Odzież reklamowa dla firm z nadrukiem prosto od producenta

Odzież reklamowa

Niektóre firmy wymagają od swoich pracowników noszenia specjalistycznej odzieży roboczej. Oprócz zalet takiego rozwiązania takich jak możliwość szybkiej identyfikacji kadry jest to dobra okazja do budowania wizerunku firmy. Warunkiem koniecznym jednak jest dobry projekt takiego stroju oraz jego przygotowanie. Odzież reklamowa, czy też firmowa jest przydatna podczas wykonywania pracy, ale może też być elementem zwykłej garderoby. W swojej ofercie mamy klasyczne T-shirty bawełniane, bluzy, czapki i wiele innych elementów, które po wielokrotnym praniu nadal będą wyglądać jak nowe. Posiadamy także odzież roboczą – zapewniamy więc wszystkie możliwe elementy odzieży. Do ich wykonania wykorzystujemy termotransfer, sitodruk oraz sublimację, dzięki którym każda grafika, napis lub inny obiekt zostaną dobrze utrwalone.

Jest 80 produktów.


Odzież reklamowa z logo dla firm 

Naprawdę dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Jako producent odzieży firmowej SpiroPrint.pl chcemy świadczyć najwyższą jakość naszych usług. Z pewnością zechcesz sprawdzić również nasz pozostały asortyment, a zapewniam Cię, że tego nie jest mało. Odzież reklamowa to jeden z bardziej rozwiniętych działów w naszym sklepie. Posiadamy bardzo szeroką gammę odzieży pod kątem kolorystycznym, jak i modelów fasonów. 

W Naszym sklepie oferujemy personalizowaną odzież reklamową z logo dla firm, która pozwoli Ci wyróżnić swoją markę. Nasza oferta obejmuje koszulki, bluzy, kurtki, czapki i wiele innych produktów, które można personalizować zgodnie z Twoimi potrzebami.

Odzież reklamowa z nadrukiem

Oferujemy również odzież reklamową z nadrukiem, który pozwala na dodanie Twojego logotypu lub innego motywu reklamowego. Dzięki temu Twoi pracownicy będą reprezentować firmę w sposób spójny i profesjonalny.

Nadruki na odzieży firmowej

Wykorzystaj odzież reklamową jako skuteczne narzędzie marketingowe i wzmocnij wizerunek swojej marki. Zamów już dziś!

Jakie rodzaje odzieży reklamowej z nadrukiem posiadamy?

Posiadamy naprawdę szeroki asortyment, jeśli mowa o odzieży reklamowej. Znajdziesz u nas standardowe koszulki (T-shirty), koszulki polo, modne kominy lub szaliki czy czapki, zarówno z daszkiem, jak i zimowe. Ponadto znajdziesz u nas kamizelki odblaskowe z nadrukiem, a na chłodne i zimowe dni polary czy bluzy. Obok wydajności, która jest najważniejszym czynnikiem dobrze działającego biznesu, istnieje też bardzo wiele innych, jak przykładowo organizacja pracy czy obniżanie kosztów. W tym aspekcie natomiast można wyszczególnić pozyskiwanie surowców i materiałów do produkcji, a także produktów niezbędnych dla funkcjonowania firmy po jak najniższych cenach. Reklamowa odzież robocza należy do jednych z owych produktów, a kupując ją prosto od producenta, omijamy pośredników i podwykonawców, a więc i znaczne obniżenie kosztu zakupów. Jakie rodzaje ubrań roboczych z nadrukiem można zamówić bezpośrednio u producenta?

Kamizelki odblaskowe

Niezbędne m.in. podczas pracy na drogach, torach, w Policji, Straży Granicznej, są ubiorem ochronnym regulowanym przez przepisy BHP. Bez takich kamizelek nie mogą np. pracować służby miejskie ani leśne oraz wszyscy wykonujący zawody, w których niezbędne jest sygnalizowanie swojej obecności. Jaskrawe, seledynowe albo pomarańczowe kamizelki ostrzegawcze z nadrukiem, niegdyś często pomijane albo zaniedbane, obecnie są spersonalizowanym ubiorem w wielu firmach, a mogą być również zamawiane w niewielkich partiach, np. przez koła łowieckie.

Polary z haftem

Polary firmowe z haftem komputerowym są znacznie cieplejszą wersją kamizelek, a przy tym nie wykluczają użycia tych drugich w razie konieczności. Mogą mieć zastosowanie podczas pracy na zewnątrz przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych, a przy tym sygnalizować swoim logo przynależność do danej firmy i dodatkowo ją reklamować. Jak pokazuje doświadczenie, pracownicy w ubraniach z logo wzbudzają więcej zaufania. Polary z haftem mogą być również wyposażone w taśmy odblaskowe.

Koszulki damskie i męskie

Przydatne jednakowo w pracy, podczas rekreacji, czy w domu, a spersonalizowane nadruki natychmiast dodają takim koszulkom rangi. Bielizna jest dość często pomijana w ubraniach roboczych, ale w rzeczywistości jest nieodzowna i to zarówno podczas pracy w ciepłej hali, jak i jako część ubioru na cebulkę podczas pracy na zewnątrz. Nie ulega jednak wątpliwości, że koszulki z logo najlepiej sprawdzają się latem na wolnym powietrzu. Dlatego też koszulki firmowe z nadrukiem uważa się za nieodłączny element odzieży roboczej.

Czapki z daszkiem i zimowe

Czapki to bodaj najpopularniejsza odzież robocza reklamowa z logo, stosowana przez producentów i usługodawców z wielu branż od dawna. Zazwyczaj logo widywane jest na popularnych czapkach z daszkiem w czasie miesiąców ciepłych, ale ostatnio przyozdabiane są nimi również czapki reklamowe z nadrukiem na zimę.

Bluzy firmowe 

Kolejnym i ostatnim rodzajem odzieży reklamowej z logo jaką się zajmujemy są bluzy firmowe. Coraz więcej przedsiębiorców to młodzi ludzie, którzy nie wprowadzają do swoich firm określonego dresscodu dlatego też pozwalają na dużo luźniejsze podejście do tematu ubioru. Takie bluzy przykładowo z haftem mogą być naprawde fajną alternatywą. Biorąc dodatkowo pod uwagę, że młodzi pracownicy często lubią indentyfikować się z firmą i noszą takie bluzy na codzień. 

Jak znakujemy odzież reklamową z logo?

Jak już się domyślasz naszą główną działalnością, jest znakowanie gadżetów reklamowych w tym odzieży. Przez te wszystkie lata, długoletniego rozwoju firmy, testowaliśmy naprawdę wiele metod nadrukowywania. Wybraliśmy najlepszą i najskuteczniejszą dostosowaną pod nasze preferencje, czyli DTG. Inaczej nazywany metodą druku pełnokolorowego, ponieważ jako jedyna potrafi nadrukować grafikę o szerokim spektrum kolorystycznym.

Ubrania robocze z logo - ceny w sklepie SpiroPrint

SpiroPrint posiada ubrania robocze z nadrukiem w bardzo przystępnych cenach. Głównie ze względu na to, że jesteśmy zarówno dystrybutorem jak i producentem odzieży reklamowej dla firm. Przechodząc jednak do sedna. Czapki z daszkiem kupisz w pakiecie 10 szt. od 100 zł do 170 zł, koszulki z krótkim rękawem zależnie od jakości i przeznaczenia za pakiet 5 sztuk zapłaci od 70 do 120 złotych


Najczęściej zadawane pytania dot. długopisów reklamowych (FAQ)

Jakie jest minimalne zamówienie ?
Minimalna ilość zależy od wybranej formy nadruku oraz modelu gadżetu. Z reguły w przypadku sitodruku jest to 20 sztuk, haftu- 10 sztuk, DTG- 5 sztuk. Każdy produkt, po wybraniu metody nadruku, ma przypisaną ilość minimalną podaną na stronie.

Nie wiem jaką metodę nadruku wybrać. Co dalej ?
Nasz dział sprzedaży chętnie doradzi jaką metodę wybrać. Często na ten wybór ma wpływ rodzaj grafiki, ilość kolorów w logo czy też ilość minimalna, jaką Państwo chcą zamówić.

Czy mogę mieszać rozmiary i kolory kupując tylko jeden pakiet odzieży ?
Tak, można mieszać rozmiary. W przypadku koloru odzieży- można wybrać kilka kolorów , jeśli na dany pakiet nadal będzie przypadał ten sam projekt, w tym samym kolorze nadruku.

Czy nadruk na odzieży nie będzie ulegał zniszczeniu po praniu ?
Nie, nasze nadruki są trwałe.