Torby polipropylenowe - z nadrukiem lub z logo - SpiroPrint

Torby polipropylenowe

Potrzebny praktyczny, trwały i nienachalny gadżet reklamowy? Odpowiedź jest prosta - torby polipropylenowe. Warto tu również wspomnieć, że wykorzystany w ich produkcji materiał nadaje się do przetworzenia i ponownego użycia. Kolejnym plusem tego produktu jest łatwość utrzymania w czystości - wystarczy wilgotna szmatka lub delikatne pranie. Torby polipropylenowe sprawdzą się jako opakowania na firmowe upominki, materiały szkoleniowe czy praktyczny podarunek w czasie targów branżowych lub imprez promocyjnych. Ogromną zaletą tych produktów jest ich niekwestionowana funkcjonalność - możesz mieć wręcz 100% pewność, że obdarowani będą wykorzystywać torby polipropylenowe z Twoim logo na co dzień, niezależnie od tego, czy są w pracy czy w domu. Oferowane przez nas torby pozwalają na umieszczenie na nich logo bądź napisu w różnych kolorach metodą sitodruku, choć z doświadczenia wiemy, że najskuteczniejsza jest klasyczna biel - wówczas Twoje logo będzie zauważalne już z daleka.

Jest 3 produktów.


Wprowadzona proekologiczna polityka przy wciąż zachodzących zmianach klimatycznych na całym świecie zobowiązują nas do dbania o naszą planetę oraz  jej potrzeby. Podyktowane ekologiczne działania obecnie obejmują niemalże każdą dziedziną życia. Jedną z takich dziedzin jest branża halowa oraz związane z nią używane w  ogromnych masowych ilościach przeróżnych toreb i opakowań. Idąc w świat wraz z duchem ”idei” i wychodząc naprzeciw jej oczekiwaniom, torby polipropylenowe spełniają te wymogi. Co więcej, są gotowe sprostać aktualnym wymaganiom. 

Dla kogo papierowe torby polipropylenowe z nadrukiem będą dobrym wyborem?  

Codzienne podczas zakupów, a także transportu różnorodnych  przedmiotów wykorzystujemy opakowania i torby, aby ułatwić sobie przemieszczenia się i  funkcjonowanie. 

Tutaj niezwykle pomocne są  torby polipropylenowe z nadrukiem, które dodatkowo są doskonałym rozwiązaniem wspomagającym codzienną ekologię dla osób:

 • dbających o środowisko naturalne i równocześnie wyznających ideę „Zero Waste”,
 • szukających trwałego oraz taniego i zarazem skutecznego środka reklamy własnego  biznesowego wizerunku (doskonałą okazją ku temu są liczne spotkania biznesowe i przekazywanie prezentów, podarunków klientom w postaci torby z firmowym logiem),
 • solidnego i trwałego opakowania, które można by śmiało wykorzystać we własnym przedsiębiorstwie, np. w czasie transportu towaru do klienta albo w czasie przenoszenia rzeczy pomiędzy działami firmy,
 • aktywnych fizycznie i poszukujących wytrzymałej torby sportowej z własnym nadrukiem do zajęć na siłowni lub ćwiczeń ogólnokondycyjnych i rozwojowych, określanych jako fitness,
 • dbających o porządek w domu, dzięki któremu takie osoby zyskują znacznie więcej czasu, bez tracenia go na zbędne poszukiwanie  przedmiotów  w przestworzach domu. 

Rodzaje toreb polipropylenowych, jakie są dostępne? 

 
Na stronie Spiroprint.pl  znaleźć można między innymi  torby polipropylenowe oraz torby reklamowe polipropylenowe, w tym torby sportowe z własnym nadrukiem i wiele innych praktycznych rozwiązań ułatwiających ludziom codzienne życie.
 
W ramach sklepu dostępne są torby tj.:
 • Torba polipropylenowa Conference 
 • Torba polipropylenowa Colorbag 
 • Torba Sportowa 
 
Poniżej w treści i w osobnych akapitach oraz w formie krótkiego opisu zostanie poświęcona chwila uwagi. Opisy dotyczyć będą każdego rodzaju oferowanego produktu z gamy ofertowe ─ torby reklamowe polipropylenowe.

 Conference 

Torby reklamowe polipropylenowe, Dzięki możliwości zastosowania nadruku sitodrukowego torby mogą zostać oznakowane dowolnym logo, sloganem reklamowym bądź innym elementem graficznym. Torby polipropylenowe z logo są dostępne w kilku żywych kolorach, które będą stanowić doskonałe tło dla wybranego nadruku. Polipropylenowa reklamówka z nadrukiem to gadżet, który z pewnością będzie idealnym dodatkiem do każdej akcji promocyjnej firmy, stanowi bowiem świetne opakowanie dla zestawu drobnych upominków i gadżetów wręczanych klientom. Torba może być

Colorbag Basic 

Torby polipropylenowe Colorbag Basic to linia toreb przeznaczona  dla poszukujących prostych konwencjonalnych i  lecz trwałych rozwiązań. Ich niewątpliwą  zaletą jest możliwość wielokrotnego skorzystania z przedmiotu podczas codziennych zakupów, co daje jej znaczącą przewagę nad innymi dostępnymi na rynki siatkami, foliówkami. Na jej powierzchni polipropylenowej z łatwością można wykonać dowolne znakowanie metodą w technice trójwymiarowego sitodruku. Sam gadżet dostępny jest w pięciu subtelnie stonowanych wersjach kolorów.

Colorbag 

Stylowy gadżet typu Colorbag to klasyka w tym asortymencie toreb. 
Produkt jest wszechstronnie wykorzystywany w praktycznie w każdej branży, od gastronomii, poprzez branżę medyczną, a kończąc  na branży przemysłowej. Jej główną cechą rozpoznawczą jest: niezwykła wytrzymałość i spora pojemność (ładowność). Wszystkie torby polipropylenowe z nadrukiem z rodziny Colorbag posiadają dodatkowo wzmacniane szwy krawieckie oraz wytrzymałe uchwyty. Dzięki zastosowanemu rodzajowi wzmocnienia można w nich pomieścić nawet dużo i nielekkich rzeczy. 
 
Oprócz tego opisywana reklamówka jest łatwa do utrzymania jej na co dzień w nienagannej czystości. Ponadto można ją prać w niskich temperaturach w pralce automatycznej. Na torbie polipropylenowej Colorbag przy użyciu najnowocześniejszej technologii sitodruku możliwe staje się wydrukowanie trwałego logotypu  lub jakiegokolwiek wybranego przez siebie innego napisu promujące biznes.

Torba sportowa z nadrukiem

Torby na bazie polipropylenu z rodzinnej linii produkcyjnej Colorbag ze sportowym nadrukiem są to elegancko wykonany gadżety, które sprawdzą  się znakomicie zarówno w przypadku dorosłych, jak i  również dzieci w trakcie treningów na siłowni. Torby z powodzeniem zdadzą egzamin w roli worka na buty dla przedszkolaków bądź uczniów lub jako worek sportowy z nadrukiem na zajęcia z fitness. Przedstawiony powyżej przedmiot  wyposażono w specjalne sznurki, można je wykorzystać jako wygodne uchwyty. Ich zadaniem jest skuteczne zamykanie wnętrza torby,  a także możliwość zawieszenia całej  torby na ramieniu.
 
Sportowe torby polipropylenowe z nadrukiem oferowane są w kilku żywych wariantach barw, które będą doskonałym tłem dla nadruku reprezentującego firmowy logotyp. Są one niezwykle wytrzymałe, praktyczne i da się je prać w automacie w niskich temperaturach.
 

Nadruk sitodrukowy na torbach reklamowych polipropylenowych - charakterystyka

Torby polipropylenowe z nadrukiem sitodrukowym mają następujące zalety:
 • trwały a co najważniejsze ─ nieprzemakalny materiał torby,
 • użyty do produkcji toreb polipropylen, jest w pełni biodegradowalny. W praktyce oznacza to, że nadaje się on do ponownego przetworzenia oraz wtórnego użycia,
 • ogromną zaletą toreb z serii Colorbag jest ich łatwość utrzymywania ich w nieustannej czystości. Jedynie wystarczy wziąć do ręki  wilgotną szmatkę, aby delikatnie przetrzeć, nie trzeba od razu ich prać,
 • na torbach istnieje możliwość nadrukowania maksymalnie dwóch 2 kolorów z jednej strony.

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania dot. toreb papierowych(FAQ)

Jaki kolor nadruku najlepiej wygląda na torbach?
Polecamy nadruk w kolorze białym.

Mogę nadrukować zdjęcie na torbie polipropylenowej?
Nie, maksymalnie można nadrukować 1 kolor z 1 strony torby.

Jaka jest minimalne zamówienie na torby polipropylenowe?
Minimalne zamówienie to 100szt z 1 projektu.

Mogę zamówić różne kolory torby z minimalnego pakietu?
Tak, można zamówić różne kolory torby z minimalnego pakietu, pod warunkiem, że na wszystkich będzie dokładnie taki sam nadruk.