Drukarnia

   01/12/2022 10:22:13     Drukarnia
Drukarnia

Wierzymy, że solidną pracą można osiągnąć wszystko. Wiemy, że naszym partnerom w biznesie przyświecają podobne wartości, dlatego od ponad 13. lat dostarczamy Państwu najwyższej klasy usługi nadruku na gadżetach reklamowych, wspierając tym samym powodzenie licznych akcji marketingowych czy eventów firmowych. Dokładamy starań, aby każdy owoc naszej pracy, dumnie Państwa reprezentował, będąc swoistą wizytówką.

Zobacz: długopisy reklamowe


Żyjemy w świecie, w którym trzeba się napracować, by w gąszczu konkurencji zaistnieć w świadomości konsumentów. Gadżety reklamowe od lat, nieprzerwanie pozostają jedną z najczęściej wybieranych form promocji. Budzą pozytywne emocje, uruchamiają wiele pożytecznych mechanizmów psychologicznych, a przy tym, są po prostu miłym gestem. Gestem, który procentuje.

  • Doskonale wiemy, jakie cechy powinien mieć każdy element wsparcia promocji.
  • Dobry gadżet reklamowy przez lata wkrada się do podświadomości osób mających z nim styczność.
  • Dobry gadżet reklamowy to ucieleśnienie marketingu szeptanego, element życia codziennego odbiorców.
  • Dobry gadżet reklamowy kreuje więź z konsumentem. Buduje zaufanie i lojalność.
  • Dobry gadżet reklamowy to istotna pomoc przy tworzeniu spójności wizerunkowej każdej kampanii.

Dostępne technologie:

Lubimy robić dobre rzeczy, dlatego już od ponad dekady zbieramy cenne doświadczenie oraz gromadzimy wokół siebie wyjątkowych ludzi, którzy rzetelnie podchodzą do swojej pracy. Na bieżąco kontrolujemy jakość elementów wychodzących spod naszych rąk. Działamy na 3000 metrów powierzchni produkcyjno-magazynowej, co daje nam możliwość sprostania wszystkim Państwa oczekiwaniom. Jesteśmy pasjonatami z profesjonalnym zapleczem wyposażonym w najnowsze technologie. Skupiamy się na wysokiej jakości naszego druku, dlatego też wykorzystujemy sprawdzone i trwałe technologie, które testowaliśmy przez lata

Zobacz: smycze z nadrukiem

Sitodruk

Jest technologią, w której formą drukową jest szablon nałożony na drobną siatkę tkaną, metalową lub wykonaną z włókien syntetycznych. Wykonanie odbitki polega na przetłaczaniu farby przez matrycę.

Tampodruk

Metoda polegająca na nakładaniu farby drukarskiej za pomocą miękkiego gładkiego stempla. Stempel, zwany tamponem dociska się do pokrytej farbą matrycy, a następnie odciska na elemencie poddawanemu drukowi.

Zobacz: torby reklamowe

Grawer YAG i CO2

To wycinanie zdefiniowanych wzorów przy pomocy lasera. Zapewniamy najwyższej jakości grawer na przedmiotach z metalu, kamienia, drewna, gumy, plastiku, szkła, skóry czy papieru.

Zobacz: długopisy z grawerem

Druk pełnokolorowy UV

Jest nowatorską metodą, w której tusz jest naświetlany za pomocą promieni UV emitowanych przez lampy LED. Pozwala na realistyczny, odporny na czynniki atmosferyczne zadruk w pełnym kolorze.

Druk pełnokolorowy DTG

Bardzo nowoczesna, stosowana przy nadruku na ubraniach technologia, która znakomicie oddaje głębie kolorów, dzięki czemu nadruk jest bardzo intensywny i efektowny, a do tego bardzo trwały.

Sublimacja

Sublimacja to metoda znakowania jasnych materiałów poliestrowych. Sublimacja na trwałe wnika w struktury materiału, dzięki czemu druk odporny jest na wielokrotne pranie i nie jest wyczuwalny w dotyku.

Haft komputerowy

Projekt przygotowany w technologii cyfrowej wyszywany jest na tkaninie przy użyciu specjalnych sterowanych komputerowo maszyn do szycia. Haft jest metodą niezwykle trwałą o ponadczasowym wyglądzie.

Drukarnia SpiroPrint - współpracujemy z najlepszymi

Lata doświadczeń pozwoliły nam zgromadzić mocne portfolio. Współpracujemy zarówno z rodzinnymi biznesami dopieszczanymi od pokoleń, z aspirującymi średnimi firmami, a także z przedsiębiorstwami o globalnym zasięgu. Zaufały nam takie renomowane marki, jak. Lotto, Santander, Redbull, DHL czy Samsung.

Cechuje nas terminowość i staranność. Wyznajemy proklienckie podejście do realizacji zleceń. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy kompleksową obsługę przed- i posprzedażową. Doradzamy zastosowanie odpowiednich rozwiązań i metod druku, dzięki czemu owoc naszej współpracy spełni wszystkie wymagania stawiane dobremu gadżetowi marketingowemu. Jesteśmy otwarci na zlecenia hurtowe dla przemysłu. Podejmujemy się nietypowych zleceń wymagających druku na elementach dostarczonych przez klienta. Serdecznie zachęcamy do współpracy. Chętnie udzielimy informacji.