieszczone na długopisie. A przecież nie o tak fatalny efekt nam chodzi, który zresztą trudno byłoby nam zatrzeć. Z grawerem na długopisie tego typu problemu nie ma. To wynika z jego specyfiki. Umieszczenie go a gadżecie jest gwarancją, będzie tam tak długo, jak długie będzie życie tego przedmiotu piszącego. Do tego miło jest wyczuć znak firmowy pod palcami. Nieco wyższa cena długopisu reklamowego z grawerem nie jest zaporowa, a posiadanie go daje poczucie wyjątkowości. Warto też pamiętać, że samo wykonanie graweru jest droższe niż naniesienie nadruku, ale metal nie sprawia, że koszt długopisu jest dużo wyższy.

Co oprócz długopisów z grawerem?

Grawerowane długopisy pomimo tego, że są efektowne i można ich określić produktem z serii premium, nie zawsze są tym, czego szukacie. Nie zawsze jest potrzeba inwestowania w ten nieco droższy produkt. Długopisy z grawerem zazwyczaj są zarezerwowane na specjalne okazje i dla specjalnych klientów. Przez brak masowości produkty te stają się czymś elitarnym i pożądanym. Jeżeli potrzebujemy większej ilości tego spersonalizowanego gadżetu, to niezwykle dobrą opcją jest długopis, o którym wcześniej wspomnieliśmy – klasyczny plastikowy z nadrukiem. Nie jest może tak trwały, jak długopis reklamowy z grawerem, ale pozwala osiągnąć satysfakcjonujący efekt marketingowy. Klasyczne długopisy z nadrukiem z plastiku są świetnym odpowiednikiem metalowych długopisów grawerowanych i są po prostu tańsze. Jednak długopisy reklamowe z grawerem, to nie jedyny wariant, który możemy Państwu zaproponować. Czasami bardziej pożądane i odpowiedniejsze do promocji są ołówki reklamowe. W niektórych sytuacjach bardziej sprawdza się pisanie ołówkiem, gdyż istnieje możliwość zmazywania i nanoszenia poprawek w tym, co pisaliśmy lub narysowaliśmy. To jeden z głównych powodów, dla których ludzie sięgają czasami częściej po ołówki. Dla naszych klientów to również dogodna opcja. Na powierzchni ołówka umieścić możemy znak firmowy w postaci nadruku, a także pokusić się o grawer. W przypadku drewnianych wykonanych nieco inną techniką niż na metalowych obudowach. Ołówek reklamowy sprawdzi się w wielu sytuacjach – na imprezach masowych, konferencjach, eventach firmowych, jako dodawany gratis do zamówień. Wstąpić może w różnych odsłonach, ale ogólnie rzecz biorąc, jednym z jego atutów jest niska cena. Można więc sobie pozwolić na większą ilość niż w przypadku grawerowanych długopisów. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby z tych dwóch elementów skomponować komplet. Efekt marketingowy będzie wtedy podwójny! Najbardziej można napisać coś ołówkiem, by później poprawić to długopisem, Jeżeli będzie to długopis z grawerem, zrobimy to tym bardziej z ochotą. Wystarczy więc wybrać odpowiedni dla naszych potrzeb długopis do grawerowania.

Dlaczego długopis z grawerem jest dobrym pomysłem

Grawerowany długopis metalowy jest dobrym pomysłem na różne okazje. Nie znaczy to, że zawsze trzeba decydować się na ten rodzaj zindywidualizowania długopisu, ale kiedy chcemy komuś okazać szczególną wdzięczność, szacunek lub wyróżnić daną osobę, moment lub wydarzenie, to grawer jest tu najodpowiedniejszą formą naniesienia jakiegoś napisu. Nie trzeba ograniczać się do loga firmowego. Wygrawerować można różne krótkie życzenia, dedykacje, sentencje, imię i nazwisko, nazwę firmy. Treść naniesiona tą metodą na metalowy długopis zawsze będzie dobrze się kojarzyć. To znak, że firma zwraca uwagę na formę, odpowiednią do treści.

Jaki długopis metalowy najlepszy do graweru

Wybór długopisu nie ma większego znaczenia dla efektu estetycznego. Na metalowych długopisach, które my oferujemy, grawer zawsze prezentuje się dobrze. Dla tych, którzy cenią sobie oryginalność dobra opcją będzie długopis metalowy z grawerem Ivo. To wytrzymały produkt, który będzie długo służył obdarowanemu i skutecznie wypełniał funkcję promocyjną. Dostępny w kolorach: bordowy, czerwony, srebrny, czarny, fioletowy, jasnoniebieski, niebieski, musztardowy pomarańczowy, zielony. Ivo to tanie długopisy metalowe, na których grawer w postaci na przykład loga firmy prezentuje się zawsze dobrze.

Vesuvio to z kolei propozycja dla miłośników minimalizmu i nowoczesnej elegancji. Na satynowym korpusie w kolorach białym, czerwonym, niebieskim, pomarańczowym, zielonym możliwe jest wykonanie srebrnego graweru, który idealnie będzie korespondował z metalowymi elementami. Te zaś świetnie komponują się z korpusem i antypoślizgową gumką w jego dolnej części.

Długopisy reklamowe metalowe z grawerem to długopisy Porto. Wykonamy laserową technologią napis lub logo nada produktowi elegancji i niepowtarzalności. Szeroka gama kolorystyczna daje duży wybór stylu i odpowiedniej kompozycji. Dla wszystkich ceniących jakość wykonania i trwałość długopisu to pozycja obowiązkowa. Grawer świetnie będzie komponował się ze srebrnym szpicem, utylitarnym klipsem oraz pragmatycznym, przyciskowym mechanizmem wysuwania wkładu. Inne typy długopisów metalowych z grawerem to Bello, Tico, Manhatan, Toledo kolor – gdzie możliwe jest łączenie dwóch kolorów: czarny lub biały ze złotym, co daje ciekawy efekt. Są to tanie długopisy metalowe grawerowane. Sprzedajemy je w pakiecie po 50 sztuk. Natomiast eleganckie zestawy pakowane w specjalnych pudełkach po dwa długopisy oferujemy w pakiecie, który zawiera 10 sztuk.

Nie tylko metalowa obudowa

Gdy z pewnych powodów metal, jako tworzywo obudowy, nam nie odpowiada, zawsze można zdecydować się na przykład na bambus. Komplet piśmienniczy Morris z grawerem jest dobrą alternatywą dla zwykłych długopisów z logiem firmowym często rozdawanych przez przedsiębiorstwa. Tu atutem, który nadaje ciekawy efekt, jest opakowanie, a także sam design długopisu i ołówka, bo z tych dwóch elementów składa się ten komplet. Zestaw świetnie nadaje się na prezent wręczany przy różnych okazjach kontrahentom. Grawer na przedmiotach piszących plus nadruk na pudełku, sprawdzają się świetnie jako podarunek na specjalne okazje.


Najczęściej zadawane pytania dot. długopisów reklamowych (FAQ)

Jakie jest minimalne zamówienie?
W przypadku długopisów metalowych - 50 sztuk.

Czy mogę wykonać grawer wielokolorowy ?
Nie, przy grawerze laserowym nie ma takiej możliwości.

Czy mogę zamówić personalizowanie długopisy z grawerem?
Tak, w tym celu prosimy o kontakt z działem sprzedaży.