0 Item(s) zł 0.00

Nie masz produktów w koszyku.

Podsuma: 0,00 zł

Smycze reklamowe

Smycze reklamowe

Smycze reklamowe stanowią jeden z najbardziej praktycznych gadżetów reklamowych dostępnych na rynku. Są pomocne w przechowywaniu pod ręką kluczy, pendrive’ów czy telefonów, ponadto pozwalają rozpoznać pracowników i wyróżnić ich z tłumu. Także identyfikatory, długopisy i inne drobiazgi dzięki smyczom będą zawsze dostępne. To uniwersalne produkty, które pasują do każdej płci i wieku, mogą też stanowić stylowy dodatek do stroju. Tanie smycze reklamowe z nadrukiem oferowane przez naszą drukarnię cechują się wytrzymałym materiałem oraz mocnym zapięciem. Ich długość jest wystarczająca, aby przy pomocy techniki sublimacji nanieść na nie dowolną grafikę. Jest to jeden z najpopularniejszych produktów na targach promocyjnych, warto zatem zadbać o zaopatrzenie się w kilka zestawów tego gadżetu.

22 produkt(ów)

Sortuj wg
Pokaż

22 produkt(ów)

Sortuj wg
Pokaż

Smycze reklamowe, ale jakie są najlepsze?

Na smycze do kluczy określeń jest od groma. Mówimy na nie smycze do kluczy, smycze reklamowe, smycze z nadrukiem czasami nawet taśmy VIP. Wszystko zależy od ich przeznaczenia, sposobu i tworzywa z jakiego zostały wykonane. Samych cech, które je dzielą jest z pewnością więcej. Jednak najpopularniejszym i najbardziej powszechnych zastosowaniem dla smyczy reklamowych są zdecydowanie klucze. Nigdy nie masz pojęcia gdzie zapodział Ci się klucz? Może chcesz pozbyć się tego problemu Twoich pracowników albo klientów? Z pewnością smycze reklamowe od Spiro Print przyjdą w tej kwestii z pomocą.

Wracając jednak do pytania jak poprawnie w naszym przypadku powinien nazywać się ów wynalazek? Smycze reklamowe, a dlaczego? Bo taką rolę będą pełnić dla Twojej firmy. Smycze reklamowe świetnie sprawdzą się jako upominek z logo Twojej firmy dla klienta albo współpracowników. Mogłoby się wydawać, że jest to mała i tym samym mało znacząca rzecz. Jednak tak naprawdę smycze z nadrukiem odpowiednio charakterystycznym, często będą rzucały nam się w oczy.

Smycze z logo na zmówienie 

Z pewnością smycze to najpopularniejszy z gadżetów reklamowych na rynku. Stosujemy je nie tylko do kluczy, o których wspomnieliśmy, ale i do szeregu innych gadżetów takich jak pendrive'y, plakietki czy powerbank'i. Smycze na zmówienie od Spiro Print wyróżniają przede wszystkim: różnymi wersjami kolorystycznymi, szerokim wybórem modeli, różnymi technikami nakładania nadruku.

Naszym klientom dajemy możliwość nadruku zarówno z jednej jak i z dwóch stron. Produkujemy smycze firmowe zarówno full print jak i z samym logiem firmy. Co więcej sama smycz może być zastosowana w breloku, smyczy GSM, opasce eventowej czy card holderze. Wybór należy do Was!

Cennik smyczy od producenta i rodzaj nadruku

W naszej ofercie znajdą Państwo smycze firmowe na zmówienie hurtowe. Ze względu na to, że specjalizujemy się w obsługe każdego rodzaju przedsiębiorstw i instytucji prowadzi tylko i wyłącznie sprzedaż hurtową od 50 sztuk. Ceny naszych smyczy wachają się w przedziale od około 50 zł do około 200 zł. Wszystko zależy od tego jaka długość Państwu odpowiada, rodzaj nadruku, zapięcia i wiele innych dostępnych wariantów. 

Najczęściej zadawane pytania


Najczęściej zadawane pytania dot. smyczy reklamowych (FAQ)

Jaka jest ilość minimalna?

Ilość minimalna w przypadku smyczy to 50 sztuk.

Czy ilość kolorów nadruku ma wpływ na cenę smyczy ?

Smycze zawsze w cenie zawierają znakowanie w pełnym kolorze. Na cenę smyczy ma wpływ jej szerokość, wybór druku jedno lub dwustronnego oraz dodatki jak np. uchwyt GSM, bezpiecznik, rodzaj zakończenia.