Infolinia: 68 410 46 62
0 Item(s) zł 0.00

Nie masz produktów w koszyku.

Podsuma: 0,00 zł

Blog

Drukarnia

Wierzymy, że solidną pracą można osiągnąć wszystko. Wiemy, że naszym partnerom w biznesie przyświecają podobne wartości, dlatego od ponad 13. lat dostarczamy Państwu najwyższej klasy usługi nadruku na gadżetach reklamowych, wspierając tym samym powodzenie licznych akcji marketingowych czy eventów firmowych. Dokładamy starań, aby każdy owoc naszej pracy, dumnie Państwa reprezentował, będąc swoistą wizytówką.

Gadżety dla branży budowlanej - z nadrukiem

Nic tak nie pomaga w budowaniu relacji jak drobne prezenty. Z reguły lubimy być obdarowywani, zwłaszcza kiedy jesteśmy klientami. W konsumpcyjnym świecie, gdzie wszystko coś kosztuje i za każdą rzeczą kryją się ukryte koszty, darmowy upominek potrafi być dużym zaskoczeniem. Branża budowlana w kontekście zaufania cieszy się różną renomą. Firmy, które dotrzymują terminów są rozchwytywane oraz bardzo pożądane. Istnieje mnóstwo anegdot związanych z wykonywaną przez budowlańców pracą, które w znacznej mierze nie są pochlebne. W takim wypadku prezent w postaci gadżetu reklamowego potrafi przełamać obawy. Może się on stać trwałą podwaliną do budowania długoterminowych relacji, bo przecież nie ma skuteczniejszego marketingu, niż ten polegający na poleceniu od zadowolonego klienta.

Gadżety dla branży transportowe

Każdy właściciel firmy chciałby osiągnąć sukces. W dzisiejszych czasach dobra jakość produktu nie jest już jednak wystarczającym czynnikiem, aby zaistnieć w świecie biznesu. Dlaczego zdarza się, że wchodzący na rynek konkurent, oferujący usługi gorszej jakości wypiera z niego doświadczonych w branży właścicieli małych, lokalnych firm? Kluczem jest marketing. Jest to bardzo ważny, jeśli nie najważniejszy element układanki, decydujący o sukcesie przedsięwzięcia.

Gadżety dla branży medyczne - z nadrukiem

Gadżety dla branży medycznej są doskonałą inwestycją w funkcjonalność nie można oczywiście zapominać, że każdy artykuł musi cechować ciekawy design. Należy tak zaplanować strategię, aby stała się ona efektywna a służby medyczne często korzystały z nich i co istotne pokazywały się z daną marką. W gabinetach świetnie sprawdzają się kubki z logo firmy, długopisy z odpowiednim nadrukiem czy ekologiczne podkładki korkowe pod kubek jest to doskonała promocja marki. Wręczenie takiego podarunku pozytywnie wpłynie na ocieplenie relacji między kontrahentami.

Gadżety dla branży kosmetycznej - z nadrukiem

W prowadzeniu własnej działalności usługowej zbudowanie, a następnie utrzymanie dobrego wizerunku firmy jest bardzo istotne i decyduje o uplasowaniu się na wysokiej pozycji na rynku. Ważne jest nie tylko, aby zdobyć pozycję lidera w branży w danej lokalizacji, ale także ją utrzymać. Jak to wygląda w przypadku branży kosmetycznej? Szczególnie w ostatnim okresie, kiedy sytuacja epidemiczna kraju zmusiła zakłady kosmetyczne do zawieszenia swojej działalności na pewien czas, rzeczywistość zawodowa dla wielu właścicieli stała się trudna. Niekiedy teraz na nowo muszą oni zdobywać klientów lub odzyskać dobre relacje z dotychczasowymi. Dlatego, kiedy już klientka (lub klient) zawita do salonu kosmetycznego, należy nie tylko wykonać usługę na najwyższym poziomie, ale także zadbać o to, aby w niedalekiej przyszłości znów do niego zawitała, a najlepiej aby odwiedzała go regularnie. Działaniem marketingowym, który warto docenić, są gadżety reklamowe.

Gadżety elektroniczne - z nadrukiem

Współcześnie prawdopodobnie każdy z nas w większym bądź mniejszym stopniu polega na elektronice. Nie wyobrażamy sobie świata, w którym nie możemy skorzystać ze smartfona czy posłuchać ulubionej muzyki na przenośnym odtwarzaczu. Gadżety elektroniczne są więc świetnym pomysłem na podarunek – łączą w sobie bowiem estetykę oraz funkcjonalność. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór gadżetów z możliwością nadrukowania własnego logo. Gadżety elektroniczne z nadrukiem będą doskonałym pomysłem na podarek dla stałych klientów czy gości na imprezie firmowej albo bankiecie, który nie tylko ociepli relacje między uczestnikami wydarzenia, ale również wizerunek firmy.

Gadżety ekologiczne - bądźmy eko!

Wszelkie działania ekologiczne mające na celu ochronę środowiska z roku na rok zyskują na całym świecie coraz bardziej na popularności. Przede wszystkim wzrasta ogólna świadomość społeczeństwa i coraz więcej osób doskonale zdaje sobie sprawę z powagi problemu zanieczyszczania środowiska. Pragniemy dbać nie tylko o własne zdrowie, ale także zapewnić właściwe warunki do życia przyszłym pokoleniom. Z tego względu coraz bardziej zależy nam na podejmowaniu rozmaitych działań prowadzących do naprawiania lub zapobiegania szkodom powstałym w środowisku naturalnym. Takie właśnie, sprzyjające przyrodzie są oferowane przez naszą firmę oryginalne gadżety ekologiczne.

Gadżety turystyczne i podróżne z nadrukiem

Najważniejszą funkcją gadżetów reklamowych jest danie klientowi czegoś, co będzie mu przypominać o naszej firmie. Jednak by gadżet taki faktycznie działał i służył jako reklama, koniecznie musi być to przedmiot, którego klient będzie faktycznie używał. Jednym z lepszych pomysłów są tu różnorodne gadżety turystyczne, czyli wszystko, co może przydać się w czasie podróży, urlopu, czy weekendowego wypadu za miasto.

Gadżety szkolne

Jednym z najciekawszych rozwiązań reklamowych, a przy tym – całkiem przystępnych cenowo są specjalne gadżety reklamowe dedykowane dla szkół i uczniów. Ten sposób marketingowego zaistnienia i budowania pozytywnego wizerunku marki jest coraz częściej wybierany i stosowany w ostatnim czasie przez firmy.

Gadżety na targi, eventy i konferencje

Organizacja imprezy targowej wiąże się z niemałym stresem i długimi miesiącami przygotowań. Ciekawa zabudowa to nie wszystko, warto jeszcze przemyśleć kwestię drobnych upominków dla klientów. To nie tylko miły akcent ze strony wystawcy na zakończenie rozmowy biznesowej, ale także większa szansa na zapamiętanie nazwy firmy i profilu działalności.

Gadżety sezonowe

Gadżety sezonowe są świetnym rozwiązaniem – idealnie nadają się jako ciekawy prezent dla kontrahenta lub pracowników w firmie. Pozwalają nieco ocieplić relacje, ponieważ dając taki gadżet, pokazuje się, że osoba obdarowywana jest ważna dla tego, kto zdecydował się na kupno prezentu. Dodatkowo, gadżety sezonowe są prezentami niezobowiązującymi, więc nikt nie powinien poczuć się skrępowany tego rodzaju podarkiem.

Gadżety biurowe

Mimo rozwoju wielu nowych gałęzi marketingowych i powstawania kolejnych sposobów na dotarcie do potencjalnych klientów jedno się nie zmienia. Wciąż w modzie są gadżety reklamowe, za pomocą których przy stosunkowo niewielkich wydatkach można osiągnąć wizerunkowe korzyści dla swojej firmy. Częstym wyborem wśród tej formy promocji są gadżety reklamowe do biura, które mają naprawdę wiele zalet.

Gadżety dla hoteli

Branża hotelowa, jak wiele innych, przenosi swoje działania reklamowe do kanałów social mediowych funkcjonujących w internecie. Poprzez atrakcyjne zdjęcia, komunikację z gośćmi hotelowymi, szczególnie po zakończeniu pobytu w danym hotelu, próbuje utrzymać dobrą relację z klientem. Podobnie działają inne firmy związane z turystyką, również w obszarze MICE. Wydaje się, że jeżeli jakaś firma nie prowadzi jeszcze promocji w social mediach to właśnie się do tego przygotowuje albo planuje w najbliższym czasie. Ten nowy dla wielu kanał komunikowania się z odbiorcą przekształca powoli cały rynek marketingu i promocji. Widać to mocno choćby na podstawie zmieniającej się popularności i dostępności gadżetów reklamowych, które do niedawna stanowiły obok promocji medialnej i outdoorowej najważniejszy element przekazu branżowego.

Druk UV - pełnokolorowe nadruki na gadżetach

Nadruki reklamowe, aby były czytelne i ciekawe, muszą spełniać kilka warunków. Przede wszystkim muszą posiadać taką wielkość, która zapewni im czytelność na przedmiotach, na których mają zostać wykonane. Po drugie, bardzo ważne są możliwości zastosowania druku pełno kolorowego, pozwalające na wydruk w jakości fotograficznej, na każdej powierzchni. Od teraz mogą Państwo zamawiać takie nadruki wykonywane na długopisach, miarkach i innych gadżetach z z naszego sklepu. Dysponujemy nowoczesną technologią druku pełnokolorowego UV, odpornego na działanie promieniowania UV oraz ścieranie. Oferowany druk UV wyróżnia się bardzo dużą rozdzielczością, dzięki czemu każdy nadruk jest niesamowicie czytelny, a krawędzie ostre. Żywe, intensywne kolory znakomicie odwzorowują kolory obecne w projekcie, dzięki czemu jeszcze łatwiej uzyskać zamierzony efekt. Duża wydajność sprawia, że w bardzo krótkim czasie jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia nawet w bardzo dużych nakładach.

Haft komputerowy - zalety i wady

Tkaniny mają swoje zastosowanie w ogromnej ilości wszelakich produktów, nie tylko odzieży. Mówiąc właśnie o ubraniach, nie sposób przejść obojętnie obok jednej z ich dwóch podstawowych funkcji. Poza okryciem i ochroną ciała, odzież to też jakże ważny element naszego wyglądu. Zdobienie tkanin ma bardzo bogatą historię, poczynając od tradycyjnych zdobień, przez funkcje praktyczne, aż do współcześnie stosowanych symboli znanych marek. Największą rolę w zdobieniu tkanin grają nadruki oraz haft. Ta druga, bogata i znana od wielu lat metoda, wydaje się być nie tylko wyrazem sztuki, ale również bardzo trwałą ozdobą wielu materiałów.

Druk DTG - pełnokolorowy nadruk cyfrowy na koszulki, bluzy itp.

Jeśli zastanawiamy się nad formą naniesienia czegoś na odzież, to w dzisiejszych czasach wybór technik, którymi można to zrobić – jest naprawdę spory. Wśród całej gamy jedną z ciekawszych metod jest druk DTG (nadruk DTG). Jest to druk cyfrowy, który pozwala na uzyskanie pełnokolorowych nadruków na koszulkach, bluzach i innej odzieży.

Grawerowanie laserowe - grawer CO2 i YAG

Grawerowanie laserowe jest coraz szerzej wykorzystywaną techniką nie tylko ze względu na jakość wykonywanych zdobień, ale także wszechstronność stosowanych materiałów. Wykorzystujemy do tego grawer YAG oraz CO2. Czym właściwie jest grawerowanie laserem oraz jakie są jego rodzaje? Co można wygrawerować przy jego użyciu? Oto odpowiedzi na te i inne pytania.

Sitodruk - co to jest oraz jego wady i zalety

Sitodruk to nic innego jak metoda druku, której najważniejszym elementem jest sito wraz z siatką. Spora część z nas o niej słyszała, ponieważ należy ona do grona dość powszechnych technik druku. Czym jest sitodruk? Jakimi wadami oraz zaletami się charakteryzuje? Do czego się go wykorzystuje i jak rozpoznać sitodruk? Przekonajmy się!

Tampodruk - co to jest i jak działa

Tampodruk jest jedną z metod druku pośredniego, wykorzystywaną najczęściej w poligrafii oraz grafice. Pozwala w oryginalny sposób udekorować nawet najbardziej nieregularne powierzchnie, co sprawdza się zwłaszcza w przypadku produktów promocyjnych. W tym artykule znajdują się informacje nie tylko odpowiadające na pytanie "tampodruk co to jest", ale także prezentujące jego zalety i wady.

Sublimacja - druk sublimacyjny

Druk sublimacyjny to technika szeroko wykorzystywana w branży reklamowej. Przy użyciu tego typu nadruku można tworzyć kubki, blachy oraz tkaniny poliestrowe z wybranym wzorem lub tekstem. Na czym polega sublimacja i druk sublimacyjny? Jak rozpoznać taki nadruk oraz czy nadaje się on do każdego materiału? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć w poniższym tekście.

Swipe to the left