Notesy reklamowe z nadrukiem, notatniki firmowe z długopisem

Notesy reklamowe

Ludzka pamięć jest ulotna. Dlatego, wszystko co ważne i w kolejce do zapamiętania warto notować. Duży wybór notatników reklamowych w naszej firmie, z pewnością Państwu pomoże w zapanowaniu nad wszystkimi najważniejszymi rzeczami, które są do wykonania. Notesy firmowe z nadrukiem i z dużą liczbą karteczek, w opakowaniach z ekologicznej tektury lub kolorowego plastiku. Bardzo wytrzymała konstrukcja oraz poręczne formaty sprawiają, że notes łatwo zabrać ze sobą i mieć go zawsze blisko siebie. W komplecie z notesem bardzo często występuje również dopasowany stylistycznie długopis. Taki zestaw może się okazać bardzo miłym upominkiem dla każdego klienta, jak również dla pracowników. Możliwość wykonania na notesach reklamowych nadruku logo, dodatkowo podnosi jego atrakcyjność i sprawia, że produkt wygląda ciekawie i bardzo dostojnie. Przystępne ceny notesów i ich duży wybór na pewno pozwoli znaleźć taki model, który idealnie nadaje się do Waszych oczekiwań. Szybki czas realizacji, bardzo ciekawe kolory, a także możliwość samodzielnego zaprojektowania nadruku na okładce – to wszystko czeka w naszej ofercie.

Jest 7 produktów.


Notesy reklamowe z nadrukiem dla Twojej firmy od producenta

Od wielu lat SpiroPrint jest producentem notesów firmowych z nadrukiem. Zawsze staramy się świadczyć usługi z najwyższej półki i takie też są nasze produkty. O szerokim zastosowaniu tego gadżetu mówić chyba nie trzeba. Jest to po prostu jedna z najbardziej przydatnych rzeczy, którą powinna posiadać każda osoba pracująca. Gdzie? Nie ma to większego znaczenia, czy zarządzasz eventami, czy pracujesz na budowie, czy zarządzasz firmą. Notesy reklamowe z logo a5, a6 i inne sprawdzą się idealnie. Każdy z nas ma coś do zanotowania!

Notesy reklamowe z długopisem

Notatniki reklamowe z długopisem, z logo to wariant dla osób, które mają w zwyczaju gubić swoje długopisy. Nie jednokrotnie jesteśmy zmuszeni do niezwłocznego spotkania czy też udania się w jakieś miejsce. Nie zawsze mamy czas na to, aby zastanowić się, czy czasem czegoś nie zapomnieliśmy. W takich momentach notesy reklamowe z długopisem sprawdzą się niemal idealnie. Problem z zapomnianym długopisem zniknie Ci z głowy i nie będzie męczyć Cię chwila zakłopotania w momencie, kiedy musisz coś zapisać.

Bloczki reklamowe z nadrukiem czy notesy reklamowe z logo w twardej oprawie?

Tutaj mocno trzeba byłoby się zastanowić, w jakich warunkach jest Ci dane pracować i co będzie najbardziej komfortowe. Nie ukrywając bloczki reklamowe (czyli te w miękkiej oprawie) w pewnych sytuacjach są dużo bardziej komfortowe, ponieważ są z reguły mniejszych rozmiarów. Prawdą jest, że są podatne na zniszczenia dużo bardziej niż notesy firmowe w twardej oprawie. Te zaś nadadzą się chociażby dla każdego, kto pracuje w terenie, a także dla tych, którzy komponują dużo większe notatki. Wszystko zależy od gustu i przeznaczenia takiego notesu firmowego.

Rodzaj nadruku na notatnikach i ich cena

Zależnie od okładki notatników reklamowych stosujemy różne nadruki. Przykładowo notesy o miękkiej oprawie znakowane są za pomocą graweru CO2, ponieważ na takiej powieżchni zwykły nadruk nie byłby trwały. W przypadku notatników firmowych o twardej, tekturowej okładce stosujemy tampodruk, który według nas w tym przypadku sprawdza się najlepiej. Notesy w tekturowej oprawie dostaną Państwo u nas pakowane po 50 sztuk, a ich ceny zaczynają się od ponad 170 zł. W przypadku miekkiej oprawy ceny są nieco wyższe i za pakiet 10 sztuk zapłaci się ponad 200 zł

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania dot. notesów reklamowych (FAQ)

Jaka jest ilość minimalna?
Ilość minimalna w przypadku notesów z nadrukiem to 50 sztuk. Wyjątkiem jest model notesu A5w miękkiej oprawie, który można zamówić już od 10 sztuk.

Czy jest opcja znakowania długopisu, który jest w zestawie z notesem?
Nie. W komplecie znakujemy tylko notes..

Chcę wykonać znakowanie na notesie w więcej niż w 2 kolorach. Jaki model wybrać?
Notes master UV ma możliwość oznakowania w pełnym kolorze.

Chcę nadrukować logo na kartkach notesu. Czy jest to możliwe?
Notesy znakujemy tylko na przodzie lub tyle okładki.

Czy w jednym pakiecie można zamówić kilka projektów?
Nie, na jeden minimalny pakiet przypada jeden projekt.