Przypinki, pinsy, badziki - z logo Twojej firmy

Przypinki, pinsy, badziki

Przypinki, badziki czy też pinsy reklamowe znają wszyscy. Na co pozwalają? Wyróżnić grupy z tłumu, niosą wartość informacyjną, pasują do każdego typu materiału. Mają ładną strukturę. Posiadamy w ofercie odpowiedniki przypinane oraz zawieszane, przypominające medale. Przypinki reklamowe są drukowane cyfrowo, aby zwiększyć ich jakość i wydłużyć żywotność. To świetny gadżet na imprezach firmowych oraz integracyjnych, gdzie nie wszyscy ludzie się znają. Liczne zastosowanie i stosunkowo niska cena pozwalają uznać ten gadżet za niezbędny w strategii marketingowej. Pinsy uniwersalne nie tylko wszyscy znają, ale też kochają, dlatego wdróż je szybko do swojego asortymentu promocyjnego, a zdziwisz się uzyskaną efektywnością. Solidne i oryginalne wykonanie to nasza specjalność. Badziki reklamowe uzupełnią świetnie atmosferę nieformalną, zmuszą do interakcji i nawiązania podstawowych relacji.

Jest 2 produktów.


Gadżety reklamowe to doskonały sposób przyjaznego budowania świadomości marki i tworzenia pozytywnych skojarzeń. Potencjalni klienci uwielbiają gratisy, a marka ma dzięki nim szansę zapaść w pamięć i stać się pierwszym - domyślnym - wyborem w obliczu konieczności lub chęci nawiązania współpracy czy zakupu produktu. Najmniejsze, a jednocześnie bardzo praktyczne i estetyczne gadżety reklamowe to badziki, pinsy i przypinki. Sprawdź, jakie mają zalety!

Badziki, pinsy i przypinki prosto od producenta

Pinsy z logo, badziki na zamówienie czy przypinki reklamowe to niewielkie dodatki w formie estetycznie wykończonych tarcz, przypinanych do ubrania lub zawieszanych na szyi. Można umieścić na nich firmowe kolory, logo, nazwę lub nawet hasło reklamowe. Produkty tego typu to niedroga i bardzo efektowna forma reklamy, uwielbiana również przez klientów. Dzięki nim można wyróżnić się z tłumu i ułatwić interakcje międzyludzkie - szczególnie w przypadku pierwszego spotkania. Badziki z logo, pinsy reklamowe i przypinki na zamówienie prosto od producenta to gwarancja najniższej ceny i całkowitej swobody w kontekście projektu graficznego wybranych produktów.

Badziki reklamowe z nadrukiem

Badziki z nadrukiem to metalowe znaczniki na agrafce, które można przypiąć do koszuli, swetra czy płaszcza. Są lekkie, niewielkie i komfortowe w noszeniu. Nie pozostawiają również wyraźnych śladów na tkaninie. Badziki reklamowe to trwały nośnik marketingowy, wyróżniający się prostotą przekazu i wyrazistą grafiką, która "wpada w oko". Właśnie dlatego są jednym z częściej wybieranych gadżetów reklamowych.

Pinsy reklamowe z logo

Metalowe pinsy z nadrukiem mogą przyjmować różne kształty i kolory. Różnorodność form tego typu gadżetów sprawia, że już samym kształtem mogą kojarzyć się z konkretną firmą lub jej specyfiką. Pinsy na zamówienie doskonale odwzorowują barwy przedsiębiorstwa lub firmowe logo, stanowiąc niepozorną, lecz bardzo skuteczną formę reklamy.

Przypinki reklamowe

Nasze przypinki z logo mogą być zapinane na agrafkę lub zawieszane na szyi przy pomocy tasiemki. Stanowią one doskonały dodatek do oficjalnego ubioru przedstawicieli firmy i mogą stać się cenną pamiątką z wielu uroczystych wydarzeń. Przypinki z nadrukiem rozładowują atmosferę spotkań o formalnym charakterze, co sprawia, że ułatwiają rozpoczęcie i podtrzymanie kontaktów z potencjalnymi klientami.

Nadruk na gadżetach

Przypinki, badziki i pinsy reklamowe mogą mieć odmienny charakter, jednak zawsze powinny prezentować się estetycznie i zachowywać jak najwyższą trwałość. Aby zapewnić naszym klientom doskonały rezultat w postaci wyraźnego, dokładnego i nasyconego kolorami druku stosujemy nowoczesną metodę nanoszenia grafiki - nadruk CMYK. Druk tego typu opiera się na nakładaniu wyznaczonych warstw farb metodą rastrową, czyli przy pomocy małych punktów, posiadających 100% używanej barwy. Dzięki temu, że nanoszone punkciki mają różną gęstość i wielkość pozwalają na uzyskanie rozmaitych efektów. Technika nadruku CMYK umożliwia tworzenie grafik o bardzo różnym nasyceniu kolorystycznym, dlatego jej rezultaty z łatwością dopasowują się do oczekiwań każdego klienta.

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania dot. przypinek, pinsów i badzików (FAQ)

Jaka jest minimalna ilość zamówienia przypinek?
Minimalna ilość zamówienia to 50 sztuk.

Z jakiego materiału są przypinki?
Przypinki są wykonane z metalu.

Jaki jest termin realizacji?
Termin realizacji to około 5-7 dni roboczych.

Czy przypinki są powlekane?
Tak nadruk na przypinkach powlekany jest dodatkową folią.

Czy mogę nadrukować fotografię na przypince?
Tak - wykonujemy na nich nadruki w pełnym kolorze. Ważne jest, aby jakość zdjęcia była dobra.