Kamizelki odblaskowe - z nadrukiem do pracy

Kamizelki odblaskowe

Odzież robocza, na której umieszcza się nadruk nie jest nowością, niemniej stanowi świetny przykład połączenia funkcjonalności, wymogów w zakresie bezpieczeństwa oraz reklamy. Jesteśmy w stanie wykonać dla swoich klientów praktycznie każdy nadruk, który będzie świetnie eksponowany. W tym przypadku oferujemy zwłaszcza nadruki na plecach. Odpowiednio dobrane kamizelki idealnie wejdą na inne ubrania robocze z nadrukiem. Wszystkie proponowane przez nas kamizelki odblaskowe z nadrukiem wykonane są z żółtego, fluorescencyjnego poliestru oraz zapinane są na wygodne rzepy. Zgodnie z wymogami zawartymi w stosownych ustawach, posiadają też dwa odblaskowe pasy. Produktu nie należy utożsamiać z produktami ochrony indywidualnej w rozumieniu Dyrektywy Środki Ochrony indywidualnej 89/686/EEC

Jest 4 produktów.


Rodzaje - Kamizelki odblaskowe z nadrukiem

W naszej ofercie mamy również kamizelki odblaskowe z nadrukiem zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Obecnie to tak naprawdę niezbędny dodatek, który powinien posiadać każdy szanujący się obywatel. Przepisy, jakie mamy w Polsce, zalecają, a nawet wymagają używania ich w przeróżnych sytuacjach, jakie napotykamy na co dzień. Chociażby poza terenem zabudowanym, po zmierzchu obowiązkowe jest noszenie kamizelki. To samo tyczy się również wielu grup zawodowych.
Kamizelka odblaskowa z nadrukiem od SpiroPrint to gwarancja wysokiej jakości materiału oraz samego nadruku. Od lat dostarczamy naszym klientom produkty, które przede wszystkim są sprawdzone. Nie kupisz u nas kota w worku, wręcz przeciwnie, kupisz produkt wart swojej ceny, o wysokiej jakości, która zagwarantuje Ci długi czas użytkowania.

Kamizelki odblaskowe dla dorosłych z nadrukiem

W naszym sklepie znajdą Państwo kamizelki odblaskowe dla dorosłych w wiekszych rozmiarach. Idealnie sprawdzą się dla firm i przedsiębiorstw budowlanych, drogowych gdzie są one wymagane przez chociażby przepisy BHP. 

Kamizelki odblaskowe dla dzieci z nadrukiem 

Kamizelki ostrzegawcze z nadrukiem wymagane są także w przedszkolach i szkołach podstawowych. Często podczas krótkich wycieczek Panie przedszkolanki muszą zaopatrzyć każde dziecko w kamizelki ze względów bezpieczeństwa. 

Dlaczego noszona kamizelka odblaskowa z nadrukiem nas chroni?

Warto wspomnieć tutaj o okresie jesienną zimowym, w którym bardzo szybko zapada zmrok. Przez taki obrót sytuacji jesteśmy zmuszeni zadbać o nasze bezpieczeństw. Każdego dnia przechodzimy przez ulice, niektórzy z nas zmuszeni są do chodzenia polnymi drogami lub poza terenem zabudowanym. Każdy z nas ma odczynienia z samochodami i tutaj jest największe zagrożenie. Kamizelki odblaskowe z nadrukiem zagwarantują nam odpowiednie bezpieczeństwo w takich momentach. Spowodują, że będziemy widoczni z dalekiej odległości i uchronimy siebie, a zapewne też i innych członków rodziny przed wypadkami, a nawet tragedią.

Co oprócz kamiezelek ostrzegawczych z nadrukiem znajdziesz w naszym sklepie? 

Kamizelki to tak naprawdę jeden z ostatnich elementów okrycia wierzchniego naszego pracownika. W naszym sklepie zaopatrzysz również swoją załogę w t-shirty reklamowe, które możesz przyozdobić logo swojej firmy. W nastepnej kolejności podczasz chłodniejszych poranków czy podczas zimy Twoim pracownikom przydadzą się również polary z haftem firmowym. Ciepłe, wygodne, a dzięki haftowanemu logu znak Twojej firmy będzie trwały. 

Nadruk na kamizelkach odblaskowych 

Nadruk na naszych kamizelkach odblaskowych wykonywany jest w dwóch technologiach: sitodruk oraz sublimacja. Więcej na temat tych technologii dowiesz się w  zakładce Drukarnia w głównym menu naszego sklepu. Serdecznie zapraszamy do lektury. 

Najczęściej zadawane pytania dotyczące kamizelek odblaskowych z nadrukiem

Najczęściej zadawane pytania dot. kamizelek odblaskowych (FAQ)

Jaka jest minimalna ilość zamówienia?
Minimalna ilość zamówienia na kamizelki to: nadruk sitodrukiem 20szt, nadruk sublimacją 10szt.

Czy na kamizelkach można wykonać pełno kolorowy nadruk?
Na kamizelce możemy nadrukować maksymalnie 4 kolory.

Czy można mieszać rozmiary?
W przypadku kamizelek jest to rozmiar L lub XL. Rozmiary można mieszać.

Z jakiego materiału zrobione są kamizelki?
Kamizelki są wykonane ze 100 % poliestru.

Czy mogę zamówić kamizelki dla dzieci?
Tak, w naszej ofercie posiadamy kamizelki w rozmiarach dziecięcych.