Pendrive metalowe - z logo Twojej firmy

Pendrive metalowe

Jeżeli chcesz podnieść prestiż swojej firmy i zapewnić klientom naprawdę świetny gadżet wybierz pendrive z grawerem logo. Dzięki ładnej, błyszczącej powierzchni uzyskasz wspaniałe odwzorowanie grafiki promocyjnej lub istotnego napisu marketingowego. Pendrive firmowy można podpiąć pod klucze, na smycz, włożyć do portfela. Przechowywanie informacji to wielka potrzeba, dlatego pendrive jako upominek jest niezwykle pożądany. Stanowi doskonałą nagrodę w konkursach, jako wyjście w stronę zbudowania lojalności. Pendrive z grawerem charakteryzują się wysoką wytrzymałością, mają wysuwaną wtyczkę USB. Niezwykle długie, poręczne i oryginalne użytkowanie leży w zasięgu twoich rąk. Wykorzystaj pendrive i odnieś sukces marketingowy. Znakowanie laserowe wyróżni gadżet z otoczenia, a to sprawi, że nie da się produktu zgubić lub pomylić.

Postęp techniczny sprawił, że dzisiaj mało kto wyobraża sobie pracę bez komputera. Co więcej stał się on obecny w wielu prywatnych mieszkaniach i wykorzystywany jest nie tylko do pracy ale również do rozrywki. Wraz z popularnością komputerów osobistych i ich unowocześnianiem poszło też ulepszanie nośników danych. Zaczęło o się od dyskietek potem przyszły płyty, a dziś najpopularniejsze są pendrivy. I właśnie pendrivy z grawerem można wykorzystać nie tylko jako nośnik danych ale również jako reklamę.

Jest 6 produktów.


Pendrive z grawerem sposobem na reklamę Twojej firmy

Właśnie popularność personalizowanego pendrive gwarantuję dotarcie z reklamą do wielu potencjalnych klientów. Każdy bowiem użytkownik komputera używa owej wygodnej, małej, pojemnej pamięci przenośnej. I na pewno ucieszy się jeśli otrzyma go za darmo od firmy, z której usług korzysta. Warto więc zainwestować może w trochę droższe ale tym wartościowsze dla klientów pendrive z logo. Ich użyteczność sprawi, że będą często stosowane do zapisywania różnych danych a co za tym idzie ich użytkownicy będą utrwalać w pamięci logo firmy czy hasło reklamowe na nich nadrukowane.

Pendrive metalowy czy drewniany z grawerem? 

O ile popularne są długopisy z nadrukiem, które są tańsze o tyle pendrive z grawerem do popularnych nie należą. Może więc za tym iść następujący tok myślenia obdarowanego: nie dostałem od nich tandetnego długopisu ale coś droższego widocznie stać ich na coś więcej i dbają o relacje, więc to solidna firma, nie próbują też tylko wyciągnąć ode mnie pieniędzy, ale są w stanie zdobyć się na gest i pokazać, że im na mnie zależy. A stąd już prosta droga do budowania pozytywnego PR w bezpośrednich rozmowach naszego klienta z jego rodziną czy znajomymi. Ponadto mogą się pojawić skojarzenia związane z nowoczesnością, z tym, że firma jest na czasie itp. Warto więc zainwestować w pendrive z grawerem jeśli nie rozdając je każdemu to przynajmniej kluczowym klientom. 

Sam zdecyduj, czy Twój klient dostanie pendrive drewniany czy metalowy, z grawerem. Na obydwu wariantach mamy możliwość naniesienia graweru z logiem Twojej firmy. Nie stanowi to żadnego problemu przy metodzie nadruku na pendrive jaką stosujemy, czyli grawerowaniem YAG. Jest to specjalistyczna metoda właśnie dedykowana gadżetom drewanianym i metalowym. 

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania dot. pendrive grawerowanych(FAQ)

Jak duży grawer możecie zrobić na pedrive?
Przy każdym modelu jest opisane maksymalne pole znakowania.

Możecie zrobić grawer w dowolnym kształcie?
Nie. Wszystkie pedndrive z naszej oferty znajdują się na stronie.

Szukam najtańszego modelu. Jaki polecacie?
Pendrive Solaris 16Gb jest najtańszym modelem w naszej ofercie.