4.5 87
Drukarnia SpiroPrint 206 206
Długopis Strzykawka
Długopis Strzykawka
Długopis Strzykawka
Długopis Strzykawka
Długopis Strzykawka
Długopis Strzykawka
Długopis Strzykawka
Długopis Strzykawka
Długopis Strzykawka

Długopis Strzykawka

Cena za pakiet z nadrukiem (100 szt.)
119,00 zł

To pozycja zwłaszcza dla tych, którzy chcą się wyróżniać i zaoferować swoim klientom coś niespotykanego. Długopis strzykawka z miarką jest ciekawą, przyciągającą wzrok propozycją. Przezroczysta obudowa wypełniona jest kolorowym płynem, na którym świetnie odznacza się nadruk. Ponadto, dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik może też z łatwością kontrolować poziom zużycia tuszu. Długopis wykonany jest z plastyku, posiada również klasyczny przyciskowy mechanizm pozwalający na wysuwanie wkładu. Produkt idealny do reklamowania towarów ukierunkowanych na młodych konsumentów.

Przygotuj sam swój projekt.
Obok znajdziesz interesujące Cię makiety.
Waga: 8,7g
Długość: 13,0cm
Rozmiar nadruku: 45mm x 7mm
Typ wkładu: Slim
Kolor wkładu:

niebieski

(UWAGA: Zielony i Biały długopis posiadają wkład czarny)

Tworzywo: ABS/Frosty
Technologia: Tampondruk
Odblokownie wkładu: wciśnięcie
Opakowanie: pakiet 100 szt.

Parametry produktu

Kolor
Kolor
 
 
Biały
 
 
Czerwony
 
 
Niebieski
 
 
Zielony

Nadruk na korpusie
Nadruk na korpusie
 
1 kolor
 
2 kolory
[Dodaj 32,00 €]

Nadruk na korpusie - strona 2
Nadruk na korpusie - strona 2
 
Brak nadruku
 
1 kolor
[Dodaj 33,00 €]
 
2 kolory
[Dodaj 65,00 €]

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Opisz specyfikację projektu 
 

Dodaj plik z projektem
Dodaj plik z projektem
Plik
 
  Ilość:

Długopis strzykawka to produkt dla osób, dla których zwykłe długopisy czy smycze reklamowe są już przeżytkiem. Z której strony byśmy nie spojrzeli, najlepiej sprawdzi się w branży medycznej, w której widok strzykawki jest rzeczą normalna. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie abyś sięgnął po nie dla swojej firmy. Nie ukrywajmy, np. w branży budowlanej widok długopisu strzykawki przyciągnie uwagę nie jednego klienta. Polecamy również popularny i stylowy długopis parker. 

Budowa długopisu strzykawki

Nasz niecodzienny długopis wykonany jest w znacznej części z plastiku, w tym przypadku ASB/Frosty. Dla większego efektu zaaplikowano w niego zabarwioną wodę w różnych kolorach, aby imitowała ona substancję do wstrzyknięcia. W naszym asortymencie posiadamy 4 kolory płynu do wyboru. Sam długopis posiada wymienny niebieski wkład, a jego średnica mierzy 1,2 cm. Długość długopisu strzykawka wynosi 13 cm. Ponadto długopis ten posiada wkład typu slim o kolorze czarnym.

Długopis strzykawka z nadrukiem

Nadruk jaki nanosimy na nasze długopisy to tampodruk. Bardzo popularna metoda wyróżniająca się przede wszystkim bardzo wysoka jakością i trwałością. Dlatego też stosujemy go przy produkcji nadruków na naszych przedmiotach. Tak jak wcześniej wspomnieliśmy długopis strzykawka posiadamy w czterech kolorach: niebieskim, białym, zielonym i czerwonym. Dodatkowo istnieje możliwość wykonania nadruku na obu stronach korpusu.

Dlaczego warto wybrać długopis strzykawka jako gadżet reklamowy Twojej firmy?

Strzykawka to zdecydowanie rzecz, która u niejednego z nas wywołuje gęsią skórkę. Wszystko za sprawą lekarzy i badań, na które dla własnego zdrowia się wybieramy, a tam zaś czeka na nas tradycyjna strzykawka, która w większości takich przypadków służy do pobrania krwi. Dlaczego więc coś co nie zawsze kojarzy się z miłymi rzeczami ma być dobrym gadżetem dla mojej firmy?

Odpowiedź jest nadzwyczaj prosta. Jak już wcześniej wspominałem jest to niezwykle niecodzienny gadżet reklamowy. Po pierwsze sam efekt zrobi jego wygląd i z pewnością wzbudzi zainteresowanie nie jednego klienta. Tak szczerze, kiedy dotychczas miałeś możliwość zobaczenia takiego długopisu? Śmiem twierdzić, że widzisz go po raz pierwszy, albo zostałem zainspirowany przez konkurencyjną firmę. Po drugie długopis strzykawka w rękach osoby, która ma uprzedzenia do tradycyjnej wersji strzykawki pozwoli mu nieco załagodzić wizerunek (odważniej powiedziawszy pokonać pewne lęki). Zaś logo Twojej firmy na owym długopisie z pewnością pozytywnie wpłynie na całościowy wizerunek marki. Mniej zaskakujący, a bardziej prestiżowymi są długopisy z grawerem, które również polecamy.  


Poniżej przedstawiamy listę najczęściej zadawanych pytań (FAQ).


Czy wszystkie długopisy strzykawki mają niebieski wkład?
Nie, strzykawki z zielonym płynem mają wkład w kolorze czarnym, pozostałe mają wkład niebieski.

Czy biała strzykawka jest przeźroczysta?
Tak, strzykawki są transparentne.

Czy na strzykawkach może być złoty nadruk?
Tak, mamy w ofercie złotą farbę do nadruku na strzykawkach.

Zobacz także