Gadżety elektroniczne - dla firm, z nadrukiem, z logo

Gadżety elektroniczne

Każdy lubi dostawać prezent, a jeśli chcesz zadbać o dobre relacje ze swoimi klientami, musisz zacząć lubić je dawać. Zwolenników gadżetów elektronicznych jak i samej elektroniki nie brakuje. Gdzie się nie rozejrzymy, ludzie korzystają z powerbanków, pendrivów, latarek, a nawet podkładek pod myszki.

Jest 4 produktów.

Pendrive z nadrukiem

Każda osoba korzystająca z komputera w domu, pracy czy na studiach doceni prezent w postaci pendrive. W dobie cyfrowej informacji archiwizacja danych oraz przemieszczanie ich z jednego sprzętu na inny stanowi nieodłączny element codziennego życia. Rozwój i przyrost danych krążących po sieci sprawiają, że miejsca na ich przechowywanie po prostu nigdy za wiele, dlatego osoby w każdym wieku i wykonujące każdy zawód z pewnością docenią taki praktyczny podarunek. Państwa logo nadrukowane na pendrive nieinwazyjnie wkomponuje się w codzienny krajobraz życia osoby obdarowanej.

Miłośnicy niezwykle oryginalnych wzorów i przedmiotów również znajdą coś dla siebie. Drewniany pendrive z własnym logo spodoba się miłośnikom nawiązań do przyrody i natury, a do tego będzie praktyczny i stylowy. Wielbiciele eleganckich i trwałych rozwiązań na pewno docenią pendrive z grawerem, będący doskonałym pomysłem na nagrodę w firmowym konkursie.

Powerbank reklamowy

Praca i biznes niosą ze sobą potrzebę stałego kontaktu czy to z klientami, czy ze współpracownikami albo kadrą kierowniczą. Stały dostęp do sieci za pośrednictwem telefonów komórkowych nierzadko jest błogosławieństwem dla osób lubiących żyć na szybkich obrotach. Powerbank z nadrukiem będzie idealnym prezentem albo nagrodą dla tych, którzy nie lubią zwalniać z powodu wyczerpanej baterii w smartfonie. Logo nadrukowane na powerbanku będzie towarzyszyło stałym klientom bądź wiernym pracownikom w ich codziennym życiu. Stylistyka prezentu zależy tylko i wyłącznie od Państwa. Klientom, którzy oczekują najwyższej jakości połączonej z pięknym wyglądem, proponujemy poręczne i doskonale wykonane powerbanki metalowe. Charakteryzują się one niezwykle nowoczesnym designem i zadowolą każdego entuzjastę gadżetów elektronicznych. Nieważne, czy wybierzesz skromny i lekki powerbank plastikowy, czy elegancki powerbank metalowy – każdy będzie stanowił praktyczny i przemyślany prezent.

Latarka LED

Każdy chyba zdaje sobie sprawę z tego, jak funkcjonalnym gadżetem jest latarka. Poruszanie się po omacku jest nie tylko niekomfortowe, ale również niebezpieczne, a przecież każdy czasami znajduje się nagle w ciemności. Niewielka i poręczna latarka LED stanowi nieodłączny element wyposażenia każdej torebki, plecaka czy nawet pęku kluczy. Kto z nas nie znalazł się w sytuacji, w której musiał zejść do ciemnej piwnicy albo przejść się po ciemnej klatce schodowej, w której akurat zabrakło oświetlenia? Latarka nie tylko rozjaśni mrok, ale będzie również świetną, stonowaną reklamą dzięki temu, że nadrukują Państwo na niej swoje logo. Dzięki żywym kolorom sprawdzi się też jako brelok do kluczy ułatwiający znalezienie ich wśród innych przedmiotów.

Podkładka pod mysz z nadrukiem

Obecnie komputery i myszki komputerowe stanowią elementy wyposażenia każdego domu, a co za tym idzie, podkładka pod mysz będzie świetnym podarunkiem, który sprawdzi się niezależnie od tego, do jakiej grupy docelowej zostanie skierowany. Trwałość podkładki sprawia, że nadrukowane na niej przez Państwa logo będzie gościło w domu obdarowanego przez bardzo długi czas, wpływając na pozytywny odbiór firmy. W naszym sklepie znajdą Państwo podkładki w różnych rozmiarach i formatach, które idealnie sprawdzą się podczas różnorakich promocji, a także przydadzą się pracownikom spędzającym czas przy komputerze, jednocześnie ich motywując.

Odmierzają czas i reklamują – zegar i zegarki

Doskonałym gadżetem reklamowym elektronicznym jest zegar – uniwersalny produkt promujący firmę. Może występować w tej roli jako zegar ścienny – wtedy tarcza stanie się doskonałym miejscem na reklamę. Jej tło może stanowić zdjęcie z nadrukiem lub sam nadruk. Ten może być w postaci logo, sloganu reklamowego lub dłuższego tekstu. Tarcza zegara to prawdziwe pole do popisu dla projektanta, którym może zostać każdy zamawiający dzięki gotowym makietom CorelDraw i PDF. To świetna, a zarazem widoczna promocja firmy. Ten gadżet elektroniczny może występować również pod postacią osobistego czasomierza, czyli zegarka na rękę. Choć tutaj tarcza oznacza nieco mniej miejsca na dłuższy tekst, to logo firmy, czy krótki slogan jak najbardziej mogą w tym miejscu występować. W przypadku zegarków istnieje jeszcze możliwość wykorzystania paska, jako nośnika reklamy. Ten gadżet może być wspaniałym prezentem dla współpracowników. Na pewno miło będą wspominać czas spędzony w firmie.

Zegarki nie muszą tylko wskazywać czas, bo gadżety w postaci smartwatchów, pozwalają monitorować również zdrowie i kondycję. Dla branż związanych ze sportem, zdrowiem, dbaniem o wygląd i ogólne samopoczucie, to wręcz wymarzony produkt reklamowy. Mówi się, żegadżet reklamowy pozostaje z klientem średnio przez 7 miesięcy. Niektóre jak kalendarze — nawet 1 rok”. W przypadku opaski monitorującej zdrowie na pewno dłużej!

Reklama na głośniku? Czemu nie?

Niewielkich rozmiarów gadżet do słuchania stacji radiowych, odtwarzania muzyki z urządzeń mobilnych i pamięci USB. Ma on duży potencjał reklamowy. Przez nadruk na jego powierzchni przyciągnie wzrok, a nie tylko słuch. Mowa bowiem o głośniku, który może być bezprzewodowy, ale również z kablem. Może mieć też różne rozmiary, ale nigdy nie pozostanie niezauważonym reklamowym gadżetem elektronicznym. Doskonały jako upominek na różnych imprezach firmowych dla pracowników, jak też dla klientów podczas rozmaitych eventów. Głos wydobywający się z głośnika będzie spełniać funkcję użytkową, a grafika na promocyjną.

Domowa stacja pogodowa

Są gadżety, które zadowolą każdego. Któż nie sprawdza, jaka jest temperatura na zewnątrz, ale też wewnątrz? Stacja pogodowa daje też wiedzę o wilgotności i ciśnieniu powietrza, a także kierunku i prędkości wiatru. Często ma funkcję prognozy i alarmu pogodowego. Czy z takiego przedmiotu klienci nie będą zadowoleni? Sprawdzając pogodę, twój logotyp na domowej stacji pogodowej przypomni im, od kogo jest ten funkcjonalny prezent.

Tanie gadżety elektroniczne? To możliwe!

Jeżeli zależy nam na szerokiej dystrybucji naszego hasła, loga, reklamy i w tym celu musimy (bądź chcemy) zdecydować się na dużą ilość gadżetów. Szukamy wtedy raczej przedmiotów, które są tanie. Gadżety, elektronika – te dwa słowa nie muszą się w tym przypadku wykluczać. Można wybrać magnetyczną ładowarkę bezprzewodową. Na pewno będzie to przydatny gadżet i doskonale będzie przypominać firmę, która w ten sposób zdecydowała się na reklamę - a dzięki cenie takiego produktu, może być ona długa i efektywna. Taką rolę mogą też odgrywać słuchawki reklamowe. Prawie każdy lubi słuchać muzyki, czy to w domu, czy podczas aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Dyskretne małe logo firmy na słuchawkach sprawi, że będzie to czynność jeszcze przyjemniejsza. Mała stacja do ładowania słuchawek bezprzewodowych mnoży możliwości oznakowania. Są to tylko przykłady tanich gadżetów elektronicznych. Rozwiązań w tej kategorii jest o wiele więcej.

Rzeczywistość wirtualna, czyli gogle VR

Gogle VR to również praktyczny gadżet reklamowy. Służą do oglądania filmów i grania w gry. Jako prezent nie tylko zaskoczą i docenią klienta, ale również będą pracować pozytywnie w budowaniu marki. Firma, która decyduje się na taki gadżet elektroniczny reklamowy, postrzegana jest jako nowoczesna i kojarzona z postępem technologicznym, a to już nie jest wirtualna rzeczywistość. Możliwość oznakowania produktu w widocznym miejscu sprawia, że jest to gadżet niezwykle atrakcyjny nie tylko dla obdarowanych nim klientów. Nie jest to najtańszy gadżet, ale i tu można wybrać między bardziej lub mniej zaawansowanymi technologicznie modelami. Natomiast wzmocnienie wizerunku firmy jako mocnej i która prężnym krokiem podąża ku przyszłości – bezcenne.

Nie dziwi fakt, że gadżety elektroniczne dla firm są obecnie niezwykle popularne, gdyż stanowią idealne miejsce na logo firmy, hasło reklamowe, a nawet krótkie teksty takie jak dedykacja lub życzenia. To świetna promocja marki lub wydarzenia. Elektroniczny gadżet nie tylko przypomina i reklamuje, ale spełnia też zupełnie praktyczną funkcję. Warto w takie upominki zainwestować. Będzie to świadczyło o klasie firmy.

Reklama poprzez gadżety niejedno ma imię. Dotyczy to również tych elektronicznych. Znajdziemy w tej kategorii mnóstwo rozwiązań, w zależności od wizji, strategii, potrzeb i budżetu. Można powiedzieć, że gadżety reklamowe elektroniczne to nieodzowny element promocji. Do tego nie są kalendarzami i na pewno pozostaną z klientem dłużej niż rok.