0 Item(s) zł 0.00

Nie masz produktów w koszyku.

Podsuma: 0,00 zł

Powerbanki reklamowe

Powerbanki reklamowe

Powerbanki reklamowe należą do grupy nowoczesnych gadżetów. W dzisiejszych czasach nie wyobrażam sobie osoby, która nie korzysta z telefonu komórkowego. Tym bardziej osoby, która na codzień ma kontakt z klientami czy innymi pracownikami. Smartfony stały się nieodłączną częścią naszego życia. Na temat telefonów jest porównywalnie pozytywnych jak i negatywnych opinii. Jednak nikt nie odważyłby się powiedzieć, że nie usprawniły one komunikacji w biznesie. I w tym kontekście wynalazek ten jest jak najbardziej pozytywny.

Jedynym mankamentem nowoczesnych smartfonów są baterie, które w większości przypadków nie spełniają naszych wymagań. W takich sytuacjach power banki reklamowe nadchodzą z pomocą. Dlaczego reklamowe? Ponieważ takim będziesz chciał obdarzyć swoich wieloletnich klientów czy dostawców.

4 produkt(ów)

Sortuj wg
Pokaż

4 produkt(ów)

Sortuj wg
Pokaż

Powerbanki reklamowe, pogłębianie relacji z klientami/dostawcami

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy z pewnością prowadząc swój biznes przez wiele lat, posiadasz stałych klientów czy też dostawców. Z pewnością Twój kontakt z nimi również jest bardzo pozytywny. I nie jednokrotnie zastanawiałeś się w okresie świąt czy innych okoliczność nad prezentem dla nich.

Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i pomóc w pogłębianiu relacji z klientami/dostawcami łącząc upominek z promocją ich marki. Sposób wbrew pozorom jest bardzo prosty, a z pomocą przyjdą nam power banki reklamowe. Wystarczy, że będą one sygnowane logo Twojej firmy, a Twój klient będzie z niego korzystał. W wielu przypadkach Twoja firma nie jest jedynym partenerem biznesowym danego przykładowo dostawcy. W wieszkości przypadków mają oni kontakt również z innymi właścicielami firm, których branża idealna wpasowała by się w profil Twojego klienta. Korzystając z Twojego powerbanka reklamowego z nadrukiem osoba, która otrzymała od Ciebie upominek nawet nie wiedząc o tym, będzie promowała Twoją markę.

Z doświadczenia wiemy, że klienci korzystający ze swoich gadżetów reklamowych często dopytywani są o pochodzenie ich. Jest to świetny sposób na promocję Twojej marki, która organicznie będzie się rozprzestrzeniać za sprawą małego upominku.

Power banki reklamowe na zamówienie w SpiroPrint

W naszej ofercie znajdą Państwo kilka rodzai powerbanków reklamowych. Sam nadruk wykonujemy w technologi druku pełnokolorowego UV, którzy pozwala na zachowanie pełnej głębii kolorów. Nasz gadżet sprzedajmy w pakieta o przystępnej ilości pięciu sztuk. Znajdziecie zarówno skromne power banki jak i pakowane w specjalne sygnowane logo Twojej firmy pudełka. Wybór należy do Ciebie!