Ołówki reklamowe z logo i nadrukiem - doskonała reklama dla Twojej firmy

Ołówki reklamowe

Profesjonalnie wykonane, czyste i wydajne ołówki reklamowe to podstawa wyposażenia każdej powierzchni biurowej. Grawerowanie laserowe pozwala uczynić z tego prostego gadżetu szybki i skuteczny przekaźnik reklamowy, bowiem użytkowanie ołówków jest niezwykle popularne wśród wszelkich zawodów technicznych czy u standardowych przedsiębiorców. Ołówki reklamowe z nadrukiem możesz połączyć w komplet z długopisami, aby zapewnić jego różnorodność lub zakupić same długopisy reklamowe z nadrukiem, które również znajdiesz w naszym sklepie. W ofercie odnajdziesz ołówki drewniane wyprodukowane na bazie oceny potrzeb potencjalnych grup klientów, ołówki automatyczne ułatwiające zarządzanie dokumentacją oraz ekskluzywne ołówki metalowe dla odbiorców klasy premium. W większości z nich znajduje się efektywna, niebrudząca gumka, dlatego potraktuj ołówki jako niezwykle praktyczny upominek. Jeszcze nie było osoby niezadowolonej z jego otrzymania.

Jest 15 produktów.


Ołówki reklamowe z logo

Ołówki z logo firmy to doskonała forma promocji Twojego biznesu. Mogą stanowić praktyczny gadżet reklamowy, a jednocześnie pomagają budować pozytywny wizerunek marki. W naszym sklepie internetowym oferujemy ołówki z logo firmy, które można zamówić w różnych kolorach i z różnymi opcjami personalizacji. Daj swoim klientom praktyczny gadżet z Twoim logo i wyróżnij się na rynku. Złóż zamówienie już dziś!

Ołówki reklamowe z nadrukiem prosto od producenta

Pomimo bardzo dużego rozwoju technologii i elektroniki, bardzo duża liczba osób nadal lubi wręczać nieco bardziej klasyczne, ale z całą pewnością dobrze wyglądające ołówki reklamowe z logo firmy. W porównaniu do nośników pamięci, smyczy czy bransoletek ołówki reklamowe z nadrukiem znacznie lepiej sprawdzają się podczas promocji i zwiększania świadomości marki w oczach klienta. Tego rodzaju gadżety są po prostu ładne, praktyczne i mogą być wykorzystywane na wiele sposobów przez potencjalnych klientów z niemalże każdej branży - dzięki temu ryzyko wyrzucenia takiego materiału reklamowego jest znacznie mniejsze. Dodatkowo ołówki z nadrukiem kosztują znacznie mniej od popularnych pendrive-ów, dzięki temu, iż w naszym sklepie pochodzą one prosto od producenta.

Rodzaje ołówków z nadrukiem w naszym sklepie

Zdając sobie sprawę z tego, jak bardzo wymagający są dzisiejsi klienci, posiadamy w swojej bardzo szerokiej ofercie różne rodzaje ołówków. Jednymi z najbardziej popularnych są modele krótkie - zarówno w klasycznym, drewnianym kolorze jak i kolorowych odcieniach. Dodatkowo w naszej ofercie posiadamy również płaskie ołówki stolarskie w zróżnicowanej kolorystyce. Naturalnie nie można zapominać o ołówkach klasycznej długości, które świetnie nadają się niemalże na każdą okazję. Jeśli jednak szukasz trwalszego artykułu piśmienniczego to długopisy metalowe z nadrukiem powinny Cię zaciekawić. 

Tampondruk - rodzaj nadruku jaki stosujemy

Wybranie odpowiedniego ołówka jest bardzo ważne z marketingowego punktu widzenia. Logotyp powinien być dobrze widoczny i pasować swoim stylem, do stylu ołówka. Jednak równie istotna w tym przypadku jest sama metoda nadruku logotypu firmy. Nieodpowiednio wykonany nadruk, który będzie schodził po krótkim czasie lub brzydko wyglądał, może zostać negatywnie odebrany przez klientów i skojarzony z firmą. Dlatego wszystkie dostępne w naszym sklepie ołówki z logo firmy wykonywane są metodą tampondruku. Ta technika bezpośredniego druku logotypu na materiale gwarantuje nie tylko najwyższą możliwą jakość, ale także właściwą trwałość na warunki zewnętrzne. Dzięki temu gadżet reklamowy będzie prezentował się niezwykle dobrze niezależnie od sytuacji do samego końca.

Cennik ołówków z logo firmy

Ołówki cieszą się ogromną popularnością nie tylko ze względu na trwałość, użyteczność i łatwość wykonania nadruku. Przede wszystkim ogromnym plusem tego typu gadżetów reklamowych jest ich stosunkowo niska cena za sztukę. W porównaniu do nośników pamięci, bransoletek czy podkładek po mysz - cena ta jest kilkukrotnie niższa! Dzięki temu wykorzystując taki sam budżet, można wyprodukować znacznie więcej ołówków i co za tym idzie, rozdać ją większej liczbie potencjalnych klientów czy partnerów biznesowych. Co istotne, to fakt, że w naszym sklepie wszystkie ołówki z nadrukiem sprzedawane są w komplecie 100 sztuk.

Najczęściej zadawane pytania

Zgromadziliśmy najczęściej zadawane przez klientów pytania, które obejmują nasze ołówki reklamowe, zarówno metalowe jak i drewniane.

Najczęściej zadawane pytania dot. ołówków reklamowych (FAQ)

Jaka jest ilość minimalna?
Ilość minimalna to 100 sztuk.

Czy mogę wykonać nadruk w pełnym kolorze na ołówku?
Tak, w przypadku modeli ołówków klasycznych jak i stolarskich jest opcja nadruku fullcolor. Modele świąteczne (mikołaj oraz choinka) mogą być oznakowane maksymalnie dwoma kolorami nadruku.

Czy wszystkie ołówki są zatemperowane?
Zatemperowany jest tylko model QUICK i NIK.

Czy ilość kolorów nadruku ma wpływ na cenę?
Przy każdym gadżecie jest możliwość konfiguracji nadruku wedle wymagań. W przypadku ołówków znakowanych do dwóch kolorów, cena zmienia się przy każdym dodatkowym kolorze oraz po wyborze stron znakowania. W przypadku ołówków z nadrukiem UV ilość kolorów nie ma znaczenia, cena zmienia się tylko przy wyborze znakowania jedno lub obustronnego.