Długopisy metalowe z grawerem - szeroki asortyment w SpiroPrint

Długopisy z grawerem

Metal kojarzy się z mocnym stylem, pewnością siebie w działaniu , stabilnością. Długopisy metalowe z grawerem przekazują nie tylko takie wartości. Zapewniają jednocześnie możliwość przekazana idei wielkiej ilości osób. Wystarczy dokonać masowej transakcji, aby móc rozdawać długopisy metalowe jako typowy gadżet reklamowy np. dołączaj do nich notatniki reklamowe. Wiele przedsiębiorstw dokonuje takiego zakupu, bo zadowolony klient na pewno wróci i wyda u ciebie pieniądze. Długopisy metalowe z nadrukiem potrafią przetrwać w formie przez wiele lat, mają wymienne wkłady, niezwykle żywotne. Różnokolorowe pozycje wraz z opcją grawerowania laserowego to szansa uzyskania taniej i efektywnej reklamy. Nasze długopisy metalowe wyróżniają się designem, a wysokie certyfikaty jakości potwierdzają dbałość wykonania mierzoną w milimetrach.

Jest 33 produktów.


Długopisy reklamowe z grawerem dla Twojej firmy - oferta producenta SpiroPrint

Od lat produkujemy dla Państwa eleganckie długopisy z grawerem o najwyższej jakości. Z naszych usług i produktów korzystają setki tysięcy zadowolonych klientów, a znaczna część z nich w dalszym ciągu z nami współpracuje. W naszej ofercie znajdziesz naprawdę szeroki asortyment długopisów grawerowanych o przeróżnych kształtach i kolorach. Zadbaj o gadżet premium dla swoich klientów lub partnerów biznesowych. Długopisy metalowe z grawerem sprawdzą się idealnie w tej roli. Dla mniej wymagajacych klientów proponujemy inny wariant, czyli klasyczne długopisy firmowe z logo wykonane z plastiku. Efekt prawie ten sam w znacząco niższej cenie.  

Grawer na długopisie - charakterystyka i cena

Dbamy o to, aby nasz asortyment był naprawdę szeroki żeby nasi klienci mogli zawsze dobrać długopisy pod swoje preferencje. W zwyczaju mamy sprzedaż w pakietach po 50 sztuk. Inaczej wygląda sytuacja w przypadku produktów z serii premium, które pakowane do 5szt. Po wielu badaniach stwierdziliśmy, że jest to najbardziej optymalna ilość dostosowana zarówno dla większych jak i mniejszych firm. Jeśli jednak taka ilość nie odpowiada, śmiało można sięgnąć po telefon i zadzwonić do nas w celu omówienia oferty hurtowej. Grawerowane długopisy z logo, z pewnością przykuwają większą uwagę niżeli ich plastikowi bracia. Charakteryzują się solidnością i elegancją dlatego też tak wiele osób decyduje się na ich zakup.

Metodologia jakiej używamy w przypadku grawerowania naszych długopisów to grawerowanie laserowe, a dokładniej grawer YAG. Potocznie nazywany twardym ze względu na zwiększoną moc potrzebną do grawerowania takich materiałów jak metal czy twarde tworzywa sztuczne. 

Dlaczego długopisy metalowe z nadrukiem to nie najlepszy pomysł?

Długopisy metalowe z grawerem charakteryzują się niezwykła trwałością. Grawer na długopisie nie ma możliwości starcia się, co gwarantuje nam stałą identyfikację takiego długopisu z naszą firmą. Długopisy metalowe z nadrukiem takiej trwałości nie będą miały. Śmiało można powiedzieć, że takiej trwałości nie będą miały jak grawery na długopisach. Nawet po wyschnięciu taki długopis straci swój nadruk po kilku użyciach, a po dłuższym użytkowaniu w wyższych temperaturach spowoduje, że sam nadruk zostanie na dłoni osoby użytkującej. Denerwują ją powodując, że nie będzie mu się dobrze kojarzyło, a na odwrotnym efekcie nam zależy. 

Co oprócz długopisów z grawerem? 

Grawerowane długopisy pomimo tego, że są efektowne i można ich okreslić produktem z serii premium, nie zawsze są tym czego szukacie. Wcześniej wspomnieliśmy o klasycznych długopisach z nadrukiem z plastiku, które są świetnym odpowiednikiem i są po prostu tańsze. Jednak to nie jedyny wariant dla długopisów reklamowych z grawerem, który możemy Wam zapronować. Posiadamy również ołówki reklamowe, które w niektórych sytuacjach są dużo bardziej porządane niżeli długopisy. Mozliwość zmazywania i nanoszenia poprawek w tym co pisaliśmy i narysowaliśmy to jeden z głównych powodów dla których ludzie sięgają również po ołówki. 


Najczęściej zadawane pytania dot. długopisów reklamowych (FAQ)

Jakie jest minimalne zamówienie?
W przypadku długopisów metalowych - 50 sztuk.

Czy mogę wykonać grawer wielokolorowy ?
Nie, przy grawerze laserowym nie ma takiej możliwości.

Czy mogę zamówić personalizowanie długopisy z grawerem?
Tak, w tym celu prosimy o kontakt z działem sprzedaży.