Długopisy plastikowe i metalowe reklamowe od SpiroPrint

Długopisy reklamowe

Jest 116 produktów.

Długopisy reklamowe

Długopis to narzędzie do pisania, które powstało w 1938 roku. Dziennikarz i węgierski artysta László József Bíró ze swoim bratem Györgyem skonstruował nowy rodzaj przyboru do pisania. Zależało mu na tym, aby tusz nie rozmazywał się przed wyschnięciem. Obecnie trudno sobie wyobrazić dom lub biuro bez długopisów. Są one obecne niezależnie od tego, czy większość prac wykonywanych jest w formie cyfrowej, czy też ręcznie. To sprawia, że długopisy reklamowe są jednym z najchętniej zamawianych gadżetów przez naszych klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo modele długopisów plastikowych i metalowych. Zachęcamy do wyboru modeli, które idealnie trafią w Państwa potrzeby i oczekiwania.

Podstawowy podział długopisów

Długopisy reklamowe co do zasady dzielą się na kilka kategorii. Najpopularniejsze są długopisy plastikowe i metalowe, choć można spotkać się także z długopisami ekologicznymi lub z antybakteryjną powierzchnią. Dodatkowo część długopisów zarówno metalowych, jak i plastikowych wzbogaconych zostało w gumkę do pisania na urządzeniach dotykowych. Długopis touch pen sprawdzi się zatem nie tylko do tradycyjnego pisania, ale również do obsługi tabletów i smartfonów. Część długopisów ma zainstalowaną gumkę w górnej części długopisu, a część w dolnej.

Eleganckie długopisy reklamowe

Klienci poszukujący efektownych, trwałych i estetycznie wykonanych długopisów najczęściej sięgają po modele metalowe. Są to solidne długopisy, które posłużą przez długi czas. Wiele dostępnych w naszym sklepie modeli to eleganckie długopisy reklamowe, co oznacza, że sprawdzą się także w takich miejscach, gdzie niezwykle ważny jest wizerunek. Mowa tu np. o kancelariach prawnych, czy urzędach. Metalowy długopis reklamowy może być wykorzystywany przez pracowników do wypełniania i podpisywania dokumentów, a także być wręczany klientom i kontrahentom jako upominek budujący wizerunek marki i pozytywne skojarzenia z firmą.

Plastikowe, tanie długopisy reklamowe

Dla firm poszukujących niskobudżetowych gadżetów przygotowaliśmy tanie długopisy reklamowe. Ich bazą najczęściej jest plastik, co sprawia, że są o wiele tańsze niż modele metalowe. Najtańsze długopisy reklamowe plastikowe to koszt kilkudziesięciu groszy za sztukę. Długopisy plastikowe mają jedną bardzo ważną zaletę - kolorystykę. W naszym sklepie znajdą Państwo długopisy plastikowe w wielu najpopularniejszych kolorach, które często wykorzystywane są w identyfikacji wizualnej firm. Część długopisów w całości jest utrzymana w konkretnej kolorystyce, inne mają kolorowe tylko niektóre elementy. Jakie kolory długopisów są najpopularniejsze? Najczęściej wybór pada na tanie długopisy reklamowe czarne, czerwone, białe i niebieskie, jednak dość dużym uznaniem cieszą się także długopisy zielone, żółte, pomarańczowe, fioletowe, szare i różowe.

Długopis reklamowy jako upominek dla klienta

Upominki reklamowe, w tym także długopisy, bardzo często rozdawane są na różnego rodzaju targach. Jest to doskonały i co najważniejsze, niezwykle tani sposób na reklamę firmy. Wręczony klientowi długopis z pewnością będzie towarzyszył mu przez długi czas. Jest to gadżet, który na pewno klient zatrzyma, schowa do torebki, plecaka, czy będzie wozić w samochodzie. Może wykorzystywać go w domu lub w firmie. Możliwości jest bardzo wiele. Dzięki bogatej kolorystyce bez trudu wybiorą Państwo długopis w kolorze tożsamym z tym, który dominuje w firmie.

Plastikowe długopisy z uwagi na to, że są tanie i łatwo dostępne doskonale sprawdzają się w masowych akcjach marketingowych. Mogą być nie tylko wręczane podczas targów, czy ważnych wydarzeń firmowych, ale również jako upominek świąteczny. Taki długopis można umieścić w torbie reklamowej z kalendarzem lub notesem reklamowym, smyczą i kubkiem. Jeśli zależy Państwu na bogatym zestawie, to można dołączyć USB lub powerbank reklamowy.

Pozostałe gadżety na targi, eventy i konferencje

Firmy na targach, eventach i konferencjach pojawiają się głównie z myślą o reklamie, zdobyciu nowych klientów i współpracowników. Warto na taką okazję zaopatrzyć się w gadżety wyróżniające firmę na tle innych wystawców oraz pozwalające zapaść w pamięci klienta na dłużej. Wręczenie nawet niewielkiego giftu jest zabiegiem wzmocnienia identyfikacji firmy. Liczy się wówczas ciekawy projekt, pomysł, przydatność gadżetu i jego jakość. Klient obdarowany upominkiem, który przypadnie mu do gustu, o wiele chętniej skontaktuje się z daną firmą, gdy będzie potrzebował produktów lub usług z nią związanych. Mały gadżet reklamowy to przydatny przedmiot, który jednocześnie jest nienachalną reklamą. To najlepsza droga do klienta. Jeśli interesują Państwo gadżety reklamowe, to koniecznie zapoznajcie się z asortymentem naszego sklepu. W razie potrzeby zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta. Z chęcią pomożemy w doborze gadżetów na targi, eventy i konferencje.


Najczęściej zadawane pytania dot. długopisów reklamowych (FAQ)

Jakie jest minimalne zamówienie?
W przypadku długopisów plastikowych - 100 sztuk. W przypadku długopisów metalowych - 50 sztuk.

W jaki sposób możemy znakować długopisy ?
Na długopisach możemy wykonać grawer laserowy lub nadruk w kolorze.

Czy podane ceny obejmują koszty nadruku ?
Tak, ceny zawierają znakowanie. Przy każdym modelu jest możliwość konfiguracji nadruku.

Jak długo muszę czekać na długopisy z nadrukiem/grawerem ?
Standardowy czas realizacji zamówień wynosi około 5-7 dni roboczych.

Czy mogę mieszać kolory wybranych modeli w jednym pakiecie ?
Tak, można wybrać kilka kolorów, jeśli na dany pakiet nadal będzie przypadał ten sam projekt, w tym samym kolorze nadruku.