Gadżety sezonowe

Jest 4 produktów.

Gadżety na zimę – oraz asortyment związany z Bożym Narodzeniem

Grudzień jest miesiącem, który często kojarzy się ze świąteczną atmosferą pełną ciepła i radości. Warto zadbać o to, aby gadżety reklamowe również dawały kontrahentom możliwość podobnych odczuć – skorzystanie ze skojarzeń, w jakie obfituje czas Bożego Narodzenia, z pewnością pozytywnie przełoży się na relacje pomiędzy poszczególnymi firmami. W naszej ofercie można znaleźć wiele produktów, które idealnie nadają się na prezent wręczony klientowi tuż przed przerwą urlopową – gadżety na zimę lub świąteczne poprawią wizerunek firmy. W zależności od tego, w jakiej branży pracują obdarowywani kontrahenci, można zdecydować się na wręczenie ciekawych bombek, świątecznej skarpety lub – z przymrużeniem oka – piersiówki z grawerem. Prezentami niesłychanie uniwersalnymi są ołówki z zakończeniem w kształcie choinki lub Świętego Mikołaja.

Gadżety na wiosnę – każda pora roku jest dobra na wręczanie upominków

O swoich klientach należy pamiętać przez cały rok. Z tego powodu zadbaliśmy o to, aby w naszej firmie można było dokonać zakupu różnorodnych gadżetów i za ich pomocą przypomnieć swoim kontrahentom o tym, jak ważne są dobre relacje pomiędzy firmami. Jednym z najciekawszych przedmiotów jest parasol, na którym można umieścić nadruk z logo firmy lub dowolnym tekstem. Tego typu gadżet reklamowy z pewnością poprawi humor osobie obdarowywanej. Dodatkowo, to niesłychanie praktyczny przedmiot, zapewniający ochronę przed deszczem. W naszym sklepie internetowym możliwe jest dokonanie personalizacji różnorodnych produktów. Nasi klienci mogą wybrać kolor parasoli, które chcą zakupić, a także spersonalizowanego napisu lub grafiki wykonanej w technice sitodruku. Jako nieco mniejszy gadżet reklamowy proponujemy natomiast długopis ze specjalną gumką antypoślizgową. To przedmiot, który będzie mógł być wykorzystywany przez obdarowane osoby niemalże przez cały czas – każdy przecież potrzebuje czasem coś zanotować!

Gadżety na lato – idealne na letnią porę

Lato, a szczególnie czas wakacji, wielu osobom kojarzy się z beztroską i urlopem. Warto skorzystać na tych pozytywnych skojarzeniach i spróbować polepszyć wizerunek swojej firmy poprzez obdarowanie kontrahentów ciekawymi gadżetami reklamowymi. Świetnym pomysłem będzie zaopatrzenie się w opaski eventowe, które można wykorzystać podczas różnorodnych festiwali czy koncertów. Dzięki drobnym gadżetom uda się dotrzeć z reklamą do większej ilości osób. Warto zaopatrzyć swoją firmę w breloki smyczki czy latarki LED. Tego typu gadżety reklamowe z pewnością przydadzą się osobom obdarowywanym podczas wakacyjnych wojaży. Ciekawe możliwości dają także koszulki typu T-shirt z różnorodnymi nadrukami. To bardzo praktyczne rozwiązanie dla pracodawców chcących sprezentować swoim pracownikom praktyczny przedmiot, który w pozytywny sposób będzie kojarzył się z firmą. W naszej ofercie klient znajdzie także produkty umożliwiające dbanie o własne bezpieczeństwo na drodze. Breloczki i opaski odblaskowe skutecznie zwiększają widoczność wieczorem i w nocy – dzięki temu taki gadżet reklamowy będzie nie tylko przypominać o firmie, ale także okaże się niezwykle przydatny. Ponadto, kupując dla swoich pracowników lub kontrahentów tego typu podarki, można zbudować pozytywny wizerunek własnej firmy poprzez pokazanie, jak ważnym aspektem życia jest dbanie o bezpieczeństwo swoje i innych osób.

Gadżety reklamowe – sezonowe umożliwiają dbanie o innych przez cały rok

Osoby specjalizujące się w marketingu doskonale wiedzą, jak ważne jest przypominanie o sobie i swojej firmie wszystkim kontrahentom oraz ludziom potencjalnie zainteresowanym nawiązaniem współpracy. Warto skorzystać z doświadczenia marketingowców i zadbać o gadżety reklamowe przeznaczone na różne sezony, tak aby co jakiś czas móc zwiększyć przywiązanie klientów do danej marki.

Jakie gadżety na zimę polecamy?

W swoim asortymencie możemy się pochwalić wieloma reklamowymi gadżetami na zimę. Są to chociażby polary firmowe i czapki, które z pewnością przydadzą się pracownikom Twojej firmy. Jesli gadżety na zimę to nie można tutaj pominąć takich produktów jak gadżety świateczne, czyli bombki, czapki mikołaja czy skarpety świąteczne.

Jakie gadżety na lato wybrać?

W okresie letnim każdy marzy tylko o jednym. Plaża, słońce, woda i nic więcej. No chyba, że leżaki reklamowe, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzach Twoich klientów. W okresie letnim dużo chętniej ludzie się spotykają, więc i branża eventowa odżywa. W takiej sytuacji wypadałoby zaopatrzyć załogę w indentyfikatory i smycze reklamowe z nadrukiem. Opcji jest naprawdę wiele.

Jakie inne upominki reklamowe polecamy?

Upominki reklamowe klientom możemy wręczać niezależnie od sezonu. Nie ma tutaj nacisku czy to miałyby być gadżety na zimę, lato czy jesień. W ramach upominku świetnie sprawdzają się chociażby kubki reklamowe. Kawę i herbatę pije prawie każdy więc nowy kubek przyda się każdemu. Podobnie mają się torby z logo. Coraz częściej ludzie odchodzą od plastikowych siatek i idą w produkty eko, a takimi produktami są nasze torby.