Breloki do kluczy i otwieracze reklamowe w dobrej cenie

Breloki i otwieracze

Czasami kiedy wyciągamy pęk kluczy zastanawiamy się skąd nam się ich tyle nazbierało. Są one od domu (przynajmniej dwa), od domofonu, od skrzynki na listy, śmietnika, do pracy, biurka i w ten sposób zbiera się plik. By łatwiej było znaleźć te właściwe lub odnaleźć wszystkie w torebce stosujemy breloczki do kluczy.

Na rynku funkcjonują rozmaite ich rodzaje – są breloki do kluczy z nadrukiem i bez, plastikowe z obrazkiem w środku, są w kształcie figurek, są metalowe, drewniane, plecione z muliny. Rozmaitość materiałów, wzorów, kolorów, technik wykonania daje nam do my, że skoro istnieje tak wiele wzorów, to znaczy, że jest duże zapotrzebowanie na tego rodzaju produkty i są one niezmiernie powszechne. I w tym tkwi szansa dla osób pragnących zareklamować własną firmę. Wystarczy by brelok do kluczy lub otwieracz reklamowy posiadał nazwę firmy czy maila i już staje się nośnikiem informacji, która idzie w świat. Jest ona rozpowszechniana szczególnie przez tych, którzy mają zwyczaj bawienia się kluczami, a wówczas nieświadomy obserwator spoglądając na breloczek od razu zauważa napis.

Jest 14 produktów.


Ponadto breloki promocyjne niekiedy są przypinane do zamków w plecakach, toreb, dzięki czemu także widzą je inni. Dlatego warto dobrze przemyśleć co będzie umieszczone na nim. Pamiętać trzeba, ze nie jest to duża powierzchnia i na niej ma znaleźć się to co najważniejsze. Niekiedy warto jedynie postawić na kolor i minimum tekstu, a w innym przypadku ważniejszy jest tekst. Dla jednych rozwiązaniem będzie brelok z nadrukiem, dla innych konieczna będzie figurka czy inny kształt. Może on chociażby prezentować czołowy produkt danej firmy. Brelok reklamowy coraz częściej nabiera wartości marketingowej. Często jako upominek na imprezach okolicznościowych, albo podarek dla przybywających nam klientów. Dając taki brelok komukolwiek oczywiście nie mamy żadnej pewności, że akurat naszego użyje do swoich kluczy. Jednak nawet jeśli trafi on do jego dzieci do zabawy to również dobry znak. Nieświadomy klient styczność z nazwą Twojej firmy będzie miał każdego dnia po powrocie do domu.

Otwieracze i breloki reklamowe, plastikowe jako idealna promocja Twojej firmy

Lista gadżetów reklamowych mogłaby się ciągnąć w nieskończoność. Jednak co jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem, z którego firmy korzystają od lat? Parasole, kubki, pendrive'y, a może koszulki? Brzmi nieźle, jednak prawdziwym liderem wszelkich gadżetów reklamowych są bezapelacyjnie różnego rodzaju breloki reklamowe i otwieracze, które z łatwością umieszczają wizerunek Twojej firmy w codziennym krajobrazie klienta!

Czy jesteśmy w stanie znaleźć chociaż jedną osobę, która nie posiada breloku bądź nie korzysta z otwieraczy? Z pewnością byłoby to niezwykle trudne, dlatego warto traktować tego typu akcesoria jako idealną przestrzeń reklamową dla Twojej firmy. W obecnych czasach, gdzie bombardowani jesteśmy niezliczoną ilością nieciekawych, wręcz irytujących reklam w internecie, prasie, telewizji czy na ulicy, z pewnością warto postawić na rozwiązanie, które pozwoli na stałe towarzyszenie klientom wizerunku Twojej podczas ich codziennych działań.

Breloki z nadrukiem i otwieracze, a ich funkcjonalność

Breloki reklamowe, choć z wyglądu nieco niepozorne, są niezwykle funkcjonalnym akcesorium. Ich podstawowym przeznaczeniem jest zabezpieczenie kluczy przed zgubieniem. Ile razy zdarzyło Ci się położyć je w jakimś miejscu, w którym stawały się niemalże niewidzialne? Ile razy zdarzało Ci się nerwowo przeszukiwać torebkę w celu szybkiego znalezienia ich? Ile razy zdarzało Ci się przez przypadek zabrać klucze swojego współlokatora bądź członka rodziny? Te rzeczy przytrafiają się notorycznie wszystkim, którzy nie uzbroili swojego pęku kluczy w wyróżniający je element - breloczek.

Jak sam widzisz, brelok jest zawsze przydatnym gadżetem ułatwiającym codzienne funkcjonowanie. Co więcej, trudno jest sobie wyobrazić akcesorium bardziej odpowiednie na nadruk logo Twojej firmy. Dzięki wykorzystaniu takiego miejsca w celu marketingowym, wizerunek Twojej firmy zawsze będzie blisko posiadacza przydatnego gadżetu. Podobna sytuacja ma się w przypadku otwieraczy reklamowych. To jeden z najczęściej używanych gadżetów przez mężczyzn

Co jeśli taki brelok z nadrukiem mógłby stać się przydatnym otwieraczem do butelek? Takie rozwiązanie z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom kapslowanych trunków. Będą oni niezwykle wdzięczni, że wyposażyłeś ich klucze w przedmiot, o którym z pewnością zapominaliby podczas plenerowych wyjść. Co więcej, breloczki z logo może stać się wysoce przydatną rzeczą podczas wizyty w sklepie wielkopowierzchniowym. Dzięki takiemu podarunkowi, na którym widnieje symbol Twojej firmy możesz zapewnić swoim klientom spokojne wypożyczanie supermarketowego wózka, gdyż rozwiązanie pozwoli im na stałe posiadanie plastikowej monety przy zawsze zabieranych z domu kluczach.

Potrójna funkcjonalność - reklama, elegancki breloczek do kluczy oraz przydatny otwieracz

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy wysoko cenią sobie funkcjonalność wszelkich gadżetów. Podarowanie interesujących akcesoriów, które z powodzeniem mogą zostać wykorzystane w codziennym życiu klientów, jest zawsze idealnym sposobem na pozytywne postrzeganie marki. Wedle zasady „mała rzecz, a cieszy” pozwól swoim klientom na codzienne zadowolenie z użytkowania gadżetu, w obecności logo promującego Twoją firmę. Jest to bardzo dobry powód do zaopatrzenia swojej firmy w breloczki reklamowe.

Nasze otwieracze i breloczki na zamówienie to wysoka jakość nadruku w połączeniu z gustownym wyglądem

Niezwykle dla nas ważna jest jakość nadruku oraz gustowny wygląd poszczególnych gadżetów. W swoich pracach wykorzystujemy jedynie wysokiej jakości materiały, dzięki którym Twój gadżet stanie się ponadczasowy. Przykładamy szczególną uwagę do nieścieralności nadruku, co zamienia się na niesłabnącą atrakcyjność każdego gadżetu. Nasza oferta składa się z różnorodnych propozycji, więc jesteśmy przekonani, że znajdziesz coś co godnie zaprezentuje logo Twojej firmy. Breloczki z nadrukiem będące przedmiotem tej oferty cechują się niezwykłą elegancją, dzięki czemu staną się nie tylko przydatnym na co dzień akcesorium, ale również elegancką ozdobą dla Twoich klientów.

Zawsze unikatowy projekt breloków i otwieraczy z nadrukiem

Specjalizujemy się w wykonywaniu unikatowych projektów nadruków, będących zawsze odpowiedzią na aktualne trendy. Dokładamy wszelkich starań, aby nadruk zauważalnie podkreślał wyjątkowość Twojej firmy oraz nadawał niepowtarzalny charakter każdemu reprezentującemu Cię gadżetowi. Wszelkie projekty powstają w wyniku ścisłej współpracy z zamawiającym, dzięki czemu nie ma miejsca na ich powtarzalność. Powierzając nam zadanie przygotowania Twoich gadżetów reklamowych możesz mieć pewność, że podejdziemy do niego indywidualnie, zachowując przy tym maksimum profesjonalizmu.

Palaczy wśród klientów każdej firmy nie brakuje, a zapalniczki reklamowe z wymiennymi wkładami i wysokim poziomem trwałości wykonania to szansa na przekonanie ich do twojej oferty. Zapalniczki z logo mają często dodany gadżet pod postacią otwieracza do piwa, a nawet małej latarki, dlatego zróżnicujesz aspekt cenowy podczas wyboru oferty. Zapalniczki na zamówienie otrzymają u nas też precyzyjny nadruk, aby wyróżnić je z tłumu. Dzięki temu zyskujesz pewność, że będzie wykorzystana praktycznie, bo palacze doskonale wiedzą, że oryginalna, wydajna zapalniczka oszczędza sporo pieniędzy. Rozdawaj je podczas spotkań towarzyskich, targów. Upominek tworzy od razu przyjemne relacje z grupami docelowymi. To jedna z najtańszych opcji w naszej ofercie.

Zapalniczki reklamowe z nadrukiem najlepszy gadżet dla palących

Papierosy to bardzo szeroko komentowany temat w dzisiejszych czasach. Dla jednych nałóg, który w żaden sposób nie przeszkadza w życiu, dla innych proszenie się o problemy ze zdrowiem i brzydki zapach. Jednak w żaden sposób nie wpływa to na ich bardzo dużą popularność. Dlatego też spora część właścicieli decyduje się podjąć działania marketingowe, które wykorzystują wizerunek palacza. Zapalniczki reklamowe z nadrukiem to idealny prezent dla klientów, którzy właśnie są palącymi. Sposób promocji Twojej marki przy ich użyciu może odbywać się na eventach, które organizujesz, podczas wizyt klientów w Twojej firmie. Tak naprawdę sposobów reklamy za pomocą zapalniczek nie brakuje. Głównie ze względu na ich przydatność i bardzo małe prawdopodobieństwo, że tego typu prezent wyląduje w koszu na śmieci. Im częściej zapalniczka z własnym nadrukiem będzie używana przez Twojego klienta, tym bardziej Twoje logo utrwala się w jego pamięci. Tego typu reklama nie irytuje klientów. Sami wiemy jak bardzo denerwujące potrafią być reklamy, które powtarzane są na okrągło czy to w telewizji czy internecie. W pewnym momencie każdy ma ich dość. Taka zapalniczka z nadrukiem w żaden sposób nie będzie irytować naszego klienta pomimo tego, że reklama jest z nim na co dzień. Wręcz przeciwnie, dobrze będzie kojarzył osobę i firmę, która dała mu przydatny gadżet w prezencie.

Zapalniczki z nadrukiem to uniwersalny gadżet, ale nie dla każdego

Zapalniczki z logo to jeden z najbardziej przydatnych i lubianych gadżetów reklamowych. Oczywiście nie tak uniwersalny jak chociażby długopisy reklamowe, ale ich grupa zwolenników również nie jest mała. W szczególności jeśli mowa o tych palących papierosy.

Zanim jednak podejmiesz decyzję, zastanów się jak w rzeczywistości wygląda Twoja grupa docelowa, do której chcesz trafiać. Czyli odpowiedzieć sobie na jedno znaczące w tym kontekście pytanie. Czy moi klienci palą? Jeśli tak to zapalniczki reklamowe z nadrukiem z pewnością sprawdzą się w twoim biznesie idealnie jako mały gadżet czy upominek. Mówimy tutaj o grupie, która miałaby w pewien sposób wprowadzać w obieg wizerunek Twojej marki poprzez logo. Pamiętaj, że zapalniczka nie jest wykorzystywana tylko do odpalenia papierosa. W wielu codziennych obowiązkach również potrzebujemy ognia. Tego typu osobom taki upominek z pewnością też się przyda, ale oni nie będą korzystać z niego tak często jak palacze.

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania dot. breloków otwieraczy (FAQ)

Szukam breloki odblaskowych do tornistrów. Macie takie w ofercie?
Tak. Mamy breloki odblaskowe w kształcie misia, trójkąta lub koniczyny.

Na których brelokach można nadrukować kolorowe zdjęcie?
Polecam brelok Boss lub Colombo.

Szukam breloka do kluczy dla firmy budowlanej. Możecie coś polecić?
Miara zwijana 2m będzie idealnym gadżetem.

Czy w cenie breloka jest zawarty nadruk dwustronny?
W przypadku modeli Boss oraz Colombo w cenie jest zawarty nadruk dwustronny.