Torby papierowe - spersonalizowane ekologiczne torby dla firm

Torby papierowe

Zdecydowanie najtańsze w naszej ofercie torby papierowe z nadrukiem graficznym zapewniają niezwykle korzystny odbiór twojej marki. W świecie sprzedaży opakowanie często liczy się bardziej od produktu. To idealna forma przekazania większych prezentów. Papierowe torby reklamowe zajmują niewiele miejsca. Możesz je złożyć nawet w kostkę i później otworzyć, a zachowają i tak idealny motyw przewodni, bez żadnych zniekształceń. Wytrzymała rączka wraz ze wzmocnionym dnem pozwala zapakować nawet cięższe rzeczy. Sięgnij również po inne torby firmowe z logo, które znajdziesz w naszym sklepie. Torby papierowe, reklamowe rzucają się z daleka w oczy na konferencjach, targach, promocjach zewnętrznych. Ludzie nie mogą doczekać się, aż odkryją co w nich jest. Ekologiczne, podlegają biodegradacji. Wybierz swoją pozycję i daj znam znać w zakresie wzornictwa, a otrzymasz torby dopasowane indywidualnie.

Jest 10 produktów.


Papierowe torby reklamowe - pamiętaj, że klient ocenia książkę po okładce

W Polsce jak i na świecie panuje zwyczaj pakowania prezentów. Powszechnie uważamy, że dawanie prezentów od tak , bez wcześniejszego zapakowania nie do końca świadczy dobrze o nas samych. Wiadomo, że nie wszystko jesteśmy w stanie schować w papierową torbę. Jednak zawsze warto to mieć na uwadze.

Dookoła rozpowiadamy, że nie powinno się oceniać książki po okładce tak jak i człowieka po wyglądzie. Kobiety jak i mężczyźni bardzo często wspominają jak to bardzo patrzą na wnętrze, i że liczy się to co jest w środku. Z drugiej strony bardzo dobrze o tym wiemy i jesteśmy świadomi tego, że nie do końca tak jest, a powiedzenie "jak Cię widzą, tak Cię piszą" dalej figuruje w naszym życiu. Także chcąc nie chcąc jesteśmy skazani na opakowania. Oczywiście to nie jest problem. SpiroPrint przychodzi z pomocą i oferuje tanie torby papierowe z logo. W końcu na tym zawsze nam zależy, żeby było w miarę tanio, solidnie i spersonalizowane pod nasz produkt, a nic nie będzie tak spersonalizowane jak pod Twój produkt jak Twoja własna torba reklamowa.

Czy torby papierowe z nadrukiem mają wpływ na wizerunek firmy?

Z pewnością brzmi to zabawnie, bo niby w jaki sposób torby papierowe z logo mają mieć wpływ na wizerunek firmy. Prawda jest taka, że mają. Wielki czy niewielki, ale z pewnością mają. Przyjmijmy sytuację z wcześniej, oferujemy klientom produkt, który spokojnie możemy spakować w papierową torbę. Jeśli spersonalizujesz ją i Twoje papierowe torby reklamowe będą w ciekawy sposób nawiązywać do produktu, który oferujesz, wyjdzie Ci to na plus.

Będzie to świadczyło o tym, że prowadzisz biznes, któremu zależy na jak najlepszym odbiorze klientów. Zaś wszystko co robisz i w jaki sposób sprzedajesz świadczy o tym, że każdy element masz dopięty na ostatni guzik. Bo jak dobrze wiemy wizerunek firmy zależy od bardzo wielu czynników. Zaś to w jaki sposób prezentujesz swoje produkty należy do jednego z nich. Druga sprawa to fakt, że torba nie musi być jednorazowa. Sami w domu trzymamy dziesiątki toreb, które w kryzysowej sytuacji przydają się chociażby na zakupy. Idąc tym tropem Twoje papierowe torby reklamowe mogą nie jednokrotnie przydać się klientowi, który niegdyś zakupił Twój produkt, a za tym idzie darmowa reklama Twojej firmy.

Torebki papierowe z logo i ich praktyczność

To kolejna zaleta papierowych toreb reklamowych. Nie zawsze klient ma możliwość zabrania się ze wszystkimi produktami jakie mu sprzedaliśmy. Może jest to proste myślenie, ale całkowicie realne i możliwe. Nie musimy tutaj mówić nawet o kliencie. który kupuje coś u nas. Przyjmijmy, że świadczymy usługi, a w celach marketingowych i do budowania relacji z klientami czasami wręczamy im upominki. Nie zawsze klient jest w na tyle komfortowej sytuacji aby zabrać się ze wszystkimi podarkami od Ciebie wraz z dokumentami i staje się to dla niego problematyczne. Niby prosta sprawa, w tym momencie idealnie sprawdzą się nasze torby. Oczywiście torby papierowe to nie jedyne wyjście, można też sięgnąć po torby bawełniane z logo

Wręczając mu taką torbę jesteśmy wygrani na kilku pozycja. Nie dość, że pomogliśmy mu w problematycznej sytuacji, co prawda błahej, ale wiadomo, że człowiek docenia każdą pomoc. Najzwyczajniej w świecie polepszamy relacje z danym klientem, a jeśli jego rodzina również gromadzi torby w celach zakupowych, możemy liczyć na odrobinę reklamy z jego strony. Niby to wszystko, dla wszystkich jest takie proste i oczywiste. To odpowiedz mi: Dlaczego nie zamówiłeś jeszcze naszych toreb? Okej ewentualnie możesz zamówić torby polipropylenowe z nadrukiem

Nadruk na torbach papierowych - cennik

Nadruk na torbach papierowych wykonywany jest metodą sitodruku. Jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania papieru więc nikt nie musi martwić się o ścieranie czy zanikanie nadruku. Cena toreb papierowych zalezna jest od rodzaju jaki wybierzemy. Przypominamy, że posiadamy 2 modele, standardowy oraz torebki na wino z nadrukiem. Koszt jest stosunkowo niski Giftpack kosztuje 1,70 zł za sztukę w 3 formatach A3, A4 oraz A5. Zaś torebki na wino kosztują 2,02 zł. 

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania dot. toreb papierowych(FAQ)

Mogę nadrukować logo wielokolorowe na torbie papierowej?
Maksymalnie można nadrukować 2 kolory z 1 strony torby giftpack.

Giftpacki są zrobione z papieru craft?
Tak, papier z którego są zrobione giftpacki to craft.

Na giftpaku drukujecie kolory niestandardowe PANTONE?
Nie, na torbach papierowych jest określona paleta nadruków.

Ile mogę nadrukować kolorów z 1 strony torby?
Możemy zrobić nadruk do 2 kolorów z 1 strony torby.