0 Item(s) zł 0.00

Nie masz produktów w koszyku.

Podsuma: 0,00 zł

Odzież reklamowa

Odzież reklamowa

Niektóre firmy wymagają od swoich pracowników noszenia specjalistycznej odzieży. Oprócz zalet takiego rozwiązania takich jak możliwość szybkiej identyfikacji kadry jest to dobra okazja do budowania wizerunku firmy. Warunkiem koniecznym jednak jest dobry projekt takiego stroju oraz jego przygotowanie. Odzież reklamowa, czy też firmowa jest przydatna podczas wykonywania pracy, ale może też być elementem zwykłej garderoby. W swojej ofercie mamy klasyczne T-shirty bawełniane, bluzy, czapki i wiele innych elementów, które po wielokrotnym praniu nadal będą wyglądać jak nowe. Posiadamy także odzież roboczą – zapewniamy więc wszystkie możliwe elementy odzieży. Do ich wykonania wykorzystujemy termotransfer, sitodruk oraz sublimację, dzięki którym każda grafika, napis lub inny obiekt zostaną dobrze utrwalone.

Produkty 1 do 24 z 35

Sortuj wg
Pokaż
Strona:
  1. 1
  2. 2

Produkty 1 do 24 z 35

Sortuj wg
Pokaż
Strona:
  1. 1
  2. 2

Odzież reklamowa dla firm

Naprawdę dziękujemy za zainteresowanie ofertą SpiroPrint.pl. Z pewnością zechcesz sprawdzić również nasz pozostały asortyment, a zapewniam Cię, że tego nie jest mało. Odzież reklamowa to jeden z bardziej rozwiniętych działów w naszym sklepie. Posiadamy bardzo szeroką gammę odzieży pod kątem kolorystycznym, jak i modelów fasonów. 

Każdego z naszych klientów możemy zapewnić, że wszystkie produkty, zanim trafiły do naszego sklepu, były starannie wyselekcjonowane i testowane. Chcemy dostarczać tylko produkty najwyższej jakości i z dumą możemy rzec, że odzież reklamowa z nadrukiem do takich należy. Z tego też względu korzystamy z asortymentu bardzo znanej marki odzieżowej, jaką jest Fruit of the Loom. Od tego momentu Twoja odzież z logo będzie prezentować się dużo lepiej!

Jakie rodzaje odzieży reklamowej z nadrukiem posiadamy?

Posiadamy naprawdę szeroki asortyment, jeśli mowa o odzieży reklamowej. Znajdziesz u nas standardowe koszulki (T-shirty), koszulki polo, modne kominy lub szaliki czy czapki, zarówno z daszkiem, jak i zimowe. Ponadto znajdziesz u nas kamizelki odblaskowe z nadrukiem, a na chłodne i zimowe dni polary czy bluzy. Obok wydajności, która jest najważniejszym czynnikiem dobrze działającego biznesu, istnieje też bardzo wiele innych, jak przykładowo organizacja pracy czy obniżanie kosztów. W tym aspekcie natomiast można wyszczególnić pozyskiwanie surowców i materiałów do produkcji, a także produktów niezbędnych dla funkcjonowania firmy po jak najniższych cenach. Reklamowa odzież robocza należy do jednych z owych produktów, a kupując ją prosto od producenta, omijamy pośredników i podwykonawców, a więc i znaczne obniżenie kosztu zakupów. Jakie rodzaje ubrań roboczych z nadrukiem można zamówić bezpośrednio u producenta?

Kamizelki odblaskowe

Niezbędne m.in. podczas pracy na drogach, torach, w Policji, Straży Granicznej, są ubiorem ochronnym regulowanym przez przepisy BHP. Bez takich kamizelek nie mogą np. pracować służby miejskie ani leśne oraz wszyscy wykonujący zawody, w których niezbędne jest sygnalizowanie swojej obecności. Jaskrawe, seledynowe albo pomarańczowe kamizelki, niegdyś często pomijane albo zaniedbane, obecnie są spersonalizowanym ubiorem w wielu firmach, a mogą być również zamawiane w niewielkich partiach, np. przez koła łowieckie.

Polary z haftem

Polary z haftem komputerowym są znacznie cieplejszą wersją kamizelek, a przy tym nie wykluczają użycia tych drugich w razie konieczności. Mogą mieć zastosowanie podczas pracy na zewnątrz przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych, a przy tym sygnalizować swoim logo przynależność do danej firmy i dodatkowo ją reklamować. Jak pokazuje doświadczenie, pracownicy w ubraniach z logo wzbudzają więcej zaufania. Polary z haftem mogą być również wyposażone w taśmy odblaskowe.

Koszulki damskie i męskie

Przydatne jednakowo w pracy, podczas rekreacji, czy w domu, a spersonalizowane nadruki natychmiast dodają takim koszulkom rangi. Bielizna jest dość często pomijana w ubraniach roboczych, ale w rzeczywistości jest nieodzowna i to zarówno podczas pracy w ciepłej hali, jak i jako część ubioru na cebulkę podczas pracy na zewnątrz. Nie ulega jednak wątpliwości, że koszulki z logo najlepiej sprawdzają się latem na wolnym powietrzu. Dlatego też uważa się je za nieodłączny element odzieży roboczej.

Czapki z daszkiem i zimowe

Czapki to bodaj najpopularniejsza odzież robocza reklamowa z logo, stosowana przez producentów i usługodawców z wielu branż od dawna. Zazwyczaj logo widywane jest na popularnych czapkach z daszkiem w czasie miesiąców ciepłych, ale ostatnio przyozdabiane są nimi również czapki na zimę.

Jak znakujemy odzież reklamową z logo?

Jak już się domyślasz naszą główną działalnością, jest znakowanie gadżetów reklamowych w tym odzieży. Przez te wszystkie lata, długoletniego rozwoju firmy, testowaliśmy naprawdę wiele metod nadrukowywania. Wybraliśmy najlepszą i najskuteczniejszą dostosowaną pod nasze preferencje, czyli DTG. Inaczej nazywany metodą druku pełnokolorowego, ponieważ jako jedyna potrafi nadrukować grafikę o szerokim spektrum kolorystycznym.

Ceny reklamowej odzieży firmowej w sklepie SpiroPrint

SpiroPrint posiada ubrania robocze w bardzo przystępnych cenach. Głównie ze względu na to, że jesteśmy zarówno dystrybutorem jak i producentem odzieży reklamowej dla firm. Przechodząc jednak do sedna. Czapki z daszkiem kupisz w pakiecie 10 szt. od 100 zł do 170 zł, koszulki z krótkim rękawem zależnie od jakości i przeznaczenia za pakiet 5 sztuk zapłaci od 70 do 120 złotych