4.6 56
Drukarnia SpiroPrint 436 436
Czapka mikołaja
Czapka mikołaja
Czapka mikołaja
Czapka mikołaja
Czapka mikołaja
Czapka mikołaja
Czapka mikołaja

Czapka Mikołaja

UWAGA! Produkt niedostępny, możliwość zamówienia zamiennika. W tym celu prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami.

Okres świąteczny z całą pewnością sprzyja wszelkim akcjom promocyjnym i marketingowym – warto to więc skutecznie wykorzystać! Jeśli szukasz świątecznych gadżetów reklamowych, czapka Mikołaja z nadrukiem będzie strzałem w dziesiątkę! Została wykonana z miłej w dotyku, ciepłej bawełny, na której można umieścić logo bądź dowolny napis metodą nadruku sitodrukowego. Reklamowa czapka Mikołaja z nadrukiem może być elementem stroju pracowników na targach branżowych odbywających się w okresie świątecznym, jak i miłym podarunkiem dla pracowników w czasie firmowej Wigilii. Czapka Mikołaja z nadrukiem sprawdzi się również jako drobny, lecz bardzo sympatyczny upominek dla klientów. 

Przygotuj sam swój projekt.
Obok znajdziesz interesujące Cię makiety.
Waga: 40,0g
Wymiary: 20cm x 36cm
Rozmiar nadruku: 160mm x 35mm
Tworzywo: bawełna
Technologia: sitodruk
Opakowanie: pakiet 20szt.

Czym jest czapka Mikołaja z nadrukiem?

To świetny gadżet, który swoją główną rolę odegra w dzień rozdawania prezentów dzieciom. Jeszcze większą frajdę sprawi czapka Mikołaja z nadrukiem na którym można przedstawić na przykład jego renifery, albo padający śnieg. Ponadto, taka czapka zrobi furorę na ulicach podczas mroźnych dni.

Nadruk na kominach z nadrukiem - charakterystyka

Wykonywane na czapkach nadruki są najwyższej jakości. W celu zaspokojenia wszystkich potrzeb, zakupiliśmy najnowocześniejsze dostępne na rynku maszyny. Potrzebujemy tylko Twojego projektu w wysokiej rozdzielczości i ewentualnych wskazówek. Po kilku dniach oddajemy Ci gotowy projekt. 

Jeżeli zależy Ci na doskonale zachowanych kolorach, to nie mogłeś trafić lepiej. Do naszych realizacji używamy najlepszych, ekologicznych farb, które są w pełni bezpieczne dla ludzi i środowiska. Dostajesz również od nas gwarancję na ścieranie się nadruku. Jesteśmy pewni naszych projektów.

Dlaczego czapka Mikołaja z nadrukiem to dobry wybór dla Ciebie?

Czapka Mikołaja z nadrukiem, to również doskonały gadżet reklamowy. Okres przedświąteczny i szał zakupów, który ogarnia wtedy ludzi, to świetny czas na przygotowanie drobnego upominku. Oczywiście taki prezent pełni też wtedy funkcję marketingową i pomoże ludziom zapoznać się z nazwą Twojej marki. Dzięki możliwości personalizacji, możesz również rozdać je swoim pracownikom, dając każdemu czapkę z jego imieniem. To pozytywny akcent, który wpłynie na utrzymanie pozytywnych relacji w zespole.

Ile kosztuje czapka Mikołaja z nadrukiem w naszym sklepie - cena

Nie można jednoznacznie określić ceny czapki ze względu na różnorodność użytego materiału i trudność w wykonaniu nadruku. Każdy Klient ma inne oczekiwania. Dodatkowo zdarza nam się wprowadzać dużo poprawek w jego projekty, co również ma wpływ na całokształt ceny. Próbujemy podchodzić do każdego zadania indywidualnie i dać każdemu zainteresowanemu to co najlepsze. Mamy również bardzo dobrze wyszkolonych ludzi, którzy doradzą jakie rozwiązania w przypadku każdego projektu będą najbardziej optymalne.