Podkładki z nadrukiem - personalizowane z logo Twojej firmy

Podkładki z nadrukiem

Proste elementy codziennego wyposażenia są najlepszymi i najskuteczniejszymi nośnikami reklamy. Dlatego w naszej ofercie posiadamy podkładki z nadrukiem, które można dostosować wyglądem do własnych potrzeb i oczekiwań. Oferowane w naszym sklepie podkładki doskonale sprawdzą się zarówno w biurze, jak i w domu, co jest ich ogromną zaletą w kontekście reklamy i promocji marki. Podkładki reklamowe z nadrukiem będą wyglądać profesjonalnie w czasie konferencji, targów branżowych, jak i codziennej pracy biura. Ich funkcjonalność sprawia, że doskonale sprawdzą się również w domowej jadalni bądź salonie. Nadruki wykonane na podkładkach są trwałe i wytrzymałe, więc będą spełniać swoją rolę – zarówno praktyczną, jak i reklamową – przez długi czas. W naszym sklepie znajdą Państwo różnego typu reklamowe podkładki z nadrukiem, jednak wszystkie posiadają jedną cechę wspólną – charakteryzują się dobrą jakością wykonania i estetycznym wyglądem.

Jest 3 produktów.


Poszukiwanie skutecznego gadżetu reklamowego dla firmy jest sporym wyzwaniem. Sprawdź, dlaczego reklamowe podkładki pod kubek mogą z powodzeniem reprezentować Twój biznes w siedzibie i u klienta.

Dla kogo podkładki pod kubek reklamowe będą dobrym wyborem?  

Kojarzone z wyposażeniem restauracji i barów, reklamowe podkładki pod kubek sprawdzą się jako gadżet marketingowy w biznesach z wielu branży. Efektownie dopełnią profesjonalny wizerunek np. w kuchni czy stołówce firmowej oraz podczas ważnych spotkań w siedzibie firmy. Przydadzą się także w przypadku uczestnictwa w targach lub konferencjach oraz jako drobny upominek. W biurze kontrahenta, z racji swojej przydatności, reklamowe podkładki pod kubek reklamowe będą często wyeksponowane w widocznym miejscu. Docenią je także klienci, którzy każdego dnia będą mogli skojarzyć Twoją firmę z praktycznym rozwiązaniem. 

Rodzaje podkładek pod kubek z nadrukiem

Podstawowym kryterium podziału podkładek pod kubek reklamowych i jako akcesorium do domu i biura, jest materiał, z jakiego zostały wykonane. Oferowanymi rodzajami podkładek pod kubek z nadrukiem są podkładki korkowe i filcowe. Surowce te są trwałe, dobrze spełniają swoją rolę i prezentują się z należytą estetyką.

Podkładki korkowe

Wykonane z korka wysokiej jakości podkładki pod kubek z nadrukiem cechują się trwałością i zwartą strukturą. To ona, widoczna nawet po zadrukowaniu, nadaje podkładkom unikatowy styl. Do nanoszenia wzoru wykorzystywana jest technika sitodruku, dając wybór pomiędzy kolorami podstawowymi. Dzięki jednokolorowym wzorom reklamowe podkładki pod kubek nabierają minimalistycznego charakteru. Dzięki temu dobrze oddają konkretne podejście przedsiębiorstwa do wykonywanych zadań.

Podkładki filcowe

Filcowe podkładki pod kubek reklamowe to lepszy wybór, gdy zależy nam na wielokolorowym, skomplikowanym nadruku. Sam materiał może zmienić natomiast skojarzenia z daną firmą. W przeciwieństwie do tych wykonanych z korka filcowe podkładki kojarzą się z bezpiecznym otoczeniem. Miękki materiał może podkreślić takie cechy firmy jak otwartość na potrzeby klienta czy dbałość o relację. Takie wzbudzenie zaufania przyda się przede wszystkim w przypadku klientów prywatnych. 

Nadruk na podkładkach - charakterystyka

W zależności od wybranego materiału, z jakiego zrobione będą reklamowe podkładki pod kubek, zmienne są możliwości jego zadrukowania. W przypadku podkładek pod kubek reklamowych z korka nadruk wykonywany jest techniką sitodruku. Ogranicza ona wybór kolorów do kilku podstawowych barw. Cały wzór nadrukowany zostaje jednym odcieniem. Znacznie większe możliwości daje nadruk sublimacyjny, jakim nanoszone są wzory na filcowe podkładki pod kubek z nadrukiem. Różnorodność barw pozwala nawet na nadruk nadesłanego zdjęcia.

Ile kosztują podkładki pod kubek z nadrukiem i jaki jest minimalna ilość zakupu?

Podkładki pod kubek z nadrukiem nie są drogim gadżetem reklamowym. Koszt i minimalna liczba zamawianych podkładek pod kubek reklamowych zależy natomiast od wybranego surowca. W przypadku podkładek korkowych jest to 1,88 zł za sztukę przy zakupie przynajmniej 100 podkładek pod kubek z danym nadrukiem. Droższe są podkładki wykonane z filcu. Cena jednostkowa wynosi w tym przypadku 3,09 zł, ale najmniejsza możliwa liczba zakupionych gadżetów to jedynie 50 sztuk.

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania dot. parasoli reklamowych (FAQ)

Czy na podkładkach pod kubek jest mozliwośc zadruku pełno kolorowego?
Podkładki korkowe mają możliwość zadruku tylko w jednym kolorze, natomiast podkładki filcowe mają możliwość nadruku w pełnym kolorze.

Czy na podkładkach korkowych jest możliwość nadrukowania kolorów innych niż podstawowe w legendzie?
Na podkładkach istnieje możliwość nadruku tylko w kolorach podstawowych.

Czy podkładki korkowe są powlekane?
Nie, nasze podkładki są bez powlekania nadruk nanosimy bezpośrednio na korek.

Czy na podkładkach z filcu można nanieść zdjęcie?
Tak na podkładkach możliwy jest nadruk w pełnym kolorze a więc jest taka możliwość.

Jaka jest grubość korka w podkładkach korkowych?
Są to około 3 milimetry.