Gadżety turystyczne i podróżne - reklamowe, przydatne z logo

Gadżety turystyczne i podróżne

Jest 2 produktów.

Dlaczego reklamowe gadżety turystyczne to tak dobry pomysł?

Przede wszystkim z powodu poruszonego już we wstępie. Klient, który został obdarowany tego rodzaju gadżetem, z bardzo dużym prawdopodobieństwem będzie go dość często używał. A akcesoria turystyczne to rzeczy, które potrafią nie tylko być bardzo praktyczne i przydatne, ale również mogą umilić niejedną sytuację. To taka druga strona medalu jeśli wspomnimy gadżety biurowe, niby tak samo przydatne, ale do dwóch zupełnie różnych celów. Długie oczekiwanie w korku w czasie wyjazdu na narty będzie odrobinę przyjemniejsze z kubkiem gorącej herbaty w ręku. Kubki termiczne z nadrukiem będą co stwarza świetną okazję do budowania pozytywnych skojarzeń z marką jeśli podarujesz takowy swojemu klientowi. .

Innym popularnym gadżetem turystycznym, który również może być zaprzęgnięty do służby reklamie, są wielofunkcyjne narzędzia i scyzoryki. Wystarczy wyobrazić sobie, że w czasie tego samego, co opisany wcześniej wyjazdu, klientowi zepsuje się zapięcie od nart. Na szczęście będzie mieć pod ręką ofiarowanego mu przez nas multitoola – a wtedy gadżet z naszym logiem być może uratuje mu urlop.

Jak można zauważyć, gadżety turystyczne to często drobne przedmioty, które mogą okazać się pomocne w trudnych sytuacjach. Zdecydowanie mają one bardzo duży potencjał oddziaływania na klientów i mogą stać się świetnymi nośnikami reklamy. Coś drobnego, ale przydatnego, co dodatkowo może pomóc klientowi wtedy, kiedy naprawdę będzie tego potrzebować, a więc ma duże szanse budzić bardzo pozytywne emocje, to w świecie gadżetów reklamowych prawdziwy Święty Graal, a gadżety turystyczne wydają się zbliżać do tego ideału.

Wykorzystanie gadżetów turystycznych jako materiałów reklamowych ma jeszcze jedną, ważną cechę. Przedmioty takie nasi klienci zabiorą ze sobą w wiele różnych miejsc, a razem z nimi reklamę, która im towarzyszy. Być może nawet zobaczą ją inne osoby. Tego rodzaju materiały reklamowe, jeżeli są faktycznie przydatne, mogą rozprzestrzeniać naszą reklamę bardzo skutecznie.

Drobne gadżety turystyczne z nadrukiem – niewielkie, ale przydatne

Najbardziej popularne jako gadżety reklamowe (co oczywiście zależy od marki i cen oferowanych przez nią produktów) są przedmioty bardzo drobne i tanie, co nie znaczy, że nie będą dla naszych klientów przydatne. Kluczem jest odpowiedni ich wybór. Świetnym gadżetem może być na przykład wodoodporna saszetka na dokumenty, dzięki której pozostaną suche w każdej sytuacji. Niezłym pomysłem jest również podróżna szczoteczka do zębów albo zwijany bidon, który – kiedy jest pusty – nie zajmuje dużo miejsca w bagażu. Klientom, którzy znajdują przyjemność w jeździe na rowerze, na pewno przydadzą się opaski odblaskowe z nadrukowanym logiem naszego przedsiębiorstwa. Innymi przydatnymi gadżetami będą po prostu zapalniczki z nadrukiem. Kto był na jakimkolwiek wypadzie ze znajomymi i nie miał sytuacji, w której przydałby Wam się zapalniczka niech pierwszy rzuci kamieniem.

Gadżety turystyczne reklamowe ze średniej półki cenowej

Dość często używa się również jako gadżetów reklamowych przedmiotów nieco droższych. Warto tu wymienić choćby wspomniany wcześniej kubek termiczny, czy narzędzie wielofunkcyjne. Niebanalnym pomysłem na gadżet tego rodzaju jest również dobrej jakości, niewielka, ale mocna latarka LED, która zawsze przydaje się w podróży. Latarki takie dostępne są w wielu wzorach i wersjach kolorystycznych. Gadżety podróżne z logo mogą nie raz uratować Ci tyłek. Oprócz latarek czy kubków termicznych mogą to być po prostu powerbanki reklamowe, które dla posiadacza smartfona sa pozycją obowiązkową.

Ekskluzywne gadżety podróżne z nadrukiem

Czasem warto też sięgnąć po przedmioty z nieco wyższej półki cenowej, które mogą stać się gadżetami reklamowymi dla wybranych klientów. Świetnie sprawdza się w tym celu wcześniej wspomniany powerbank. W epoce smartfonów problem zbyt krótko działającej baterii jest powszechny. W czasie podróży lubimy umilać sobie czas, korzystając z internetu w telefonie, czy czytając książkę na tablecie, albo czytniku. Powerbank może awaryjnie podładować każde z tych urządzeń, a dzięki nadrukowi z logo naszej firmy, klientowi pozostanie w głowie pozytywne skojarzenie.

Jak już mowa o bardziej ekskluzywnych produktach to warto wspomnieć tu parasole reklamowe. Gadżety turystyczne reklamowe powinny być właśnie na takie awaryjne sytuacje jakimi bywa i deszcz. Co to oznacza dla Twojej marki? Dużą powierzchnię reklamową, z którą będzie przemieszczał się Twój klient. Zaś dla niego to zbawienie i brak kompletnego przemoczenia. Z pewnością miło będzie wspomniał ten upominek. Takowy gadżet znajdziesz oczywiście w naszym sklepie.