Parasole reklamowe z nadrukiem lub logo dla Twojej firmy

Parasole reklamowe

Parasole reklamowe nie zawsze budzą pozytywne skojarzenia – większość dostępnych na rynku gadżetów tego typu to przedmioty złej jakości, które łatwo łamią się przy silniejszych podmuchach wiatru. Parasole oferowane przez nas wykonane są w zupełnie innym standardzie. Posiadają bezpieczne zapięcia oraz szybki system uruchamiania, dzięki czemu są bardzo praktyczne. Jego średnica pozwala też na ochronę przed opadami atmosferycznymi dwóch osób. Materiał parasola jest odporny na trudne warunki i wytrzymały, co pozwoli zbudować skojarzenie z jakością Twojej firmy. Dzięki technice nadruku sublimacyjnego grafika rozłożona jest równomiernie na całym parasolu, co przekłada się na staranność jego wykonania. Takie działanie pozwala szybkim sposobem i małym nakładem środków wzmocnić działania marketingowe.

Jest 4 produktów.


Parasole reklamowe z nadrukiem w ofercie producenta gadżetów reklamowych

W czasie jesiennych deszczów i praktycznie w ciągu całego roku mamy do czynienia mniej lub bardziej z deszczem. W takim okresie idealnym i śmiało możemy stwierdzić, że najpopularniejszym gadżetem są parasole reklamowe z nadrukiem. Bo co nas obroni tak przed deszczem podczas przechadzki, jak parasol!

Oferta naszych parasoli wyróżnia się przede wszystkim bardzo korzystnym stosunkiem cena do jakości. Proponowane przez nas parasole z nadrukiem to solidny gadżet, który nie zaskoczy nas połamanymi drutami podczas wichury. Każdy z naszych klientów może być pewien jakości tego produktu. Każdy z nich posiada jakościowy drewniany trzonek oraz solidną konstrukcję z mocnego tworzywa. Więc tak solidne parasole z logo mogą być świetnym nośnikiem reklamowym Twojej firmy i formą promocji. Z parasolem nie chodzi się po domu, więc za każdym razem, kiedy osoba, która otrzymała od Ciebie tak ów parasol. Skorzysta z niego i zacznie nieświadomie promować Twoją markę na ulicach swojego miasta.

Parasolki reklamowe z logo w wielu wariantach kolorystycznych — dla każdego coś solidnego

To tak naprawdę nie wszystkie zalety tego gadżetu. Przede wszystkim parasol ma możliwość bardzo dużego pola do nadruku. Dzięki temu możesz umieścić na nim logo naprawdę solidnej wielkości, a nawet jakąś grafikę. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Gwarantuję Ci, że estetyczny ciekawe wykonany nadruk na Twoich parasolach reklamowych zrobi naprawdę solidną robotę.

O technologię nadruku nie musisz się martwić. Nasz wyspecjalizowany park maszynowy do nadruków z pewnością poradzi sobie z Twoimi grafikami. Oferowane przez nas parasole firmowe to niezwykle prestiżowy gadżet. Głównie ze względu na niezwykle perfekcyjną jakość wykonania. Metoda, jaką używamy jest bardzo popularna i znana wszystkim. Nadruk sublimacyjny wykonywany jest przy użyciu specjalistycznej drukarki do tego przystosowanej. Jest to jedyny format nadruku, w którym jesteśmy w stanie uzyskać przejścia tonalne. Całość odbywa się w dość prosty sposób. Nadruk jest niezwykle trwały, ponieważ ogrzewany prasą na materiał łączy się z nim i powoduje, że naklejka jest nieodczuwalna.

Parasol z nadrukiem logo w całej Polsce

Jako że nigdy nie sprzedajemy kota w butach, za każdym razem dział graficzny stara się, aby Twój nadruk był naprawdę solidnie przygotowany. Tak naprawdę działamy dla klientów na terenie całej Polski. Z naszych usługi korzystają zarówno Ci najwięksi, jak i Ci mniejsi. Parasole firmowe z logo jak widać wykorzystywane są nawet przez jedne z największych marek w Polsce, a fakt, że korzystają z naszych usługi świadczy o naszym najlepszym stosunku jakości do ceny na rynku.

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania dot. parasoli reklamowych (FAQ)

Jaka jest minimalna ilość dla zamówienia?
Dla modelu Fernando – 20 sztuk, dla modelu Antonio – 10 sztuk.

Na czym polega różnica pomiędzy modelem Antonio, a Fernando?
Na modelu Fernando, który występuje w kilku kolorach, możemy nadrukować maksymalnie 4 kolory. Model Antonio występuje tylko w kolorze białym, ale jego zaletą jest możliwość zadruku w pełnym kolorze.

Na ilu panelach mogę umieścić swój nadruk?
Maksymalnie na 4 panelach.

Chciałbym zamówić parasol z nadrukiem na całej powierzchni, czy jest taka możliwość?
Nie, nadruk jest możliwy maksymalnie na 4 panelach, Maksymalne pole nadruku na 1 panelu parasola to 200x150mm.