0 Item(s) zł 0.00

Nie masz produktów w koszyku.

Podsuma: 0,00 zł

Torby papierowe

Torby papierowe

Zdecydowanie najtańsze w naszej ofercie torby papierowe z nadrukiem graficznym zapewniają niezwykle korzystny odbiór twojej marki. W świecie sprzedaży opakowanie często liczy się bardziej od produktu. To idealna forma przekazania większych prezentów. Papierowe torby reklamowe zajmują niewiele miejsca. Możesz je złożyć nawet w kostkę i później otworzyć, a zachowają i tak idealny motyw przewodni, bez żadnych zniekształceń. Wytrzymała rączka wraz ze wzmocnionym dnem pozwala zapakować nawet cięższe rzeczy. Torby papierowe, reklamowe rzucają się z daleka w oczy na konferencjach, targach, promocjach zewnętrznych. Ludzie nie mogą doczekać się, aż odkryją co w nich jest. Ekologiczne, podlegają biodegradacji. Wybierz swoją pozycję i daj znam znać w zakresie wzornictwa, a otrzymasz torby dopasowane indywidualnie.

2 produkt(ów)

Sortuj wg
Pokaż

2 produkt(ów)

Sortuj wg
Pokaż

Papierowe torby reklamowe - pamiętaj, że klient ocenia książkę po okładce

W Polsce jak i na świecie panuje zwyczaj pakowania prezentów. Powszechnie uważamy, że dawanie prezentów od tak , bez wcześniejszego zapakowania nie do końca świadczy dobrze o nas samych. Wiadomo, że nie wszystko jesteśmy w stanie schować w papierową torbę. Jednak zawsze warto to mieć na uwadze.

Dookoła rozpowiadamy, że nie powinno się oceniać książki po okładce tak jak i człowieka po wyglądzie. Kobiety jak i mężczyźni bardzo często wspominają jak to bardzo patrzą na wnętrze, i że liczy się to co jest w środku. Z drugiej strony bardzo dobrze o tym wiemy i jesteśmy świadomi tego, że nie do końca tak jest, a powiedzenie "jak Cię widzą, tak Cię piszą" dalej figuruje w naszym życiu. Także chcąc nie chcąc jesteśmy skazani na opakowania. Oczywiście to nie jest problem. SpiroPrint przychodzi z pomocą i oferuje tanie torby papierowe z logo. W końcu na tym zawsze nam zależy, żeby było w miarę tanio, solidnie i spersonalizowane pod nasz produkt, a nic nie będzie tak spersonalizowane jak pod Twój produkt jak Twoja własna torba reklamowa.

Czy papierowe torby reklamowe mają wpływ na wizerunek firmy?

Z pewnością brzmi to zabawnie, bo niby w jaki sposób torby papierowe z logo mają mieć wpływ na wizerunek firmy. Prawda jest taka, że mają. Wielki czy niewielki, ale z pewnością mają. Przyjmijmy sytuację z wcześniej, oferujemy klientom produkt, który spokojnie możemy spakować w papierową torbę. Jeśli spersonalizujesz ją i Twoje papierowe torby reklamowe będą w ciekawy sposób nawiązywać do produktu, który oferujesz, wyjdzie Ci to na plus.

Będzie to świadczyło o tym, że prowadzisz biznes, któremu zależy na jak najlepszym odbiorze klientów. Zaś wszystko co robisz i w jaki sposób sprzedajesz świadczy o tym, że każdy element masz dopięty na ostatni guzik. Bo jak dobrze wiemy wizerunek firmy zależy od bardzo wielu czynników. Zaś to w jaki sposób prezentujesz swoje produkty należy do jednego z nich. Druga sprawa to fakt, że torba nie musi być jednorazowa. Sami w domu trzymamy dziesiątki toreb, które w kryzysowej sytuacji przydają się chociażby na zakupy. Idąc tym tropem Twoje papierowe torby reklamowe mogą nie jednokrotnie przydać się klientowi, który niegdyś zakupił Twój produkt, a za tym idzie darmowa reklama Twojej firmy.

Torby papierowe z logo i ich praktyczność

To kolejna zaleta papierowych toreb reklamowych. Nie zawsze klient ma możliwość zabrania się ze wszystkimi produktami jakie mu sprzedaliśmy. Może jest to proste myślenie, ale całkowicie realne i możliwe. Nie musimy tutaj mówić nawet o kliencie. który kupuje coś u nas. Przyjmijmy, że świadczymy usługi, a w celach marketingowych i do budowania relacji z klientami czasami wręczamy im upominki. Nie zawsze klient jest w na tyle komfortowej sytuacji aby zabrać się ze wszystkimi podarkami od Ciebie wraz z dokumentami i staje się to dla niego problematyczne. Niby prosta sprawa, w tym momencie idealnie sprawdzą się nasze torby.

Wręczając mu taką torbę jesteśmy wygrani na kilku pozycja. Nie dość, że pomogliśmy mu w problematycznej sytuacji, co prawda błahej, ale wiadomo, że człowiek docenia każdą pomoc. Najzwyczajniej w świecie polepszamy relacje z danym klientem, a jeśli jego rodzina również gromadzi torby w celach zakupowych, możemy liczyć na odrobinę reklamy z jego strony. Niby to wszystko, dla wszystkich jest takie proste i oczywiste. To odpowiedz mi: Dlaczego nie zamówiłeś jeszcze naszych toreb?

Najczęściej zadawane pytania


Najczęściej zadawane pytania dot. toreb papierowych(FAQ)

Mogę nadrukować logo wielokolorowe na torbie papierowej?

Maksymalnie można nadrukować 2 kolory z 1 strony torby giftpack.

Giftpacki są zrobione z papieru craft?

Tak, papier z którego są zrobione giftpacki to craft.

Na giftpaku drukujecie kolory niestandardowe PANTONE?

Nie, na torbach papierowych jest określona paleta nadruków.