Smycze sublimacyjne z nadrukiem i karabińczykiem

Smycze sublimacyjne

Reklamowe smycze sublimacyjne to gadżet, na którym można umieścić grafikę bądź napis z wykorzystaniem pełnej palety barw. Technologia, którą stosuje się przy wytwarzaniu nadruku, polega na umieszczeniu wybranej grafiki na papierze przy użyciu specjalistycznych atramentów (w palecie barw CMYK) i przeniesieniu jej na taśmę przy pomocy ciśnienia i wysokiej temperatury. Dzięki temu smycze sublimacyjne wyróżniają się swoją kolorystyką i trwałością nadruku. W naszej ofercie posiadamy kilka rodzajów reklamowych smyczy sublimacyjnych. Różnią się od siebie szerokością taśmy, możliwością jej zadrukowania (jedno- lub dwustronne) oraz rodzajem zakończenia. To pozwoli dostosować Ci gadżet do własnych potrzeb. Smycze sublimacyjne mają szerokie zastosowanie zarówno przy codziennej pracy w firmie, a także w trakcie różnego rodzaju eventów i konferencji branżowych. W dodatku są na tyle praktyczne, że wiele osób wykorzystuje je również w domu, gdzie służą na przykład jako breloki do kluczy. Smycze reklamowe to skuteczny i tani sposób na reklamę Twojej działalności.

Jest 19 produktów.

Smycze sublimacyjne - najwyższa jakość i personalizacja

W naszym sklepie internetowym oferujemy smycze sublimacyjne, które są jednymi z najbardziej popularnych gadżetów reklamowych na rynku. Wysoka jakość smyczy oraz pełna personalizacja to gwarancja zadowolenia klientów, którzy wykorzystują je na różnego rodzaju eventach, konferencjach czy spotkaniach biznesowych. Smycze sublimacyjne to także świetny sposób na zwiększenie rozpoznawalności marki, ponieważ nadruk na nich może być wykonany w pełnym kolorze i według indywidualnego projektu. Dzięki temu każda smycz sublimacyjna staje się unikatowa i wyróżnia się spośród innych gadżetów reklamowych.

Smycz sublimacyjna z karabinczykiem i nadrukiem - praktyczne i efektywne narzędzie reklamowe

Smycz sublimacyjna z karabinczykiem i nadrukiem to idealny gadżet reklamowy, który zawsze będzie blisko Twojego klienta. Dzięki karabińczykowi smycz można łatwo przypiąć do plecaka, torby czy kluczy, co czyni ją praktycznym narzędziem do codziennego użytku. Dodatkowo, indywidualny nadruk na smyczy sublimacyjnej z karabinczykiem pozwala na wyraźne i efektywne promowanie marki czy firmy. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór kolorów smyczy oraz możliwość dodania własnego projektu na nadruku. Zamów już dziś smycz sublimacyjną z karabinczykiem i nadrukiem i zyskaj nowych klientów!

Smycze sublimacyjne dwustronne - podwójna ilość miejsca na reklamę

Smycze sublimacyjne dwustronne to świetny wybór dla osób, które chcą zwiększyć efektywność swojej reklamy. Dwustronny nadruk na smyczy sublimacyjnej pozwala na wykorzystanie podwójnej ilości miejsca na reklamę, dzięki czemu Twoja marka będzie widoczna z obu stron smyczy. W naszym sklepie internetowym oferujemy smycze sublimacyjne dwustronne w różnych kolorach oraz możliwość dodania indywidualnego projektu na nadruk. Dzięki temu każda smycz sublimacyjna staje się unikatowa i idealnie dopasowana do potrzeb Twojej firmy. Zamów smycze sublimacyjne dwustronne już dziś i zwiększ skuteczność swojej reklamy!

Ile kosztują nasze smycze sublimacyjne

Ile kosztują nasze smycze sublimacyjne? Cena uzależniona jest od rodzaju i rozmiaru smyczy. Warto wspomnieć, że podajemy ceny już z wykonanym nadrukiem. Pomaga to oszacować ostateczny koszt planowanego zamówienia. 

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania dot. smyczy reklamowych (FAQ)

Jakie są możliwe szerokości smyczy?
10, 15, 20 lub 25mm.

Na czym polega różnica między modelem Simply a Premium?
Model Simply to model smyczy, przy którym zadrukowana jest tylko jedna, zewnętrzna strona taśmy. Strona wewnętrzna pozostaje wtedy biała. Model Premium to z kolei model smyczy, przy którym zadrukowane są dwie strony, zewnętrzna, jak i wewnętrzna.

Czy smycz zawsze musi być zakończona karabińczykiem?
Nie, karabińczyk to tylko jeden z wielu możliwych zakończeń.

Czy mogę mieć wpływ na ułożenie grafiki na wewnętrznej stronie smyczy?
Nie. Przy smyczach dwustronnych nie ma możliwości ułożenia nadruku na stronie wewnętrznej.