Gadżety biurowe - akcesoria biurowe z logo firmy

Gadżety biurowe

Świat marketingu w ostatnim czasie bardzo się zmienił i ruszył do przodu. Powstało wiele nowych metod zwrócenia uwagi potencjalnych klientów, ocieplenia wizerunku firmy czy kreowania strategii komunikacji marki. Jest jednak coś co się nie zmieniło – gadżety reklamowe wciąż pozostają świetnym i uniwersalnym sposobem na promocję. Wśród nich prym wiodą gadżety dedykowane do biura, które mają sporo zastosowań. Mogą bowiem służyć naszym pracownikom w siedzibie firmy i rozwijać wśród nich poczucie prestiżu marki i budować przywiązanie. Pracownicy będą je także zabierać do domu i tam pamiętać o pracy, a także rozdawać znajomym czy przypadkowym przechodniom spotkanym na ulicy, w tramwaju czy autobusie, gdy ktoś na przykład zapyta „czy masz pożyczyć długopis?”.

Korzystnie wypadną także gdy naszą firmę odwiedzą goście – potencjalni klienci czy też kontrahenci. Warto więc mieć gadżety reklamowe oznakowane naszą marką, najlepiej przystępnie zapakowane w torebkę z brandingiem, aby wręczyć je wizytującym u nas w formie podarunku. Któż bowiem nie lubi prezentów? Ciężko znaleźć takie osoby, nawet jeśli chodzi o drobiazgi. A więc otrzymane od nas gratisy spowodują, że obdarowany będzie pozytywnie kojarzył naszą firmę, a te dobre emocje będą mu się przypominać za każdym razem, gdy skorzysta z otrzymanych od nas przedmiotów. To znacznie ociepli relacje na linii firma-klient.

Jest 6 produktów.

Czasy dynamicznie się zmieniają, tak samo jak sposób prowadzenia interesów i sam biznes. Coraz trudniej wybić się na rynku pełnym konkurencji zaciekle broniącej swej pozycji. Coraz ciężej jest też zwrócić na siebie uwagę nowych grup potencjalnych klientów. Jedno w tej kwestii jednak nie zmienia się wcale – dobry, praktyczny i przemyślany gadżet biurowy w dalszym ciągu doskonale spełnia swoją rolę. To nie tylko niezobowiązujący podarunek, ale jednocześnie najlepsza i najskuteczniejsza forma reklamy bezpośredniej.

W morzu dostępnych drobiazgów, jakie można ofiarować swoim klientom przy każdej nadarzającej się okazji, warto wyławiać jedynie te, które wpasują się w gusta grupy docelowej. W ofercie posiadamy zarówno klasyczne biurowe gadżety, praktycznie od zawsze królujące w tej dziedzinie oraz zupełnie nieprawdopodobne, oryginalne i nietuzinkowe upominki, które z pewnością wpadną w oko młodszej generacji klientów.

Reklamowanie swojej marki za pomocą drobnych, funkcjonalnych gadżetów to jeden z ważniejszych dzisiaj aspektów marketingowych. Warto więc przejrzeć naszą ofertę i zdecydować się na zakup już dzisiaj!

Klasyczne reklamowe gadżety biurowe

Istnieją takie niewielkie, ale zawsze użyteczne drobiazgi, które można zaliczyć do grona nieśmiertelnych wręcz gadżetów do biura – te jednak sprawdzają się zawsze i wszędzie, niezależnie od rodzaju klientów czy okoliczności. Wśród nich jako pierwsze trzeba wymienić długopisy – te są potrzebne w przeróżnych okolicznościach i są jednymi z najczęściej przekazywanych sobie i pożyczanych przedmiotów biurowych. Sprytnie umieszczona na nich reklama firmy będzie nie do przeoczenia. Podobnie sprawdzają się notesy i kalendarze, zarówno książkowe, jak i ścienne. Podarunek w postaci takiego gadżetu biurowego reklamowego towarzyszy klientowi przez cały rok, niejako wbijając się w pamięć i towarzysząc mu dzień po dniu wszędzie tam, gdzie przebywa – czy to w domu, w pracy, u przyjaciół czy załatwiając prywatne sprawy. Absolutnym klasykiem w tej kategorii są też oczywiście kubki – te także przydają się zawsze, szybko zmieniając się w stały element reklamowy pośród biurowej infrastruktury. Logo Twojej firmy pojawia się na nich już z pierwszą poranną kawą i zostaje na stanowisku aż do skończenia zmiany. Jeśli mowa o biurowym standardzie, należy wymienić również wszelkiego rodzaju torby reklamowe: papierowe, materiałowe czy w formie wygodnych i modnych worków. Zawsze znajdzie się okazja, żeby pochwalić się taką torbą, zapakować do niej dokumenty czy potrzebne rzeczy do zabrania następnego dnia. Każda z nich codziennie dumnie przemierza ulice miasta, informując o marce z pierwszej ręki, gdziekolwiek się znajdzie.

Nowatorskie, awangardowe i ciekawe gadżety biurowe

Oczywiście lista klasyków z roku na rok coraz bardziej się powiększa o kolejne propozycje ciekawych gadżetów biurowych z nadrukowanym logo przedsiębiorstwa. Wśród propozycji bardziej na czasie, skierowanych głównie do grup klientów młodszego pokolenia największą popularnością cieszą się gadżety elektroniczne, takie jak powerbanki czy pendrive'y. To właśnie one mogą pojawić się na spotkaniach biznesowych, w punktach ksero, u przyjaciół Twoich klientów – wszędzie tam, gdzie będzie działo się coś ważnego. Warto więc zadbać, aby ten niewielki gadżet był dobrze widoczny, estetyczny, elegancki, słowem - taki, żeby się go chciało zawsze mieć przy sobie. Poza elektroniką sporą uwagę przyciągają dobrej jakości ubrania reklamowe - bluzy, koszulki, czapki z daszkiem czy kamizelki lub kominy. To najlepszy przykład, w jaki sposób prosty gadżet biurowy z logo zmienia się w nośnik reklamy. Wysoka jakość wykorzystanych do ich produkcji tkanin oraz nadruków zawsze utożsamiana jest z jakością samej firmy i przyrównywana do niej. Właśnie dlatego oferujemy jedynie produkty spełniające rygorystyczne oczekiwania klientów. Jeszcze jednym, dość nowoczesnym, chociaż uniwersalnym upominkiem, z którym nie sposób się rozstać, jest zegar ścienny. Jeśli jego oprawa będzie wykonana z artystycznym zacięciem, z pewnością pozostanie z Twoim klientem na długo, odmierzając mu wszystkie dobre chwile.

A może ekologiczne gadżety biurowe?

Sporo firm decyduje się na proekologiczne działania, mające na celu proklamowanie ochrony środowiska. Firmy patrzące na świat przez pryzmat ekologii również znajdą w naszej ofercie odpowiednie dla siebie i swoich klientów gadżety biurowe. W tej kategorii znalazły się wszelkiego rodzaju papierowe akcesoria, jak notesy wykonane z surowców pochodzących z recyklingu czy ołówki. Także drewniane zabawki, jak jojo, uważane są za dobry i jednocześnie ekologiczny gadżet reklamowy. Do tej grupy artykułów należy zaliczyć również materiałowe, bawełniane torby na ramię z nadrukowanym logo firmy – takie upominki doskonale wpasowują się w obowiązującą modę na ekologię i odpowiedzialne podejście do konsumpcjonizmu.

Wiele firm podkreśla swoje zaangażowanie w ochronę środowiska i w rozszerzanie świadomości na jej temat. Drobny upominek wykonany z materiałów w stu procentach biodegradowalnych i poddawanych recyklingowi to absolutny strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o nowoczesne, nowatorskie i jednocześnie oryginalne, ekologiczne gadżety reklamowe.

Dlaczego gadżety biurowe mają taką moc?

Nie ma takiej osoby, której drobny upominek w postaci sprytnego i użytecznego gadżetu biurowego nie sprawiłby przyjemności lub nie został uznany za coś, co na pewno się przyda. Dysponowanie takimi akcesoriami buduje i w pewien sposób kreuje markę w oczach klienta, wysyłając jasny komunikat: to firma, która zadba o mnie i środowisko, o które troszczę się również ja. Rodzaj gadżetów biurowych z logo warto wybierać rozsądnie i możliwie jak najlepiej dobierać je do profilu firmy, zakresu jej działalności czy aktualnie prowadzonych kampanii marketingowych. Wtedy przekaz będzie spójną, logiczną całością, a drobne prezenty dane klientom będą jednoznacznie i przyjemnie kojarzyć się z konkretnymi wydarzeniami, akcjami czy sytuacjami. Gadżety mają swoją tajemną moc – przekazują innym podprogowo zakodowane informacje o marce – wieści o niej rozchodzą się wszędzie tam, gdzie pojawi się osoba obdarowana. Automatycznie więc proponowane przez nas dobrej jakości, niedrogie i ciekawe gadżety biurowe stają się jedną z najlepszych i najtańszych opcji na zareklamowanie firmy.