0 Item(s) zł 0.00

Nie masz produktów w koszyku.

Podsuma: 0,00 zł

Długopisy reklamowe

Długopisy reklamowe

Artykuły piśmiennicze towarzyszyły, towarzyszą i będą towarzyszyć ludziom jeszcze przez wiele lat. Nie zagraża im nawet proces cyfryzacji i coraz bardziej powszechna dostępność komputerów. Komputery nie podpiszą przecież dokumentów (choć wielu powie, że w dzisiejszych czasach to kwestia dyskusyjna). W każdym razie długopisy reklamowe były, są i będą potrzebne nam zarówno w kwestiach marketingowych jak i normalnego życia.

Prezentujemy użyteczne i estetyczne długopisy reklamowe z logo firmy dostępne w czterech kategoriach:

 • plastikowe
 • metalowe
 • ekologiczne
 • komplety ekskluzywne (polecamy do nich ekskluzywne opakowania)

Produkty 1 do 24 z 94

Sortuj wg
Pokaż
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Produkty 1 do 24 z 94

Sortuj wg
Pokaż
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Długopisy reklamowe z logo firmy w SpiroPrint

Produkujemy je z wykorzystaniem nowoczesnej technologii druku oraz grawerowania laserowego. Długopisy reklamowe z logo firmy stanowią doskonały gadżet promocyjny, staną się atrakcyjnym upominkiem dla klientów i partnerów biznesowych, a także świetnie zaprezentują się na recepcyjnej ladzie czy gabinetowym biurku, wpływając na pozytywny wizerunek firmy.

Wykorzystanie długopisów reklamowych ma wielki w sens podczas promowania przedsiębiorstwa w różnych grupach docelowych. Klientom z niższej kategorii możesz rozdawać długopisy plastikowe z wykorzystaniem podstawowej technologi tampodruku, a konsumentom premium podaruj na specjalnych spotkaniach informacyjnych długopisy reklamowe z serii Parker. Dzięki temu zyskasz nie tylko szacunek we wszystkich grupach docelowych, ale po prostu rozwiniesz swój wizerunek do maksymalnych rozmiarów. Dodatkowo do długopisów proponujemy grawerowanie laserowe, posegregowanie gadżetów w ekskluzywne komplety lub opakowania na długopisy. Wykorzystaj efektywnie nasze branżowe doświadczenie. Pomogliśmy wielu przedsiębiorcom i jesteśmy przekonani, że też zainteresujesz się wysoce zindywidualizowaną ofertą.

Nadruk na długopisach firmowych i ich cena

Długopisy firmowe, które produkowane są z plastiku znakujemy trwałą i znaną metodą tampodruku. Nadruk nakładany jest na długopisy promocyjne przy pomocu tamponu. Często stosowany również przy produktach ceramicznych, szklanych lub metalowych, jednak my w takich sytuacjach jesteśmy zwolennikami graweru. Cena jaką podajemy to w większości przypadków cena całego pakietu, w którym znajduje się 100 szt. Niekiedy jest to 50 szt. dlatego zalecany uważne czytanie karty produktu