Polary firmowe - z nadrukiem i haftem

Polary Firmowe

Polary firmowe z haftem to bardzo ciepłe i praktyczne bluzy, oferowane w wersji dziecięcej, damskiej i męskiej. Do Państwa dyspozycji została stworzona oferta na polary rozpinane na zamek, wyposażone w kołnierz i kieszenie, a także wykonane z wysokiej jakości polaru o dużej gęstości. Dzięki temu, nawet po wielu praniach polary nie tracą swojego fasonu, w dalszym ciągu pozostają ciepłe i nie mechacą się. Na każdym z polarów istnieje możliwość wykonania zdobienia – haftu komputerowego. Wyróżnia się ona bardzo dużą precyzją wykonania, co z kolei daje możliwość realizacji nawet najbardziej skomplikowanego projektu. Haft jest trwały i odporny na utratę kolorów. Nie łamie się i nawet przy intensywnym użytkowaniu, zachowuje swoje pierwotne piękno, jakość i czytelność.

Polary z haftem można w naszej firmie zamówić już od 5 sztuk w bardzo dobrych cenach. To jedna z niewielu takich ofert na rynku, zapewniających możliwość składania niskonakładowych na polary. Z pewnością będą one pożądanym dodatkiem do firmowego stroju w każdej firmie, która posiada pracowników fizycznych i magazynowych.

Jest 4 produktów.


Polary reklamowe z nadrukiem to jedne z naprawdę najpraktyczniejszych wariantów odzieży dla firm w SpiroPrint. Polary firmowe nie dość, że wyglądają naprawdę dobrze to są niezwykle praktyczne. Zresztą jak cała nasza odzież reklamowa. Dlatego też zdecydowaliśmy się na wprowadzenie ich do naszej oferty. Dając klientowi możliwość dostosowania ich do indywidualnych potrzeb.

Jakie korzyści dają polary firmowe z haftem? 

Polary robocze z nadrukiem głównie charakteryzują się bardzo skutecznym utrzymywaniem wysokiej temperatury ciała. W branżach budowlanych, podczas prac na świeżym powietrzu, często mamy do czynienia z nieprzyjemną chłodną pogodą. Dzięki polarom zapobiegniesz marznięciu Twoich pracowników. Ponadto będą oni jednolicie i estetycznie ubrani, co znacząco poprawia wizerunek firmy i nadaje cech profesjonalizmu. Dodatkowo wyróżniając Twoją markę na tle konkurencji. Jak widać niewielkim nakładem finansowym możesz zrobić wiele dobrego dla swojej firmy.

Polary reklamowe z haftem to trwała reklama dla Twojej firmy

SpiroPrint od lat świadczy usługi z zakresu gadżetów reklamowych. Przez te wszystkie lata zebraliśmy solidną dawkę doświadczenia w kontaktach z klientami i poznawaniu ich potrzeb. W naszą odzież ubraliśmy już solidną liczbę firm. Dzięki temu i prostej logice wiemy, że w wielu branżach najbardziej znacząca jest wytrzymałość. Na niej też w dużej mierze skupiliśmy się przy tworzeniu kolejnych polarów.

Polary reklamowe z haftem okazały się najlepszym wyborem w tej kwestii. Po wielu próbach i testach podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu i skupieniu się na polarach z haftem, ponieważ to on gwarantuję najlepszą i najtrwalszą jakość wykonywanego nadruku. Dzięki temu wybierając polary firmowe od SpiroPrint masz gwarancję odzieży, która jest sprawdzona, przetestowana i z pewnością solidna jakościowo.

Jak wybrać najlepsze polary firmowe dla swoich pracowników i jaka jest ich cena?

W ofercie naszej firmy znajdziesz naprawdę szeroki zakres polarów firmowych, które przypasują każdemu pracownikowi. Znajdziesz u nas zarówno czapki z logo dla firm jak i szaliki, bluzy przez głowię i rozpinane, a nawet bezrękawnik. Ponadto mamy szeroki zakres kolorystyczny. Polary z logo znajdziesz w takich kolorach jak: czerwony, niebieski, ciemny szary, limonkowy, a nawet groszkowy. Klasycznie cena obejmuje haft na przodzie jednak za odpowiednią dopłatą możesz dobrać haft komputerowy również na plecach. Cena za polary w naszym sklepie liczona jest od 5 sztuk, bo w takich pakiet prowadzimy sprzedaż. Taki pakiet nabędziesz już za 300 zł, a zależnie od rodzaju ich cena dochodzi do ponad 400 zł. 

Najczęściej zadawane pytania dotyczące polarów firmowych

Najczęściej zadawane pytania dot. polarów firmowych (FAQ)

Jaka jest minimalna ilość zamówienia?
Minimalna ilość zamówienia to 5 sztuk.

Jaką techniką znakowane są polary?
Nadruki na polarach wykonujemy techniką haftu komputerowego.

Czy mogę wykonać znakowanie fullcolor na polarze?
W przypadku polarów możliwe znakowanie to haft komputerowy. Maksymalna ilość kolorów nici to 8.

Czy można mieszać rozmiary?
Tak, można mieszać rozmiary w zamówieniu.

W jakich miejscach mogę oznakować polar ?
Pierś lewa oraz prawa, plecy i kark.