Breloki reklamowe z nadrukiem - lub logo Twojej firmy - SpiroPrint

Breloki z nadrukiem

Breloki z nadrukiem to jedne z najbardziej sztandarowych gadżetów reklamowych. Warto więc zadbać o to, by wyróżniały się wśród innych i zapadały w pamięć klientom. Odpowiednio zaprojektowane logo bądź napis oraz dobrej jakości brelok mogą stać się skutecznym nośnikiem reklamowym. W naszej ofercie znajdą Państwo kilka rodzajów breloków z nadrukiem, dzięki czemu nie będzie problemu z dopasowaniem ich do potrzeb i oczekiwań. Produkty w naszym sklepie różnią się kształtem, kolorem, materiałem, jak i rodzajem zawieszki. Dzięki temu można je dopasować do różnych zastosowań. A tych może być wiele – breloki z nadrukiem mogą służyć jako dodatek do kluczy, plecaków czy telefonów. To jeden z tych gadżetów reklamowych, który będzie towarzyszył obdarowanemu na co dzień, warto więc uwzględnić go w planach promocyjnych firmy bądź wydarzenia.

Jest 7 produktów.


Dla kogo breloki reklamowe z nadrukiem będą dobrym wyborem?

Breloki odblaskowe z nadrukiem są idealnym rozwiązaniem dla każdej firmy, która chce promować swój biznes. Dzięki nim nazwa i logo przedsiębiorstwa zapadnie w pamięć każdemu, kto otrzyma taki gadżet reklamowy. Mogą być one w przeróżnych kształtach i rozmiarach, aby dopasowane były dla każdego klienta. Idealnie prezentują nazwę firmy przywieszone przy kluczach, plecaku czy też torbie podróżnej.

Dzięki drobnym brelokom z logo, które staną się nośnikiem reklamowym, nie ma możliwości, że klienci zapomną o nazwie firmy. Rozdanie tych gadżetów z nadrukiem uczestnikom wydarzenia sprawi, że przedsiębiorstwo zrobi na nich dobre pierwsze wrażenie. Niezależnie od branży w której działa organizacja, są jednym z najlepszych przedmiotów, które można wręczyć klientom.

Jak najlepiej wykorzystać takie gadżety?

Rozdać uczestnikom wydarzenia: przy organizacji imprezy z okazji otwarcia firmy, konferencji lub targów warto rozważyć zamówienie takich przywieszek, które będzie można podarować wszystkim obecnym.

Wręczyć jako prezenty do zamówień: breloki z logo, które mają także inne zastosowania można dodać do zakupów klientów firmy. Jest to idealne rozwiązanie, aby podziękować im za złożenie zamówienia i lojalność.

Położyć w dostępnym dla klientów miejscu: każdy, kto odwiedzi siedzibę Twojej firmy, jako gratis może otrzymać taki gadżet. Jego wspomnienie o tym miejscu będzie pozytywne, a na pewno pojawi się tam ponownie.

Wręczanie gadżetów reklamowych klientom to technika marketingowa, która bazuje na chęci bycia przez nich dobrze zapamiętanym. Z pewnością wszyscy, którzy otrzymają w prezencie brelok z nadrukiem, będą mieli pozytywne zdanie o przedsiębiorstwie i chętniej wybiorą jego produkty. Nazwa i logo zatrzyma się w ich umysłach na długi czas, więc jest to idealny wybór dla każdego, kto prowadzi firmę!

Przykładowe rodzaje breloków z nadrukiem

W ofercie jest wiele różnych rodzajów tych reklamowych gadżetów. Breloki z nadrukiem mogą występować w wielu wariantach i kolorach. Zależnie od potrzeb zarówno twoich jak i klientów firmy.

Brelok do wózka z nadrukiem

Ten niepozorny breloczek Cart jest bardzo przydatny na co dzień. Żeton wbudowany w ten brelok z nadrukiem pasuje do każdego sklepowego wózka, dzięki czemu każdy klient będzie go nosił wszędzie ze sobą. Dzięki temu, logo firmy będzie zawsze w jego świadomości, a gadżet będzie używany niemal każdego dnia!

Koniczynka odblaskowa z nadrukiem

Brelok z logo firmy w kształcie koniczyny na pewno przyniesie szczęście wszystkim klientom przedsiębiorstwa. Oprócz doskonałego wyglądu, dba także o bezpieczeństwo obdarowanego. Spacerujący w ciemny wieczór będzie widoczny z daleka dzięki tej przywieszce z nazwą i logo firmy.

Brelok odblaskowy z logo Miś

Ten brelok w kształcie uroczego misia jest idealnym gadżetem reklamowym, który można wręczyć dzieciom. Oprócz ciekawego wyglądu, dbają o bezpieczeństwo najmłodszych na drodze. Te breloki odblaskowe z nadrukiem idealnie wyglądają przypięte do plecaka szkolnego.

Brelok miarka zwijana

Breloki reklamowe z nadrukiem z wbudowaną miarką są idealne dla każdej firmy, nie tylko z branży budowlanej. Dzięki swojej funkcji te breloki firmowe przydadzą się w każdym domu, a więc logo firmy będzie tam obecne przez wiele lat. Każdemu przyda się taki przedmiot, który oprócz funkcjonalności ma także wspaniały wygląd!

Nadruk na brelokach reklamowych - charakterystyka

Breloki firmowe z logo mają nadruk wykonany techniką tampodruku. Polega ona na nakładaniu stemplem specjalnej farby drukarskiej na dany obszar. Ten sposób odbijania nadruków jest bardzo prosty niezależnie od powierzchni, dzięki czemu wygląda dobrze na każdym materiale. Ważny jest także dobór farby drukarskiej do powierzchni na której pojawia się nadruk. Napisy i logotypy są idealnie odwzorowane, tak samo jak kolorystyka logo. Nadruk jest szczegółowy, a także wręcz niemożliwy do usunięcia z danej powierzchni.

Nie ma więc wątpliwości, że nazwa Twojej firmy pozostanie na wiele lat na powierzchni breloka niezależnie od jego materiału. Nadruk będzie wyglądał jak nowy nawet po długim użytkowaniu, np. przypięty do plecaka lub torby. Nawet breloki z wbudowanymi gadżetami, których klient będzie używał na co dzień przejdą próbę czasu, a nadruk na nich pozostanie nietknięty.

Ile kosztują breloki firmowe z logo i jaki jest minimalna ilość zakupu?

Takie breloki firmowe można zakupić już od 1,05 zł za sztukę. Jest to cena za jeden przy zakupie pakietu breloków do wózka Cart. W zależności od wariantu, cena waha się od 1 do 5 zł, dzięki czemu jest to jeden z najbardziej opłacalnych gadżetów. Już za kilka złotych za sztukę zapiszesz się w pamięci swoich klientów. W zależności od rodzaju gadżetu, ilość zakupu może wynosić 50-100 sztuk. Breloki sprzedawane są w pakietach.

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania dot. breloków z nadrukiem (FAQ)

Muszę płacić dodatkowo za nadruk na żetonie i korpusie w breloku Cart?
Nie, taki nadruk jest liczony jako jednostronny.

Ile kolorów można nadrukować na breloku odblaskowym?
Na brelokach odblaskowych nadruk możliwy jest tylko w 1 kolorze.

Czy breloki colombo będą do samodzielnego złożenia?
Nie, breloki wysyłamy złożone.

Czy podane ceny obejmują koszty nadruku?
Tak, ceny zawierają znakowanie. Przy każdym modelu jest możliwość konfiguracji nadruku.

Czy zamawiając brelok z nadrukiem dwustronnym, druga strona musi zawierać taki sam nadruk jak pierwsza?
Nie, można zastosować dwa różne projekty na przód i tył.