Smycze sublimacyjne - z nadrukiem dla Twojej firmy

Smycze sublimacyjne

Reklamowe smycze sublimacyjne to gadżet, na którym można umieścić grafikę bądź napis z wykorzystaniem pełnej palety barw. Technologia, którą stosuje się przy wytwarzaniu nadruku, polega na umieszczeniu wybranej grafiki na papierze przy użyciu specjalistycznych atramentów (w palecie barw CMYK) i przeniesieniu jej na taśmę przy pomocy ciśnienia i wysokiej temperatury. Dzięki temu smycze sublimacyjne wyróżniają się swoją kolorystyką i trwałością nadruku. W naszej ofercie posiadamy kilka rodzajów reklamowych smyczy sublimacyjnych. Różnią się od siebie szerokością taśmy, możliwością jej zadrukowania (jedno- lub dwustronne) oraz rodzajem zakończenia. To pozwoli dostosować Ci gadżet do własnych potrzeb. Smycze sublimacyjne mają szerokie zastosowanie zarówno przy codziennej pracy w firmie, a także w trakcie różnego rodzaju eventów i konferencji branżowych. W dodatku są na tyle praktyczne, że wiele osób wykorzystuje je również w domu, gdzie służą na przykład jako breloki do kluczy. Smycze reklamowe to skuteczny i tani sposób na reklamę Twojej działalności.

Jest 19 produktów.


Smycze sublimacyjne to jedne z najpopularniejszych gadżetów reklamowych. Pełnią zarówno reklamową, jak i użyteczną funkcję. Sprawdzają się zarówno dla małych firm, jak i wielkich przedsiębiorstw. Smycz sublimacyjna to produkt, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dzięki możliwości personalizacji nadruku, smycze sublimacyjne są dopasowane indywidualnie to konkretnych potrzeb. Wysoka jakość i przyjazna cena tego produktu sprawiają, że jest to hit wśród materiałów reklamowych dla firm. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji stylowych gadżetów promocyjnych, a o ich skuteczności reklamowej świadczą setki pozytywnych opinii od zadowolonych klientów. Prezentujemy najważniejsze informacje na temat smyczy sublimacyjnych. 

  1. Smycze sublimacyjne - produkt na jaką okazję i dla kogo? 
  2. Smycze sublimacyjne - nadruk
  3. Ile kosztują nasze smycze sublimacyjne - cennik

Smycze sublimacyjne - produkt na jaką okazję i dla kogo? 

Smycze sublimacyjne to gadżet, na którym można umieścić dowolną grafikę i napis, korzystając z pełnej palety barw. Charakteryzuje je bardzo wysoka jakość nadruku i żywe, intensywne kolory. Smycz sublimacyjna ma bardzo szerokie zastosowanie. Jest wykorzystywana podczas różnych wydarzeń, w codziennej pracy, w domu. Dzięki dużemu wyborowi różnych rozmiarów można dopasować je do indywidualnych oczekiwań. W zależności od potrzeb, smycz sublimacyjna może być mniejsza lub większa. Może też mieć różne zakończenie, na przykład karabińczyk lub otwieracz. Smycze sublimacyjne - kiedy sprawdzą się najlepiej?

Na eventy, targi i inne imprezy

Produkowane przez naszą firmę smycze sublimacyjne doskonale sprawdzą się na eventy, targi i inne imprezy, takie jak konferencje, wydarzenia kulturalne, pikniki, jubileusze, festiwale. Pełnią ważne funkcje praktyczne, ale jednocześnie reklamowe. Jak można wykorzystać smycze sublimacyjne dwustronne? Przede wszystkim jako gadżet dla uczestników. W trakcie eventu mogą służyć do przypięcia identyfikatora lub biletu wstępu. Takie rozwiązanie sprawdza się zwłaszcza na różnego rodzaju targach, konferencjach, imprezach firmowych. Smycz sublimacyjna po zakończonym wydarzeniu stanowi dla uczestników miłą pamiątkę. Niektóre osoby kolekcjonują smycze wraz z identyfikatorami. Smycze sublimacyjne można wykorzystać także wyposażając w nie obsługę wydarzenia: organizatorów, ekipę techniczną, artystów. Wspaniale sprawdzą się podczas festiwali muzycznych i innych wydarzeń, jako eventowe opaski. Tego typu opaski dla uczestników są pamiątką, którą noszą jeszcze długo po festiwalu. Smycze sublimacyjne dwustronne stanowią wówczas reklamę, a także budują pozytywny i profesjonalny wizerunek firmy.

Do większych korporacji (identyfikatory)

Smycze sublimacyjne dwustronne doskonale sprawdzą się do większych korporacji w celu przypięcia do nich identyfikatorów lub kluczy. Ułatwiają identyfikację pracowników i gości w firmie. Smycz sublimacyjna wzmacnia profesjonalny wizerunek przedsiębiorstwa wśród klientów. Dodatkowo jest niezwykle wytrzymała, więc posłuży przez długi czas. Warto zwrócić także uwagę na aspekt ekologiczny - dzięki dużej trwałości smyczy sublimacyjnych nie ma konieczności produkowania ich co chwilę i generowania odpadów z zużytych smyczy. Smycze sublimacyjne dwustronne dzięki specjalnemu procesowi nadruku są także zupełnie bezpieczne i doskonałe do codziennego użytku w korporacji. 

Jako gadżet dla klientów 

Smycze sublimacyjne dwustronne to doskonały gadżet dla klientów. Są trwałe i praktyczne, mogą służyć do noszenia kluczy lub na przykład pendrive'a. Smycze z otwieraczem również znajdą szerokie zastosowanie. Dodatkowo charakteryzuje je atrakcyjna cena w porównaniu do innych gadżetów i szybki czas produkcji. Dlatego zamówienie nawet większej ilości smyczy nie nadwyręży mocno firmowego budżetu. Intensywny nadruk na smyczach pozwala w atrakcyjny sposób wyeksponować kolorowe logo i dowolne napisy. Klienci uwielbiają gadżety, a jeśli są nie tylko ładne, ale też przydatne, mamy pewność, że będą często wykorzystywane. Smycze sublimacyjne to prosty i skuteczny sposób na budowanie dobrych relacji z klientami i wzmacnianie pozytywnego wizerunku firmy. 

Smycze sublimacyjne - nadruk 

Smycze sublimacyjne produkowane są przy użyciu techniki sublimacji. Co to oznacza? Proces barwienia materiału poliestrowego następuje przy użyciu prasy termotransferowej, która dociska wzór do materiału. Technologia, którą stosuje się przy wytwarzaniu nadruku, polega na umieszczeniu wybranej grafiki na papierze przy użyciu specjalistycznych atramentów (w palecie barw CMYK) i przeniesieniu jej na taśmę przy pomocy ciśnienia i wysokiej temperatury. Smycze sublimacyjne różnią się od tradycyjnych tym, że barwienie dociera do wnętrza włókien, a nie tylko gromadzi się na ich powierzchni. To gwarantuje niezwykle intensywną kolorystykę i wyjątkową trwałość nadruku.  

Ile kosztują nasze smycze sublimacyjne

Ile kosztują nasze smycze sublimacyjne? Cena uzależniona jest od rodzaju i rozmiaru smyczy. Warto wspomnieć, że podajemy ceny już z wykonanym nadrukiem. Pomaga to oszacować ostateczny koszt planowanego zamówienia. 

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania dot. smyczy reklamowych (FAQ)

Jakie są możliwe szerokości smyczy?
10, 15, 20 lub 25mm.

Na czym polega różnica między modelem Simply a Premium?
Model Simply to model smyczy, przy którym zadrukowana jest tylko jedna, zewnętrzna strona taśmy. Strona wewnętrzna pozostaje wtedy biała. Model Premium to z kolei model smyczy, przy którym zadrukowane są dwie strony, zewnętrzna, jak i wewnętrzna.

Czy smycz zawsze musi być zakończona karabińczykiem?
Nie, karabińczyk to tylko jeden z wielu możliwych zakończeń.

Czy mogę mieć wpływ na ułożenie grafiki na wewnętrznej stronie smyczy?
Nie. Przy smyczach dwustronnych nie ma możliwości ułożenia nadruku na stronie wewnętrznej.