Kufle, filiżanki i inne - akcesoria z logo firmy

Kufle, filiżanki i inne

Kufle z grawerem to nasza kolejna propozycja skierowana do tych wszystkich, którzy uwielbiają rozkoszować się złocistym napojem z pianką. Prezentowany model został wykonany z wysokiej jakości szkła hartowanego, dzięki czemu jest odporny na mechaniczne uszkodzenia. Dodatkowo ciekawy design i prosty kształt, który urozmaicony jest profilowanym spodem, sprawia, że to produkt dla wszystkich, którzy cenią sobie wyjątkową jakość połączoną z funkcjonalnością. Warto zauważyć, że w tym przypadku klient otrzymuje również dużą powierzchnię do znakowania, co też sprawia, że kufel z grawerem Branik jest w naszej ofercie coraz popularniejszą pozycją.

Dzięki temu kuflowi sprawimy, że klient delektujący się złocistym trunkiem mimowolnie pomyśli o naszej firmie, której logo znajduje się na wcześniej wspomnianym kuflu. Warto wspomnieć, że najczęściej na kuflach reklamują się firmy, które piwo produkują. Jakie więc zdziwienie i zainteresowanie wzbudzi grawer loga Twojej firmy. Pamiętaj również, że grawerowane elementy są dużo bardziej trwałe niż zwykły nadruk. W tym przypadku nie zadziała tylko i wyłącznie zmysł wzrokowy, ale również dotyk. Więc wyobraź sobie jak Twój klient wyczuje pod swoimi palcami logo Twojej firmy i przypomni sobie od kogo otrzymał ów kufel z grawerem. Nie powinno być dla Ciebie zaskoczeniem, że prezent w postaci kufla do piwa zdecydowanie i z radością, przypadnie do gustu męskiej części Twojej klienteli. W końcu przez żołądek do serca mężczyzny – a w szczególności poprzez złocisty trunek.

Pamiętaj, że promocja Twojej firmy powinna padać z różnych kanałów. W tym przypadku mówimy o gustach, jeśli Twój klient lubi piwo, to czemu miałby nie kojarzyć Twojej firmy z lubianym przez niego napojem? W końcu reklamując swoją firmę, warto sięgać sfer, w których klient czuje się dobrze. Jedną z z nich może być kufel do piwa z grawerem.

Jest 10 produktów.


Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania dot. filiżanek, kufli i innych(FAQ)

Macie w ofercie wielokolorowy nadruk na szkle?
Nie, na szkle znakujemy grawerem laserowym.

Jaki jest termin realizacji?
Termin realizacji (wysyłki) zamówienia to około 5-7 dni roboczych od momentu akceptacji projektu oraz zaksięgowania płatności.

Nadruk w pełnym kolorze na filiżance Toscana jest możliwy?
Nie, na filiżance znakowanie jest tylko w 1 kolorze.

Chciałbym nadruk na talerzyku filiżanki Toscana. Macie taką usługę w ofercie?
Tak. Mamy w ofercie nadruk na talerzyku filiżanki Toscana.

Grawer z obu stron piersiówki może być inny?
Tak, po obu stronach piersiówki możemy wygrawerować inną grafikę.