Zapalniczki reklamowe - z nadrukiem, z logo

Zapalniczki reklamowe

Palaczy wśród klientów każdej firmy nie brakuje, a zapalniczki reklamowe z wymiennymi wkładami i wysokim poziomem trwałości wykonania to szansa na przekonanie ich do twojej oferty. Zapalniczki z logo mają często dodany gadżet pod postacią otwieracza do piwa, a nawet małej latarki, dlatego zróżnicujesz aspekt cenowy podczas wyboru oferty. Zapalniczki na zamówienie otrzymają u nas też precyzyjny nadruk, aby wyróżnić je z tłumu. Dzięki temu zyskujesz pewność, że będzie wykorzystana praktycznie, bo palacze doskonale wiedzą, że oryginalna, wydajna zapalniczka oszczędza sporo pieniędzy. Rozdawaj je podczas spotkań towarzyskich, targów. Upominek tworzy od razu przyjemne relacje z grupami docelowymi. To jedna z najtańszych opcji w naszej ofercie.

Jest 7 produktów.


Zapalniczki reklamowe z nadrukiem najlepszy gadżet dla palących

Papierosy to bardzo szeroko komentowany temat w dzisiejszych czasach. Dla jednych nałóg, który w żaden sposób nie przeszkadza w życiu, dla innych proszenie się o problemy ze zdrowiem i brzydki zapach. Jednak w żaden sposób nie wpływa to na ich bardzo dużą popularność. Dlatego też spora część właścicieli decyduje się podjąć działania marketingowe, które wykorzystują wizerunek palacza. Zapalniczki reklamowe z nadrukiem to idealny prezent dla klientów, którzy właśnie są palącymi. Sposób promocji Twojej marki przy ich użyciu może odbywać się na eventach, które organizujesz, podczas wizyt klientów w Twojej firmie. Tak naprawdę sposobów reklamy za pomocą zapalniczek nie brakuje. Głównie ze względu na ich przydatność i bardzo małe prawdopodobieństwo, że tego typu prezent wyląduje w koszu na śmieci. Im częściej zapalniczka z własnym nadrukiem będzie używana przez Twojego klienta, tym bardziej Twoje logo utrwala się w jego pamięci. Tego typu reklama nie irytuje klientów. Sami wiemy jak bardzo denerwujące potrafią być reklamy, które powtarzane są na okrągło czy to w telewizji czy internecie. W pewnym momencie każdy ma ich dość. Taka zapalniczka z nadrukiem w żaden sposób nie będzie irytować naszego klienta pomimo tego, że reklama jest z nim na co dzień. Wręcz przeciwnie, dobrze będzie kojarzył osobę i firmę, która dała mu przydatny gadżet w prezencie.

Zapalniczki z nadrukiem to uniwersalny gadżet, ale nie dla każdego

Zapalniczki z logo to jeden z najbardziej przydatnych i lubianych gadżetów reklamowych. Oczywiście nie tak uniwersalny jak chociażby długopisy reklamowe, ale ich grupa zwolenników również nie jest mała. W szczególności jeśli mowa o tych palących papierosy.

Zanim jednak podejmiesz decyzję, zastanów się jak w rzeczywistości wygląda Twoja grupa docelowa, do której chcesz trafiać. Czyli odpowiedzieć sobie na jedno znaczące w tym kontekście pytanie. Czy moi klienci palą? Jeśli tak to zapalniczki reklamowe z nadrukiem z pewnością sprawdzą się w twoim biznesie idealnie jako mały gadżet czy upominek. Mówimy tutaj o grupie, która miałaby w pewien sposób wprowadzać w obieg wizerunek Twojej marki poprzez logo. Pamiętaj, że zapalniczka nie jest wykorzystywana tylko do odpalenia papierosa. W wielu codziennych obowiązkach również potrzebujemy ognia. Tego typu osobom taki upominek z pewnością też się przyda, ale oni nie będą korzystać z niego tak często jak palacze.

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania dot. zapalniczek reklamowych (FAQ)

Mogę zamówić 100szt zapalniczek z 2 różnych projektów?
Nie, minimalne zamówienie na zapalniczki to 100szt z 1 projektu.

Czym się różnią zapalniczki Bronco od Bronco UV?
Bronco – znakujemy metodą tampodruku – maksymalnie 2 kolory nadruku. Bronco UV – znakujemy metodą nadruku wielokolorowego.

Chcę zamówić zapalniczki Fantasy w kolorze czerwonym – jest taka możliwość?
Nie, w 1 pakiecie Fantasy jest miks kolorów zapalniczek.

Czy podane ceny obejmują koszty nadruku?
Tak, ceny zawierają znakowanie. Przy każdym modelu jest możliwość konfiguracji nadruku.

Chciałbym nadrukować zdjęcie na zapalniczce. Jest taka możliwość?
Tak. Polecamy zapalniczki z nadrukiem UV.

Mogę zamówić różne kolory zapalniczek w minimalnym pakiecie?
Tak, można zamówić różne kolory zapalniczek w minimalnym pakiecie, pod warunkiem, że na wszystkich będzie dokładnie taki sam nadruk.