Breloki i otwieracze - reklamowe z logo firmy

Breloki i otwieracze

W świecie biznesu liczą się takie rozwiązania, które pozwolą reklamie być blisko Klienta przez cały czas. Niewielkie upominki rozdawane w formie gratisów dołączanych do zamówień czy podczas wizyty w sklepie mają wielką moc, szczególnie, jeśli ich forma będzie atrakcyjna wizualnie, a sam gadżet będzie praktycznym, codziennym dodatkiem.

Jest 16 produktów.


Nic lepiej nie wpisuje się w tę koncepcję jak profesjonalnie zaprojektowane i wykonane breloki i otwieracze. Wykonane z trwałych materiałów dają gwarancję, że będą towarzyszyć Twoim Klientom przez długi czas.

Breloki i otwieracze - potencjał, który warto wykorzystać

Zastosowanie w reklamie breloczków do kluczy z własnym nadrukiem jest w zasadzie nieograniczone, chociażby ze względu na ilość dostępnych modeli – klasycznych i nowoczesnych, o ciekawych, nieraz zabawnych kształtach, niejednokrotnie też o podwyższonej funkcjonalności, np. o elementy odblaskowe. Praktyczne, niewielkie upominki dla Klientów zawsze są chętnie przyjmowane, niezależnie od okazji. Możliwość zamówienia w jednej partii większej ilości pozwala zaoszczędzić pieniądze i mieć zawsze praktyczny gadżet pod ręką, kiedy tylko będzie potrzebny. To ponadczasowe i w pełni uniwersalne akcesoria, które się nie znudzą ani nie wyjdą z mody. Z tego względu można je wykorzystać podczas absolutnie każdej akcji promocyjnej, firmowego wydarzenia czy wystawki. Szczególnie breloczki do kluczy z własnym nadrukiem będą dobrym pomysłem na wypromowanie swojej firmy – to gadżet, który każdy Klient będzie mieć zawsze przy sobie.

Podobnie jest z otwieraczami reklamowymi – to kolejne akcesoria, które przydają się przynajmniej od czasu do czasu na spotkaniach z przyjaciółmi, wakacyjnych wyjazdach czy po prostu w domu lub na działce. To zaś zawsze stwarza doskonałą okazję, aby raz jeszcze przypomnieć Klientowi o Tobie, Twoich produktach oraz usługach, które przecież wysoko sobie ceni.

Jak powinny być wykonane breloczki do kluczy z własnym nadrukiem?

Ilość dostępnych w naszej drukarni modeli pozwala na dopasowanie ich idealnie do potrzeb reklamowych Twojej firmy. Do wyboru są zarówno breloki o uniwersalnym kształcie domków lub samochodów, jak i klasyczne, zgeometryzowane formy. Dostępne są też te bardziej nowoczesne, imitujące przynoszące szczęście, czterolistne koniczynki lub sympatyczne misie, które dodatkowo są odblaskowe - przez co są chętniej przyjmowane przez Klientów. W przypadku marek premium sprawdzają się eleganckie modele jak metalowy brelok Enzo z firmowym grawerem YAG. Bardzo praktyczne są też breloczki z żetonami do wózków sklepowych oraz niezbędne w wielu sytuacjach breloki-otwieracze. Dużym zainteresowaniem cieszą się takie modele, jak breloczki Orbit – ile ich jest czy będzie w zestawie przygotowanym dla Twojego zamówienia, zawsze decydujesz Ty sam.

Aby ten rodzaj gadżetów reklamowych sprawdził się w praktycznym teście, konieczne jest wybranie odpowiednich materiałów – niedrogich pod względem planowanej inwestycji, ale jednocześnie trwałych i zapewniających możliwość ich długiego użytkowania. Konieczne jest też właściwe dopasowanie techniki nadruku czy rodzaj graweru do materiału. W przypadku kolorowych breloków ważna jest szeroka paleta barwna. Dobry gadżet reklamowy, a więc na przykład breloczek do kluczy z własnym nadrukiem, aby zachęcił do korzystania z niego, musi mieć ciekawą formę, elegancki, niecodzienny wygląd lub bardzo praktyczne zastosowanie. To klucz do sukcesu w branży reklamowej.

Dlaczego warto wybrać nasze gadżety reklamowe?

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby przygotowywane dla Ciebie gadżety spełniały oczekiwania Twoje i Twoich Klientów, aby cieszyły oczy i były praktycznym dodatkiem do noszonych codziennie przy sobie akcesoriach. Dbamy o wysoką jakość zarówno wykorzystywanych do produkcji materiałów, jak i samej techniki nadruku oraz grawerunków. Nadruki mogą pochodzić z Twoich własnych projektów, przesłanych do nas i dopasowanych do dostępnej powierzchni gadżetu, ale na Twoje życzenie możemy przygotować indywidualny projekt, który przekażemy Ci do akceptacji. Na każdym etapie oferujemy wsparcie techniczne i merytoryczne, dążąc do wspólnego celu – stworzenia idealnych gadżetów reklamowych dla Twojej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania dot. breloków otwieraczy (FAQ)

Szukam breloki odblaskowych do tornistrów. Macie takie w ofercie?
Tak. Mamy breloki odblaskowe w kształcie misia, trójkąta lub koniczyny.

Na których brelokach można nadrukować kolorowe zdjęcie?
Polecam brelok Boss lub Colombo.

Szukam breloka do kluczy dla firmy budowlanej. Możecie coś polecić?
Miara zwijana 2m będzie idealnym gadżetem.

Czy w cenie breloka jest zawarty nadruk dwustronny?
W przypadku modeli Boss oraz Colombo w cenie jest zawarty nadruk dwustronny.