0 Item(s) zł 0.00

Nie masz produktów w koszyku.

Podsuma: 0,00 zł

Bluzy z nadrukiem

Bluzy z nadrukiem

Ochrona przed warunkami atmosferycznymi jest ważna w wielu miejscach zatrudnienia, a bluzy z nadrukiem wykonanym na podstawie sitodruku to genialne uzupełnienie tego typu potrzeb. Bluzy potrafią optymalnie dopasować się do każdej sylwetki i są de facto uniwersalne pod kątem płci. Dobrze wyglądają w nich kobiety oraz mężczyźni. Powierzchnia nadruku na przyzwoitym kolorystycznym obszarze zdumiewa wielu przedsiębiorców, a to już pole do wdrożenia kreatywnych pomysłów. Bluzy z nadrukiem uzupełniają standardową garderobę zatrudnionej kadry lub mogą być ekskluzywnym gadżetem reklamowym, wygraną w konkursach organizowanych za pośrednictwem mediów społecznościowych. Branża reklamowa wykorzystuje bluzy stale, bo wyglądają świetnie i są żywotne. Przemyśl zamówienie lub daj nam znać. Pomożemy wybrać najlepszą dla ciebie opcję.

3 produkt(ów)

Sortuj wg
Pokaż

3 produkt(ów)

Sortuj wg
Pokaż

Bluzy firmowe z nadrukiem to coraz częściej spotykany zabieg

Czasy bardzo się zmieniły, kiedyś korporacje wymagały odpowiedniego dresscode'u. Dziś to już coraz rzadziej spotykany zabieg. Firmy decydują się na zniesienie wymogów dotyczących ubioru, aby ich pracownicy czuli się w pracy jak najbardziej swobodnie. Wiele badań mówi o tym, że ścisłe wymogi dotyczące eleganckiego ubioru w korporacjach negatywnie wpływają na jakość pracowników. Dlatego też wielu właścicieli decyduje się na wprowadzenie nieco większej swobody w swojej firmie wprowadzając bluzy firmowe z nadrukiem, co nie jednokrotnie przełożyło się na dużo większą efektywność pracy ich zespołu.

Pomimo wszystko, chcielibyśmy aby nasi pracownicy wyróżniali się w jakiś sposób, a jednolity ubiór wprowadza dużo dobrego do relacji. Każdy dzięki temu czuje się taki sam i równy wobec siebie. Co z pewnością ma bardzo duże znaczenie. Dlatego też warto zdecydować się na wprowadzenie większej swobody co do ubioru w swojej firmie, ale nie tracą pewnych wartości i wprowadzając bluzy reklamowe z nadrukiem lub logo Twojej marki.

Bluzy z nadrukiem dla firm od SpiroPrint

W jaki sposób będą sygnowane Twoje bluzy z nadrukiem zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i Twojej wyobraźni. Technologia nadruku DTG jaką stosujemy do produkcji naszych bluz, daje nam pełno kolorowe możliwości. Dzięki temu Twój projekt będzie mógł cieszyć się wysoka jakością. Bluzy firmowe z nadrukiem, które wykorzystujemy to bluzy firmy Fruit of the Loom, znana i lubiana marka w branży odzieżowej. Charakteryzują się one wysoką gramaturą, bo aż 280 g/m2 co zapewnia długi czas jej użytkowania bez jakichkolwiek problemów z blaknięciem czy innymi problemami z jakimi borykają się inne firmy. Dodatkowo w przystępnej cenie i z uwagi na większą elastyczność dla klientów bluzy sprzedajemy w pakietach po 5 sztuk. Dajemy również możliwość dostosowania wielkości nadruku do Twoich upodobań. Od A6 do A4.