Infolinia: 68 410 46 62
0 Item(s) zł 0.00

Nie masz produktów w koszyku.

Podsuma: 0,00 zł

Długopisy z nadrukiem

Długopisy z nadrukiem

W tej ofercie znajdą Państwo długopisy z nadrukiem wykonane z tworzywa sztucznego (potocznie nazywanego plastikiem). Metalowe długopisy z nadrukiem to z reguły długopisy premium, znanych producentów, a ich cena jest znacznie wyższa, takie również znajdziecie u nas, ale w innej kategorii. Natomiast długopisy plastikowe to rodzaj najbardziej popularny na rynku oraz najtańszy. Posiadamy bardzo szeroką gammę tego produktu o przeróżnych wzorach. Dla zainteresowanych posiadamy również długopisy z grawerem, które również znajdziecie w naszym sklepie. Długopisy z logo firmy od SpiroPrint nie wzbudzają tandetnych skojarzeń. Są niezwykle trwałe, posiadają interesujące zakończenia oraz ogrom odpowiedników kolorystycznych. Możesz wykorzystać też opcję indywidualnego designu. We wszystkich statystykach branżowych długopisy plastikowe z nadrukiem wygrywają w zestawieniach najbardziej użytecznych upominków marketingowych.

Produkty 1 do 24 z 55

Sortuj wg
Pokaż
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Produkty 1 do 24 z 55

Sortuj wg
Pokaż
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Długopisy firmowe z nadrukiem - producent SpiroPrint

Nie ma co ukrywać, że jednym z najpopularniejszych i najchętniej nabywanym gadżetem reklamowym są długopisy z nadrukiem. Oczywiście najczęściej nabywają je firmy, które szukają różnych ścieżek do swojej promocji. Wtedy sięgają po długopisy firmowe z logo i rozprowadzają je po klientach, pracownikach co skutecznie rozszerza świadomość marki. Warto jednak zadbać o wydobycie z nich maksymalnej jakości, bowiem rozdawanie ich na prawo i lewo nie ma najmniejszego sensu. Najlepiej nasz produkt promować na aukcjach, targach firmowych, a także konferencjach. Można je dołączyć do drobnych paczek upominkowych. Potrafimy stworzyć długopisy z nadrukiem o dowolnym wzorze, bądź grafikę wykorzystując w tym celu technologię tampodruku.

Nadruk na długopisach z logo i ich cena

Nasza firma prowadzi sprzedaż hurtową długopisów. Naszym targetem są firmy (mniejsze i większe), urzędy i inne tego typu działalności. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby taki pakiet nabył klient indywidualny. Tzw. hurt długopisów na zamówienie zaczyna się od 100 szt. Asortyment znanych i lubianych marek typu Zenith sprzedajemy w pakietach 50 szt. ze wzgledu na wysoką cene. Standardowe długopisy kupisz u nas już od 56 zł netto za pakiet, zaś te nieco bardziej wymyślne (o bardziej skomplikowanych wzorach) to cena powyżej 120 zł za cały pakie 100 sztuk

Nasze długopisy z tworzywa sztucznego znakowane są metodą tampodruku. Podobnie jak ołówki reklamowe z nadrukiem, które również u nas znajdziesz. Maszyna przy pomocy tampona nakłada nadruk na długopisy. Jest to bardzo znana i lubiana przez producentów technologia. Głównie ze względu na swoją prostotę, ale i wysoką jakość wykonywanych nadruków. 

Długopisy reklamowe z logo firmy w SpiroPrint

Produkujemy je z wykorzystaniem nowoczesnej technologii druku oraz grawerowania laserowego. Długopisy reklamowe z logo firmy stanowią doskonały gadżet promocyjny, staną się atrakcyjnym upominkiem dla klientów i partnerów biznesowych, a także świetnie zaprezentują się na recepcyjnej ladzie czy gabinetowym biurku, wpływając na pozytywny wizerunek firmy.

Wykorzystanie długopisów reklamowych ma wielki w sens podczas promowania przedsiębiorstwa w różnych grupach docelowych. Klientom z niższej kategorii możesz rozdawać długopisy plastikowe z wykorzystaniem podstawowej technologi tampodruku, a konsumentom premium podaruj na specjalnych spotkaniach informacyjnych długopisy reklamowe z serii Parker. Dzięki temu zyskasz nie tylko szacunek we wszystkich grupach docelowych, ale po prostu rozwiniesz swój wizerunek do maksymalnych rozmiarów. Dodatkowo do długopisów proponujemy grawerowanie laserowe, posegregowanie gadżetów w ekskluzywne komplety lub opakowania na długopisy. Wykorzystaj efektywnie nasze branżowe doświadczenie. Pomogliśmy wielu przedsiębiorcom i jesteśmy przekonani, że też zainteresujesz się wysoce zindywidualizowaną ofertą.

Nadruk na długopisach firmowych i ich cena

Długopisy firmowe, które produkowane są z plastiku znakujemy trwałą i znaną metodą tampodruku. Nadruk nakładany jest na długopisy promocyjne przy pomocu tamponu. Często stosowany również przy produktach ceramicznych, szklanych lub metalowych, jednak my w takich sytuacjach jesteśmy zwolennikami graweru. Cena jaką podajemy to w większości przypadków cena całego pakietu, w którym znajduje się 100 szt. Niekiedy jest to 50 szt. dlatego zalecany uważne czytanie karty produktu