4.5 87
Drukarnia SpiroPrint 206 206
Długopis Strzykawka
Długopis Strzykawka
Długopis Strzykawka
Długopis Strzykawka
Długopis Strzykawka
Długopis Strzykawka
Długopis Strzykawka
Długopis Strzykawka
Długopis Strzykawka

Długopis Strzykawka

Cena za pakiet z nadrukiem (100 szt.)
172,00 zł
UWAGA! W zamówionym pakiecie, dany kolor długopisu może wystąpić w różnych odcieniach.

Gadżet reklamowy, który ma się sprawdzić nie tylko jako praktyczny, niewielki i niedrogi upominek, musi wyróżniać się czymś na tle konkurencji. Tradycyjne, nawet najbardziej eleganckie długopisy już dawno temu stały się tak powszechne, że mało kto zwraca na nie uwagę – po prostu są. Co innego w przypadku tak intrygującej i przyciągającej wzrok formy, jaką jest długopis strzykawka. Jeśli najbardziej cenisz sobie kreatywność, a Twoja firma nie boi się odważnych posunięć i akcji promocyjnych, możesz zafundować jej i swoim Klientom zastrzyk pozytywnej energii w bardzo praktycznym opakowaniu, jakim jest właśnie ciekawie prezentujących się długopis.

Przygotuj sam swój projekt.
Obok znajdziesz interesujące Cię makiety.
Waga: 8,7g
Długość: 13,0cm
Rozmiar nadruku: 45mm x 7mm
Typ wkładu: Slim
Kolor wkładu: niebieski
Tworzywo: ABS/Frosty
Technologia: Tampondruk
Odblokownie wkładu: wciśnięcie
Opakowanie: pakiet 100 szt.

Parametry produktu

Kolor
Kolor
 
 
Czerwony
 
 
Niebieski
 
 
Zielony

Nadruk na korpusie
Nadruk na korpusie
 
1 kolor
 
2 kolory
[Dodaj 37,00 €]

Nadruk na korpusie - strona 2
Nadruk na korpusie - strona 2
 
Brak nadruku
 
1 kolor
[Dodaj 37,00 €]
 
2 kolory
[Dodaj 74,00 €]

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Opisz specyfikację projektu 
 

Dodaj plik z projektem
Dodaj plik z projektem
Plik
 
  Ilość:

Klienci lubią dostawać rzeczy niespotykane, intrygujące, oryginalne, inne niż wszystkie. Dlatego pokochali otrzymywane od ulubionych firm długopisy strzykawki z nadrukami.

Jak i gdzie najlepiej wykorzystać długopisy strzykawki?

Pierwsza myśl, jaka się nasuwa, widząc kształt i formę długopisu strzykawki z nadrukiem to oczywiście branża związana ze służbą zdrowia i farmacją. Oczywiste jest, że ten rodzaj gadżetu reklamowego doskonale sprawdzi się dla firm reprezentujących właśnie te obszary gospodarki i przemysłu. Będą idealne jako dodatek do internetowych zamówień dla firm, stowarzyszeń, które następnie można rozdystrybuować dalej, do klienta końcowego lub dla indywidualnych Klientów. Takie upominki sprawdzą się w przychodniach, ośrodkach zdrowia i punktach medycznych oraz w prywatnych gabinetach jako podziękowanie za wizytę i zaufanie pacjentów. Z powodzeniem można je zastosować także w aptekach czy do promowania nowych produktów wchodzących na rynek i potrzebujących zainteresowania odbiorców.

Zabawny długopis w kształcie strzykawki może posłużyć jako gadżet reklamowy i jednocześnie pamiątka na wszelkiego rodzaju szkoleniach, kongresach czy spotkaniach dotyczących tej branży. Będą też zawsze chętnie przyjmowane przez studentów studiów związanych ze służbą zdrowia oraz przez dzieci i uczniów podczas prelekcji na tematy związane z profilaktyką zdrowia i higieny, które nieraz mają miejsce w przedszkolach i szkołach. Słowem, jest to gadżet, który doskonale można wykorzystać na naprawdę wielu płaszczyznach.

Co wyróżnia nasze produkty?

Naszą markę i oferowane produkty wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość. Dzięki niej proponowane długopisy strzykawki stają się zabawnym, praktycznym gadżetem do pisania, który zostanie z Twoimi Klientami na dłużej. Oferowane gadżety reklamowe z nadrukiem wyróżnia także ciekawa forma – nietypowy, oryginalny kształt strzykawki uzupełniony jest kolorowym płynem w wyrazistych barwach, co znacznie wpływa na jego estetykę. Niewielka waga i poręczny format sprawiają, że pisanie długopisem w kształcie strzykawki daje wiele frajdy. W gadżecie zastosowano wkład typu slim. Obudowa została wykonana z solidnego tworzywa ABS/Frosty, a trwały nadruk zaś wykonany jest techniką tampodruku, gwarantującego nieścieralność. Nadruk wykonywany jest na korpusie i może być jedno- lub dwukolorowy. Wkład odblokowywany jest klasycznie, na wcisk. Zamówić można pakiety zaczynające się od 100 sztuk.

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

Jesteśmy jedną z wiodących na rynku drukarni, zajmujących się przygotowywaniem na zamówienie profesjonalnych gadżetów reklamowych z projektowanymi nadrukami. Cenimy sobie przede wszystkim wysoką jakość stosowanych materiałów, dobierając zawsze odpowiednio technologię nadruku do rodzaju nośnika, uwzględniając cechy charakterystyczne jednego i drugiego.

Mamy ogromne doświadczenie, które pozwala nam przygotowywać dla Ciebie najciekawsze propozycje akcesoriów, dobierając ich formę oraz kolorystykę do obowiązujących w danym okresie trendów rynkowych. Zrealizujemy zarówno Twoje indywidualne projekty, jak i przygotujemy własne propozycje na podstawie Twoich oczekiwań względem ostatecznego efektu, jaki ma zostać osiągnięty. Wszystkie zlecenia realizujemy w maksymalnie krótkim czasie, aby zamówione gadżety reklamowe jak najszybciej mogły zacząć rozsiewać wokół swój czar. Zapewniamy, że przygotowane dla Ciebie długopisy strzykawki z nadrukiem staną się jednym z najlepszych gadżetów promujących firmę, w jakie dotychczas zainwestowałeś.


Poniżej przedstawiamy listę najczęściej zadawanych pytań (FAQ).


Czy wszystkie długopisy strzykawki mają niebieski wkład?
Nie, strzykawki z zielonym płynem mają wkład w kolorze czarnym, pozostałe mają wkład niebieski.

Czy biała strzykawka jest przeźroczysta?
Tak, strzykawki są transparentne.

Czy na strzykawkach może być złoty nadruk?
Tak, mamy w ofercie złotą farbę do nadruku na strzykawkach.

Zobacz także