Torby reklamowe z nadrukiem i logo firmy - SpiroPrint

Torby reklamowe

Przedsiębiorstwa często zajmują się sprzedażą produktów, które można zapakować do torebek. Łatwym sposobem na promocję firmy jest w takim przypadku zamówienie specjalnie personalizowanych toreb reklamowych. W naszej ofercie znajdują się liczne torby reklamowe, które w prosty sposób można dostosować do każdego profilu działalności firmy. Wykorzystywana podczas drukowania metoda sitodruku zapewnia trwałość wykonanego nadruku oraz jego dobrą jakość – taka torba z pewnością będzie dobrze widoczna na tle innych toreb tego typu. Torby reklamowe są świetnym rozwiązaniem marketingowym z uwagi na niski koszt produkcji przy estetycznym wyglądzie. Torby zostają zwykle wykorzystywane ponownie, dzięki czemu logo marki będzie często trafiać do potencjalnych odbiorców, co wspaniale wspiera strategię identyfikacji wizualnej.

Jest 25 produktów.


Torby reklamowe z nadrukiem - rodzaje dostępne w SpiroPrint

Jeśli chcesz poszerzyć grupę swoich klientów, musisz wykorzystywać przeróżne formy reklamy, które zapadają w pamięć i podprogowo sugerują Twoją markę. Kwestia jest tego typu, że musi to być odpowiedni gadżet, a do takich przede wszystkim należą torby reklamowe z nadrukiem. Ludzie coraz bardziej odbiegają od reklamówek foliowych i sięgają po te nieco bardziej chroniące nasze środowisko, chociażby bawełniane. Wyróżniają się przede wszystkim tym, że są dużo trwalsze i dużo dłużej będą pełnić funkcję reklamy naszej firmy.

Jako że produkujemy torby reklamowe z logo, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wysoką jakość tych toreb. Każda nich personalizowana według wytycznych Twojego projektu. Szeroki wybór tworzywa z jakiś wykonane będą, zróżnicowanie pod kątem koloru, rozmiaru itp. Z nami wybierasz produkty reklamowe, które będą łączyć estetykę, funkcjonalność, a przede wszystkim szeroki zasięg promocji Twojej marki. Dodatkowo przedstawi Twoją firmę w dobrym świetle, jako przyjazną środowisku.

Bawełniane z nadrukiem 

Torby bawełniane to jedne z najbardziej efektownych i efektywnych modeli jakie posiadamy w naszym sklepie. Torby bawełniane z nadrukiem na dzień dzisiejsze są dostępne w 6 modelach. Znajdziecie zarówno modele kolorowe jak i klasyczne o lekko żółtawym lub białym odcieniu. 

Papierowe torebki z logo

Papierowe torby posiadamy w dwóch modelach. Jedne to torebki reklamowe na wino z nadrukiem, a drugie to standardowe torby z możliwością doboru jednego z trzech formatów A3, A4 oraz A5. Nasze torby papierowe z logo znakowane są przy pomocy sitodruku, który najlepiej sprawdza się na materiale jakim jest papier.

Polipropylenowe z nadrukiem

Polipropylen nadaje się do przetworzenia i można go wykorzystać do ponownego użycia. Więc nasze torby polipropylenowe z nadrukiem są w pełni zdatne do recyklingu. Tym samym można je nazwać ekologicznymi. Aktualnie posiadamy 4 modele, w tym jeden to torba sportowa. Klasyczne torby można zakupić w dwóch rozmiarach, małym i dużym. Znakujemy je przy pomocy sitodruku. 

Nadruk na torbach reklamowych z logo i ich cennik - producent SpiroPrint

Torby reklamowe z logo w naszym sklepie znajdziesz w wielu postaciach: papierowe, bawełniane i polipropylenowe. Każde z nich jak wcześniej wspomnieliśmy wykonane są z ekologicznych materiałów, a więc przyjazne dla środowiska. Cena toreb polipropylenowych w najtańszym wariancie to koszt od 3,53 zł do 7,65 zł. W przypadku toreb bawełnianych ze względu na materiał cena jest nieco wyższa od 6,24 zł do 8,97 zł za sztuke. Zaś torby papierowe dostaniecie już od 1,70 zł do 2,02 zł za sztukę.

Nadruk na torbach reklamowych wykonywany jest różnymi metodami od sitodruku, przez druk UV po druk DTG zależnie od rodzaju jaki wybierzecie. Stwórz swój unikalny i ekskluzywny gadżet, który będzie promował Twoje usługi. Projekt należy do Ciebie, może to być logo, grafika promująca Twoje usługi, a nawet hasło reklamowe. Kwestia Twojej wyobraźni.

Papierowe torby reklamowe z nadrukiem

Papierowe torby reklamowe z nadrukiem są idealnym nośnikiem reklamowym dla Twojego biznesu. Dzięki nim możesz w łatwy sposób dotrzeć do swoich klientów i przypomnieć im o swojej marce. W naszej ofercie znajdziesz torby w różnych rozmiarach i kolorach, które idealnie nadają się na zakupy lub na prezenty. Jesteśmy świadomi, że ekologia jest coraz ważniejsza dla naszych klientów. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz papierowe torby reklamowe ekologiczne, wykonane z papieru pochodzącego z odnawialnych źródeł. Wybierając nasze torby, masz pewność, że dbasz nie tylko o swoją markę, ale również o środowisko.

Skorzystaj z oferty, która z pewnością przypadnie Ci do gustu!

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania dot. toreb reklamowych (FAQ)

Jakie macie kolory toreb ekobag?
Torba ekobag jest w kolorze beżowym. Ekobag Max w beżowym i białym.

Jaką metodą nadruku znakujecie torby?
Mamy do wyboru nadruk DTG – fullcolor lub sitodruk.

Czym różni się ekobag od ekobag Max?
Różnią się długością ucha. Ekobag Max ma długie ucho na ramię.

W jakich kolorach przygotować plik do ekobag fullcolor?
Proszę przygotować plik w kolorach RGB.

Czym się różni worek sportowy od worek sportowy Street?
Worek sportowy jest poliestrowy a worek sportowy Street bawełniany.