0 Item(s) zł 0.00

Nie masz produktów w koszyku.

Podsuma: 0,00 zł

Torby reklamowe

Torby reklamowe

Przedsiębiorstwa często zajmują się sprzedażą produktów, które można zapakować do torebek. Łatwym sposobem na promocję firmy jest w takim przypadku zamówienie specjalnie personalizowanych toreb reklamowych. W naszej ofercie znajdują się liczne torby reklamowe, które w prosty sposób można dostosować do każdego profilu działalności firmy. Wykorzystywana podczas drukowania metoda sitodruku zapewnia trwałość wykonanego nadruku oraz jego dobrą jakość – taka torba z pewnością będzie dobrze widoczna na tle innych toreb tego typu. Torby reklamowe są świetnym rozwiązaniem marketingowym z uwagi na niski koszt produkcji przy estetycznym wyglądzie. Torby zostają zwykle wykorzystywane ponownie, dzięki czemu logo marki będzie często trafiać do potencjalnych odbiorców, co wspaniale wspiera strategię identyfikacji wizualnej.

10 produkt(ów)

Sortuj wg
Pokaż

10 produkt(ów)

Sortuj wg
Pokaż

Torby reklamowe z nadrukiem od SpiroPrint

Jeśli chcesz poszerzyć grupę swoich klientów, musisz wykorzystywać przeróżne formy reklamy, które zapadają w pamięć i podprogowo sugerują Twoją markę. Kwestia jest tego typu, że musi to być odpowiedni gadżet, a do takich przede wszystkim należą torby reklamowe z nadrukiem. Ludzie coraz bardziej odbiegają od reklamówek foliowych i sięgają po te nieco bardziej chroniące nasze środowisko, chociażby bawełniane. Wyróżniają się przede wszystkim tym, że są dużo trwalsze i dużo dłużej będą pełnić funkcję reklamy naszej firmy.

Jako że produkujemy torby reklamowe z logo, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wysoką jakość tych toreb. Każda nich personalizowana według wytycznych Twojego projektu. Szeroki wybór tworzywa z jakiś wykonane będą, zróżnicowanie pod kątem koloru, rozmiaru itp. Z nami wybierasz produkty reklamowe, które będą łączyć estetykę, funkcjonalność, a przede wszystkim szeroki zasięg promocji Twojej marki. Dodatkowo przedstawi Twoją firmę w dobrym świetle, jako przyjazną środowisku.

Torby reklamowe z logo o wielu wariantach

Torby reklamowe z logo w naszym sklepie znajdziesz w wielu postaciach: papierowe, bawełniane i polipropylenowe. Każde z nich jak wcześniej wspomnieliśmy wykonane z ekologicznych materiałów, a więc przyjazne dla środowiska. Stwórz swój unikalny i ekskluzywny gadżet, który będzie promował Twoje usługi. Projekt należy do Ciebie, może to być logo, grafika promująca Twoje usługi, a nawet hasło reklamowe. Kwestia Twojej wyobraźni.

Skorzystaj z oferty, która z pewnością przypadnie Ci do gustu!

Najczęściej zadawane pytania


Najczęściej zadawane pytania dot. toreb reklamowych(FAQ)

Jakie macie kolory toreb ekobag?

Torba ekobag jest w kolorze beżowym. Ekobag Max w beżowym i białym.

Jaką metodą nadruku znakujecie torby?

Mamy do wyboru nadruk DTG – fullcolor lub sitodruk.

Czym różni się ekobag od ekobag Max?

Różnią się długością ucha. Ekobag Max ma długie ucho na ramię.

W jakich kolorach przygotować plik do ekobag fullcolor?

Proszę przygotować plik w kolorach RGB.