4.9 63
Drukarnia SpiroPrint 364 364
Czapka zimowa
Czapka zimowa
Czapka zimowa
Czapka zimowa
Czapka zimowa

Czapka zimowa

Cena za pakiet z nadrukiem (10 szt.)
333,00 zł

Okres jesienno-zimowych chłodów można doskonale wykorzystać do celów reklamowych, jeśli tylko posiada się wiedzę, jak to zrobić i z pomocą jakich środków. Modne i ciepłe czapki są obowiązkowym elementem garderoby, kiedy temperatura na zewnątrz nieprzyjemnie spada, a chuchanie w dłonie nie wystarcza, aby je ogrzać. Rozsądny przedsiębiorca właśnie ten moment wykorzysta do zamówienia czapek zimowych z własnym nadrukiem, które można wykorzystać na wiele różnych sposobów.

Przygotuj sam swój projekt.
Obok znajdziesz interesujące Cię makiety.
Waga: 75,0g
Rozmiar głowy: 15,5cm - 23,5cm
Rozmiar nadruku: 80mm x 40mm
Tworzywo: 100% akryl
Technologia: Haft komputerowy
Opakowanie: pakiet 10 szt.

Parametry produktu

Kolor
Kolor
 
 
Czarny
 
 
Czerwony
 
 
Granatowy
 
 
Khaki
 
 
Niebieski
 
 
Żółty

Lewy bok czapki
Lewy bok czapki
 
Brak Nadruku
 
1 kolor
[Dodaj 123,50 €]
 
2 kolory
[Dodaj 123,50 €]
 
3 kolory
[Dodaj 123,50 €]
 
4 kolory
[Dodaj 192,30 €]
 
5 kolorów
[Dodaj 261,10 €]
 
6 kolorów
[Dodaj 329,90 €]

Nadruk na czapce
Nadruk na czapce
 
1 kolor
 
2 kolory
 
3 kolory
 
4 kolory
[Dodaj 68,80 €]
 
5 kolorów
[Dodaj 137,60 €]
 
6 kolorów
[Dodaj 206,40 €]

Prawy bok czapki
Prawy bok czapki
 
Brak Nadruku
 
1 kolor
[Dodaj 123,50 €]
 
2 kolory
[Dodaj 123,50 €]
 
3 kolory
[Dodaj 123,50 €]
 
4 kolory
[Dodaj 192,30 €]
 
5 kolorów
[Dodaj 261,10 €]
 
6 kolorów
[Dodaj 329,90 €]

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Opisz specyfikację projektu 
 

Dodaj plik z projektem
Dodaj plik z projektem
Plik
 
  Ilość:

Jednak taki gadżet może sprawdzić się nie tylko w reklamie, do promowania wizerunku firmy. To także znakomity i oryginalny pomysł na bożonarodzeniowy prezent dla kogoś bliskiego. Odrobina kreatywności sprawi, że będzie to niezapomniany upominek, który obdarowana osoba będzie mieć stale przy sobie.

Czapka z nadrukiem dla przedsiębiorcy – jak można ją wykorzystać?

Nawet najbardziej zagorzali przeciwnicy nakryć głowy wyciągają z szaf czapki, kiedy nadchodzą mrozy. Czapki, na których znajdzie się logo Twojej marki, można świetnie wykorzystać aż na kilka sprytnych sposobów. Jeśli w pierwszej kolejności myślisz o sprawieniu praktycznych i jednocześnie modnych upominków swoim Klientom, nic nie stoi na przeszkodzie. Akrylowa czapka o uniwersalnym kroju z umieszczonym centralnie logo marki będzie idealnym dodatkiem do zimowych zamówień Klientów, jako gadżet na wszelkiej maści wydarzeniach firmowych, akcjach promocyjnych i wystawionych stanowiskach na targach.

Mając do dyspozycji dobrej jakości firmowe czapki, możesz zadbać również o dobry nastrój i zdrowie swoich pracowników. Jeśli część z nich musi wykonywać swoje zadania na zewnątrz, z pewnością docenią Twoje starania i chętnie przyjmą prezent. Ten skromny gest pokaże Twoim pracownikom, jak bardzo cenisz sobie ich codzienne starania.

Czy czapka z nadrukiem sprawdzi się jako osobisty prezent?

Bezsprzecznie ciepła, modna i świetnie prezentująca się czapka zimowa z własnym nadrukiem będzie oryginalnym prezentem na wiele zimowych okazji. W formie estetycznie wykonanego metodą haftu komputerowego szczegółowego napisu można przekazać drugiej osobie dowolną treść – romantyczne wyznanie miłosne, wpisać ksywkę ze szkolnej ławki, nadrukować ulubione zwierzę czy rzecz, która najbardziej kojarzy się z daną osobą lub ze wspólnie spędzonym czasem. Taki rodzaj upominków można wykorzystać jako pamiątkę dowolnego wydarzenia, wyjazdu czy rocznicy, może stać się mikołajkowym podarunkiem dla uczniów czy członków stowarzyszeń lub być elementem odzieży wyróżniającym z tłumu konkretną grupę, zespół czy po prostu paczkę przyjaciół. Zdecydowanie czapka zimowa z własnym nadrukiem będzie prezentem uniwersalnym, ponadczasowym, wykonanym w taki sposób, aby służył jak najdłużej i jak najdłużej sprawiał radość osobie obdarowanej. Ten szczególny rodzaj gadżetu można wykorzystać również jako gwiazdkowy prezent – przygotowany z myślą o całej rodzinie.

Jakie są nasze czapki zimowe z własnym nadrukiem?

Nasza firma stawia przede wszystkim na różnorodność, dlatego udostępniliśmy Ci panel, z pomocą którego stworzysz bazę pod swoją wymarzoną czapkę zimową z własnym nadrukiem. O ile wykrój czapki jest jeden, postaraliśmy się, aby był uniwersalny, ponadczasowy oraz by pasował do każdego, kogo zechcesz nim obdarować. Do wyboru jest kilka mocnych, żywych kolorów, które na stuprocentowo akrylowej powierzchni czapki zawsze prezentują się znakomicie. Dostępna czapka jest uniwersalna również pod względem rozmiaru, ponieważ pasuje na osoby o obwodzie głowy od 31 do 47 cm. Akryl jest jednak materiałem elastycznym i łatwo poddającym się rozciąganiu, dlatego bez problemu możesz dopasować taką czapkę do obwodu głowy. Nadruk, wykonany zgodnie z przesłanym do nas projektem graficznym, może zostać wyhaftowany w centralny punkcie czapki, tuż nad czołem, ale również z boku, z prawej lub z lewej strony.

Dlaczego warto nas wybrać?

Przez lata pracy w branży reklamowej poznaliśmy ją doskonale. Wiedza ta pozwala nam umieszczać w ofercie jedynie produkty modne i wszechstronne, cieszące się zainteresowaniem i pozwalające na różnorodne zastosowanie. Oddawane w Twoje ręce produkty zawsze cechuje najwyższa jakość materiałowa oraz zastosowanych technologii. Wszystkie czapki zimowe z własnym nadrukiem przygotowujemy zgodnie z Twoim projektem, ale zawsze chętnie służymy Ci radą i pomocą w realizacji pomysłu na upominek – czy to biznesowego, czy to prywatnego.