Leżaki reklamowe - niestandardowy gadżet firmowy

Leżaki reklamowe

Leżaki reklamowe to oryginalny sposób promowania firmy. Wytrzymała konstrukcja, oddychająca tkanina oraz możliwość umieszczenia dowolnej grafiki lub logo sprawia, że jest to najbardziej funkcjonalne rozwiązanie marketingowe. Dobrej jakości leżaki reklamowe to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Pełnią funkcję użytkową i marketingową. Zadowolą nawet najbardziej wymagającego konsumenta i będą skuteczną reklamą na szeroką skalę.

Jest 3 produktów.


Leżaki reklamowe to wakacyjna reklama

Sezon wakacyjny zbliża się wielkimi krokami. To doskonały moment na promowanie produktów lub usług za pomocą wygodnych leżaków. Wystarczy nadruk firmowego logo lub charakterystycznego sloganu, aby wywołać wśród konsumentów pozytywne skojarzenia z marką. Kolorowe, plażowe leżaki z nadrukiem w firmowych barwach pozwolą wyróżnić się na tle konkurencji. Będą również doskonałą formą promowania marki na różnego rodzaju eventach.

Wygodne i kompaktowe leżaki z nadrukiem

Leżaki z logo firmy to nie tylko skuteczny sposób reklamy, ale również wysoka jakość i komfort użytkowania. Drewniana konstrukcja sprawia, że są niezwykle lekkie. Ważą nie całe 4 kg, więc można zabrać je wszędzie. Z łatwością zmieszczą się w bagażniku samochodu. Umilą wypoczynek na łonie natury niezależnie od pogody. Zostały wykonane z trwałego, odpornego na przetarcia poliestru, który zachowuje właściwości odprowadzające wilgoć. Bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Wszystko to podnosi komfort korzystania z nich i ma pozytywny wpływ na wizerunek promowanej firmy.

Najnowsza technologia druku prosto od producenta 

Leżaki reklamowe pokryte są tkaniną drukowaną cyfrowo. Wykorzystuje się do tego celu technikę sublimacji, która sprawia, że leżaki są odporne na działanie promieni UV. Dzięki temu kolory nie blakną. Wysokie nasycenie i wyrazistość barw uzyskuje się poprzez zastosowanie specjalnych tuszy. Są one nanoszone na tkaninę poliestrową za pomocą papieru transferowego.  Działanie wysokiej temperatury i specjalistycznych pras sprawia, że jest to najtrwalsza metoda druku. Tak wykonane leżaki reklamowe będą wyglądać estetycznie przez wiele lat.

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania dot. leżaków reklamowych (FAQ)

Jaka jest minimalna ilość zamówienia leżaków?
Nasze leżaki można zamówić już od 5 sztuk.

Czy nadruk jest trwały ?
Tak, tkanina leżaków jest drukowana metodą sublimacji, metoda ta sprawia, iż materiał leżaków jest odporny na promieniowanie UV.

Czy leżaki są regulowane?
Tak, nasze leżaki posiadają trójstopniową regulację.

Jakie modele leżaków są do wyboru?
Leżaki można zamówić z podłokietnikiem lub bez.