Torby bawełniane z nadrukiem lub logo - producent SpiroPrint

Torby bawełniane

Pakowanie produktów w ładną torbę bawełnianą ma wielki sens, ponieważ po pierwsze zyskujesz prawdziwie zadowolonego klienta myślącego wręcz, że otrzymał fantastyczny gadżet za darmo. Do tego nasze bawełniane torby z nadrukiem podlegają recyklingowi, spełniają normy ekologiczne, ich dno jest niezwykle trwałe, a przy tym możesz do nich wdrożyć naprawdę wielką ilość towaru. Technologia sitodruku lub DTG wdroży każdą grafikę zgodną z twoimi potrzebami marketingowymi. Duża powierzchnia pozwala uruchomić kreatywność w tym obszarze. Nasze torby reklamowe z logo, czyli tzw. ekobagi łatwo złożyć do niewielkiej objętości, a to sprawia, że są wykorzystywane wielokrotnie. Torby bawełniane to genialny prezent sam w sobie. Świetnie wyglądają w nim inne gadżety kupione w naszym sklepie. Jeżeli szukasz innowacyjnej formy marketingowej czekamy na twoje zamówienie.

Jest 12 produktów.


Torby bawełniane z nadrukiem dla Twojej firmy

Torby bawełniane to nieodłączny element każdej rodziny XXI wieku. Jest to tak samo ważny gadżet (jesli wgl gadżetem możemy nazwać torbę) jak pozostałe produkty znajdujące się w naszym asortymencie. Z toreb korzysta każdy więc praktycznie każda firma ma tutaj pole do popisu. Torby bawełniane reklamowe z logo Twojej firmy noszone przez Twoich klientów na codzienne zakupy mogą zaciekawić nie jednego. W ciągu dnia spotykami setki jak nie tysiące ludzi na swojej drodze. W skali miesiąca zbiera nam się naprawdę solidna liczba. Niech nawet 2 osoby w ciągu dnia zainteresują się Twoją firmą z widzianego loga na torbie na zakupy sąsiada. Mówimy tutaj o jednej torbie, czy to duży koszt za taką promocję? Nie sądzę.

Ekologiczne, bawełniane torby reklamowe od producenta Spiroprint - co je wyróżnia i jak je zamówić?

W bardzo prosty i szybki sposób możesz nabyć torby w SpiroPrint. Spośród gammy różnych toreb bawełnianych z własnym nadrukiem wybierz tę, która najbardziej ci odpowiada. Nastepnie sięgnij po swój projekt i wyślij go nam, najlepiej już usytuowanego na naszej makiecie, którą do pobrania znajdziesz przy każdym produkcie. Teraz spokojnie możesz przejść do doboru nadruku. Nadruki wykonujemy metodą DTG, która jest jedną z najpopularniejszych metod nadruku na odzieży i materiałach na świecie. Głównie ze względu na to, że jest świetnie przystosowany do nadrukowywania wielokolorowych zdjęć.

Po wyborze strony, na której chcesz uzyskać nadruk (jednostronnie lub dwustronnie) przyszedł czas na sfinalizowanie zakupu. Jak sam widzisz nie ma w tym zupełnie nic trudniego. Ewentualnie jeśli chciałbyś dodać coś od siebie lub masz jakieś wątpliwości, zawsze możesz dodać komentarz do zamówienia, z którym niezwłocznie się zapoznamy. Twoje torby bawełniane z nadrukiem zostaną wykonane w przeciągu od 3 do 14 dni roboczych.

Co musisz wiedzieć o torbach bawełnianych z nadrukiem?

Bawełniane torby z nadrukiem z racji tego, że są ekologiczne i dzięki nim dbamy o środowisko mają pewne cechy, o których warto wiedzieć. Pomimo tego, że wspominamy o nich przy zamówieniach, warto wspomnieć i tutaj. Torby wykonane są w 100% z bawełny więc jeśli zechcesz dbać o jej czystość przy użyciu pralki musisz wiedzieć, że ulega ona kurczeniu. Bawełna ma to do siebie, że podczas prania potrafi się skurczyć maksymalnie do 15%, co jest górną granicą. Ponadto na torbach nie nadrukowujemy białego podkładu i z tego względu kolory mogą nieco odbiegać od tych przedstawionych w projekcie.

Nadruk na torbach bawełnianych 

Nadruki na naszych ekologicznych torbach bawełnianych nanoszony jest metodą DTG lub sitodruku. Klient ma możliwość doboru odpowiedniego dla niego nadruku podczas konfiguracji swojego zamówienia. Warto jednak zaznaczyć, że każdy z nich ma jakieś ograniczenia i warto przed dokonaniem zamówienia zapoznać się z nimi lub skontaktować z jednym z naszych konsultantów. Problem doboru znika kiedy kupujemy torby papierowe z logo, ponieważ w ich przypadku wystepuje tylko sitodruk.

Cennik - czyli jaka jest cena toreb reklamowych bawełnianych z logo 

Cena eko toreb bawełnianych z nadrukiem jest zależna od rodzaju nadruku jaki dobieramy, ilości tego nadruku (jedno lub dwu stronny), ich wielkości i przede wszystkich rodzaj. Klasyczne lekko żułtawe lub białe bawełniane torby reklamowe (Ekobag) kosztuję od 6,24 zł do 6,59 zł. Kolorowe torby bawełniane z logo (Natural) kosztują 7,59 zł. Ostatni wariant to torby Basecolor, których koszt to 8,97 zł. 

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania dot. toreb reklamowych(FAQ)

Czy mogę zamówić torbę bawełnianą z nadrukiem zdjęcia?
Tak, mamy torby z nadrukiem fullcolor.

Ile kolorów nadruków można nadrukować w technice sitodruku?
W technice sitodruku można nadrukować maksymalnie 4 kolory z 1 strony torby.

Jaka jest gramatura torby bawełnianej?
Gramatura torby ekobag to 145/150g.

Czym różni się torba Natural od Natural Max?
Jedyna różnica to długość uchwytu. Natural ma uchwyt do trzymania w ręku a Natural Max można założyć na ramię.