Breloki z grawerem - metalowe z nadrukiem, z logo firmy

Breloki z grawerem

Praktyczny, wytrzymały, stylowy, niewielki i niedrogi gadżet reklamowy? Proponujemy breloki z grawerem! Nad funkcjonalnością tych produktów nie trzeba się rozwodzić – większość z nas posiada przynajmniej jeden pęk kluczy, przy których z pewnością można znaleźć jakiś brelok. Oferowane w naszym sklepie breloki z grawerem są wykonywane z aluminium, dzięki czemu są wytrzymalsze niż plastikowe. Dodatkowo można je oznakować metodą graweru laserowego wybranym logo bądź napisem. Breloki z grawerem mogą służyć jako gadżet reklamowy w czasie akcji promocyjnych bądź targów branżowych, a także stać się niewielkim, gustownym upominkiem dla pracowników, klientów czy kontrahentów. To jeden z tych produktów, który dzięki swojej praktyczności będzie towarzyszył obdarowanym każdego dnia, spełniając dodatkowo funkcje reklamowe. Ładnie zaprojektowany brelok z grawerem może okazać się strzałem w dziesiątkę w kwestiach promocji biznesu.

Jest 4 produktów.


Dla kogo breloki z grawerem na zamówienie będą dobrym wyborem?

Breloki z grawerem to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą przygotować dla uczestników spotkania wyjątkowy podarunek w niskiej cenie, jak również dla osób, które poszukują taniego i praktycznego gadżetu reklamowego. Produkt ten może być upominkiem dla klientów, kontrahentów, a nawet uczestników kursu czy szkolenia firmowego. To również miły prezent dla pracowników, którzy właśnie rozpoczynają pracę w Twojej firmie. Oprócz praktycznego gadżetu zyskujesz w ten sposób produkt reklamujący Twoją markę. Breloki sprawdzą się również jako gadżet reklamowy w trakcie różnorodnych akcji promocyjnych, targów branżowych czy innych, podobnych okazji. Dzięki temu staje się elementem promocji Twojego biznesu i przedmiotem codziennego użytku.

Rodzaje breloków z graweremh

W naszym sklepie są dostępne dwa rodzaje breloczków z grawerem. Obydwa zostały wykonane z taką samą starannością i precyzją. Wszystkie są bardzo praktyczne, wytrzymałe oraz stylowe. Każdy z nich został wykonany z trwałego aluminium oraz jest wyposażony w metalowe kółko. Znakujemy je popularną metodą szczegółowego grawerowania laserowego, które charakteryzuje się wysoką odpornością i wyjątkową estetyką. Poniżej możesz bliżej poznać obydwa dostępne w naszym sklepie typy breloków.

Wolf - brelok-otwieracz z grawerem

Brelok z otwieraczem Wolf ma opływowy kształt i haczykowatą końcówkę, która może posłużyć jako otwieracz. Jego nazwa wzięła się właśnie od nietypowego kształtu, który kojarzy się z postacią wilka. Jest dostępny w jednym z 4 kolorów do wyboru, dzięki czemu możesz go dopasować np. do barw logo Twojej firmy. Można na nim wygrawerować zarówno logo firmy, jak i jej nazwę lub slogan reklamowy. Jest bardzo funkcjonalny, gdyż może spełniać dwie funkcje - zarówno breloku do kluczy, jak i praktycznego, wygodnego otwieracza.

Koniczynka odblaskowa z nadrukiem

Brelok z logo firmy w kształcie koniczyny na pewno przyniesie szczęście wszystkim klientom przedsiębiorstwa. Oprócz doskonałego wyglądu, dba także o bezpieczeństwo obdarowanego. Spacerujący w ciemny wieczór będzie widoczny z daleka dzięki tej przywieszce z nazwą i logo firmy.

Fish - otwieracz z grawerem

Brelok-otwieracz Fish ma prosty kształt zakończony haczykowatą końcówką, od którego powstała jego oryginalna nazwa. Może spełniać zarówno rolę otwieracza do butelek, jak i praktycznego breloczku, dzięki któremu już nigdy nie zgubisz swoich kluczy. To świetny dodatek do upominków podczas szkoleń i warsztatów, a także wspaniały podarek dla klientów na znak zawarcia współpracy. Jest dostępny w interesującej kolorystyce, którą z pewnością dobierzesz odpowiednio do swoich potrzeb.

Grawer na breloku - charakterystyka

Aluminium jest fantastycznym materiałem do grawerowania, z czego chętnie korzystamy. Obraz powstaje na nim poprzez usunięcie z materiału warstwy koloru, co pozwala na uzyskanie bardzo zróżnicowanych wzorów. Grawer na breloku jest u nas wykonywany metodą laserową, dzięki czemu charakteryzuje się wysoką trwałością. Laser umożliwia również ogromną precyzję wykonania, dzięki której nawet małe elementy breloku będą się wspaniale prezentować. Dzięki grawerowi zwykły podarek dla pracowników, klientów czy wspólników staje się spersonalizowanym i wyjątkowym elementem kampanii reklamowej Twojej firmy lub prezentem wyrażającym uznanie dla efektów współpracy.

Ile kosztują grawerowane breloki i jaki jest minimalna ilość zakupu?

W naszym sklepie są dostępne breloki z grawerem na zamówienie. Cena pojedynczego breloku to niespełna 2 zł, dzięki czemu jest to bardzo tani i praktyczny gadżet reklamowy. Mimo tak niskiej ceny został wykonany bardzo starannie, z wykorzystaniem najnowszych technologii, w tym grawerowania laserowego. Minimalna ilość breloków-otwieraczy w jednym zamówieniu to 50 sztuk. Możesz powiększyć zamówienie o pełne pięćdziesiątki, czyli zamówić 50, 100, 150 lub więcej breloczków. Ich cena wyda Ci się szczególnie niska podczas zakupu hurtowego, który z kolei umożliwia Ci zaopatrzenie ogromnych targów lub warsztatów. Jeśli zamówisz breloki u nas, możesz mieć pewność, że przyjdą do Ciebie na czas, będą się wspaniale prezentować i nie będziesz musiał inwestować w żadne poprawki. W jednym pakiecie możesz zamówić różne kolory breloków, o ile znajduje się na nich ten sam grawer.p>

Najczęściej zadawane pytania dotyczące breloków z grawerem

Najczęściej zadawane pytania dot. breloków z grawerem (FAQ)

Czy mogę w jednym pakiecie zamówić różne kolory otwieraczy?
Tak, jeżeli na wszystkich będzie dokładnie ta sama grafika.

Jaki jest minimalny pakiet zamówienia otwieraczy?
Minimalna ilość zamówienia to 50 sztuk z tą samą grafiką.

Na którym otwieraczu jest większe pole graweru?
Otwieracz Wolf ma większy rozmiar graweru od otwieracza Fish.

Czy dostanę projekt do akceptacji jak złożę zamówienie?
Tak, przed realizacją zamówienia przesyłamy projekt do zaakceptowania.