0 Item(s) zł 0.00

Nie masz produktów w koszyku.

Podsuma: 0,00 zł

Kamizelki odblaskowe

Kamizelki odblaskowe

Odzież robocza, na której umieszcza się nadruk nie jest nowością, niemniej stanowi świetny przykład połączenia funkcjonalności, wymogów w zakresie bezpieczeństwa oraz reklamy. Jesteśmy w stanie wykonać dla swoich klientów praktycznie każdy nadruk, który będzie świetnie eksponowany. W tym przypadku oferujemy zwłaszcza nadruki na plecach. Wszystkie proponowane przez nas kamizelki odblaskowe z nadrukiem wykonane są z żółtego, fluorescencyjnego poliestru oraz zapinane są na wygodne rzepy. Zgodnie z wymogami zawartymi w stosownych ustawach, posiadają też dwa odblaskowe pasy. Produktu nie należy utożsamiać z produktami ochrony indywidualnej w rozumieniu Dyrektywy Środki Ochrony indywidualnej 89/686/EEC

2 produkt(ów)

Sortuj wg
Pokaż

2 produkt(ów)

Sortuj wg
Pokaż

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem dla dorosłych i dla dzieci

W naszej ofercie mamy również kamizelki odblaskowe z nadrukiem zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Obecnie to tak naprawdę niezbędny dodatek, który powinien posiadać każdy szanujący się obywatel. Przepisy, jakie mamy w Polsce, zalecają, a nawet wymagają używania ich w przeróżnych sytuacjach, jakie napotykamy na co dzień. Chociażby poza terenem zabudowanym, po zmierzchu obowiązkowe jest noszenie kamizelki. To samo tyczy się również wielu grup zawodowych.
Kamizelka odblaskowa z nadrukiem od SpiroPrint to gwarancja wysokiej jakości materiału oraz samego nadruku. Od lat dostarczamy naszym klientom produkty, które przede wszystkim są sprawdzone. Nie kupisz u nas kota w worku, wręcz przeciwnie, kupisz produkt wart swojej ceny, o wysokiej jakości, która zagwarantuje Ci długi czas użytkowania.

Dlaczego noszona kamizelka odblaskowa z nadrukiem nas chroni?

Warto wspomnieć tutaj o okresie jesienną zimowym, w którym bardzo szybko zapada zmrok. Przez taki obrót sytuacji jesteśmy zmuszeni zadbać o nasze bezpieczeństw. Każdego dnia przechodzimy przez ulice, niektórzy z nas zmuszeni są do chodzenia polnymi drogami lub poza terenem zabudowanym. Każdy z nas ma odczynienia z samochodami i tutaj jest największe zagrożenie. Kamizelki odblaskowe z nadrukiem zagwarantują nam odpowiednie bezpieczeństwo w takich momentach. Spowodują, że będziemy widoczni z dalekiej odległości i uchronimy siebie, a zapewne też i innych członków rodziny przed wypadkami, a nawet tragedią.