Bluzy reklamowe - praktyczne gadżety firmowe z logo

Bluzy firmowe

Ochrona przed warunkami atmosferycznymi jest ważna w wielu miejscach zatrudnienia, a bluzy firmowe z nadrukiem wykonanym na podstawie sitodruku to genialne uzupełnienie tego typu potrzeb. Bluzy potrafią optymalnie dopasować się do każdej sylwetki i są de facto uniwersalne pod kątem płci. Dobrze wyglądają w nich kobiety oraz mężczyźni. Powierzchnia nadruku na przyzwoitym kolorystycznym obszarze zdumiewa wielu przedsiębiorców, a to już pole do wdrożenia kreatywnych pomysłów. Bluzy z logo firmy uzupełniają standardową garderobę zatrudnionej kadry lub mogą być ekskluzywnym gadżetem reklamowym, wygraną w konkursach organizowanych za pośrednictwem mediów społecznościowych. Branża reklamowa wykorzystuje bluzy stale, bo wyglądają świetnie i są żywotne. Podobnie przedsiębiorcy traktują koszulki reklamowe z nadrukiem, które również znajdą Państwo w naszym sklepie. Przemyśl zamówienie lub daj nam znać. Pomożemy wybrać najlepszą dla ciebie opcję.

Jest 12 produktów.


Bluzy firmowe z nadrukiem - coraz częstszy zakup wśród przedsiębiorców

Czasy bardzo się zmieniły, kiedyś korporacje wymagały odpowiedniego dresscode'u. Dziś to już coraz rzadziej spotykany zabieg. Firmy decydują się na zniesienie wymogów dotyczących ubioru, aby ich pracownicy czuli się w pracy jak najbardziej swobodnie. Wiele badań mówi o tym, że ścisłe wymogi dotyczące eleganckiego ubioru w korporacjach negatywnie wpływają na jakość pracowników. Dlatego też wielu właścicieli decyduje się na wprowadzenie nieco większej swobody w swojej firmie wprowadzając bluzy firmowe z nadrukiem, co nie jednokrotnie przełożyło się na dużo większą efektywność pracy ich zespołu.

Inne ubrania robocze z logo znajdą Państwo w pozostałych kategoriach na naszym sklepie, zapraszamy!

Pomimo wszystko, chcielibyśmy aby nasi pracownicy wyróżniali się w jakiś sposób, a jednolity ubiór wprowadza dużo dobrego do relacji. Każdy dzięki temu czuje się taki sam i równy wobec siebie. Co z pewnością ma bardzo duże znaczenie. Dlatego też warto zdecydować się na wprowadzenie większej swobody co do ubioru w swojej firmie, ale nie tracą pewnych wartości i wprowadzając bluzy reklamowe z nadrukiem lub logo Twojej marki.

Jak znakujemy bluzy z nadrukiem firmowym w SpiroPrint?

W jaki sposób będą sygnowane Twoje bluzy z nadrukiem zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i Twojej wyobraźni. Technologia nadruku DTG jaką stosujemy do produkcji naszych bluz, daje nam pełno kolorowe możliwości. Dzięki temu Twój projekt będzie mógł cieszyć się wysoka jakością. Istnieje możlwiość wykorzystania również technologii sitodruku lub haftu komputerowego. 

Firmowe bluzy do nadruku - jakie wykorzystujemy?

Bluzy, które wykorzystujemy do nadruku to bluzy firmy Fruit of the Loom, znana i lubiana marka w branży odzieżowej. Charakteryzują się one wysoką gramaturą, bo aż 280 g/m2 co zapewnia długi czas jej użytkowania bez jakichkolwiek problemów z blaknięciem czy innymi problemami z jakimi borykają się inne firmy. Od lat nasze bluzy firmowe z logo firmy wykonywane są na bazie bluz FOTL i nigdy się na nich nie zawiedliśmy. Do bluzy idealnie pasować będą nasze czapki firmowe z logo. Z pewnością dopełnią ubiór Twojej załogi. 

Ile kosztują bluzy z logo w SpiroPrint - cena

Aby określić cenę bluzy z logo w naszym sklepie trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników. Technologię druku, ilość kolorów w nadruku, rozmiar itd. W najniższym wariancie cenowym koszt zakupu 1 bluzy bez kaptura to 51,13 zł, zaś w przypadku bluzy z kapturem 63,80 zł. Bluzy reklamowe sprzedajemy w pakietach po 10 sztuk. Dajemy również możliwość dostosowania wielkości nadruku do Twoich upodobań od A6 do A4. 

Najczęściej zadawane pytania dotyczące bluz firmowych z nadrukiem

Najczęściej zadawane pytania dot. bluz z nadrukiem (FAQ)

Jaka jest minimalna ilość ?
Sitodruk- 20 sztuk ; haft i DTG – 5 sztuk.

W jaki sposób mogę znakować bluzę ?
Sitodrukiem, haftem lub DTG.

Czy mogę mieszać rozmiary i kolory kupując tylko jeden pakiet odzieży ?
Tak, można mieszać rozmiary. W przypadku koloru odzieży- można wybrać kilka kolorów , jeśli na dany pakiet nadal będzie przypadał ten sam projekt, w tym samym kolorze nadruku.