Balony reklamowe z nadrukiem, balony firmowe z logo

Balony Reklamowe

Zadaniem reklamy jest dotarcie do każdego odbiorcy, niezależnie od jego wieku. Balony reklamowe zapewnią zainteresowanie także tych najmłodszych z nich. Dzięki wytrzymałej lateksowej powłoce nasze balony odznaczają się dużą trwałością. Solidnie wykonane nadruki po nadmuchaniu balona zajmują powierzchnię o rozmiarach 25x25 cm, dzięki czemu reklama jest wyeksponowana w odpowiedni sposób. Oferujemy liczne wersje kolorystyczne, a do każdego zestawu dodajemy także gratis pakiet koszyczków i patyczków, dzięki którym balony będą wygodniejsze podczas ich trzymania. Balony firmowe z logo przyciągają wzrok i sprawiają, że Twoja firma zostanie zapamiętana i dobrze kojarzona. Ucieszą one dzieci, które chętnie ozdobią nimi swoje pokoje. Będą także doskonałą ozdobą każdej imprezy firmowej. Balony z nadrukiem jak i inne gadżety reklamowe produkujemy dla Państwa od wielu dobrych lat. Przez te lata praktyki doskonale nabraliśmy bardzo duże doświadczenie w branży, a przy tym setki zadowolonych z naszych usług klientów, którzy stale z nich korzystają.

Jest 2 produktów.


Balony reklamowe z nadrukiem od producenta 

Wykonamy dla Państwa baloniki z nadrukiem logo Twojej firmy lub innego indywidualnego projektu. Balony jakie posiadamy w naszym asortymencie są lateksowymi (gumowymi) balonami w pastelowych kolorach. Są to 30 centymetrowa (12 calowe) standardowe balony. Nadruk początkowy jaki nanosimy na baloniki jest wielkości 15 cm na 15 cm, zaś po jego napompowaniu osiąga on prawie dwukrotnie zwiększoną objętość (25x25). Sam nadruk wykonywany jest za pomocą technologii sitodruku.

W formularzu powyżej w celu ułatwienia doboru zamówienia umieściliśmy wszystkie dostępne kolory naszych balonów. Ponadto bardzo ważna informacja dla kupujących balony dostępne są w ilości 100 sztuk na paczkę. W gratisie jednak do zamówienia dołączamy koszyczki i patyczki do każdego balonu.

Balony firmowe w marketingu

Wiadomo nie od dziś, że na ten moment w związku z wysoką konkurencyjnością na rynku w większości branż mamy do czynienia z rynkiem konsumenta. Gdyby tego było mało jego wymagania z roku na rok stale wzrastają, ponieważ młode pokolenie, które zajmuje miejsce starszego jest bardziej świadome pod kątem marketingu i dużo więcej od nas wymaga. Z tego względu jesteśmy zmuszeni na rozszerzanie naszych kompetencji marketingowych i zachęcanie do naszych produktów czy też usług w przeróżny sposób.

Cały ten zabieg bardzo często zmusza nas do obecności na popularnych targach czy też eventach w celach promocyjnych naszej marki. Jednak nie pojawimy się tam bez jakichkolwiek gadżetów, które znacząco wspomogą nam w poszerzaniu świadomości naszej firmy na danej imprezie. W tym wypadku idealnie sprawdzą się balony z nadrukiem.

Domyślam się, że większość Waszych klientów to osoby dorosłe, które założyły już własną rodzinę. Baloniki z nadrukiem świetnie sprawdzą się w przypadku takiego targetu klienta. Dziecko nie przejdzie obojętnie obok balonów, a dużo pozytywniej spojrzy na Ciebie rodzic (i potencjalny klient w jednym) jeśli z uśmiechem wręczysz balonik jego dziecku. W tym momencie uśmiech od dziecka odwzajemniony, a Ty możesz zacząć rozgrzewać klienta.

Nadruk na balonach z logo i ich cena

Nadruk na balony reklamowe nakładamy metodą sitodruku. Nadruk jest jednostronny, a technologia pozwala na nałożenie kolorowych obrazów. Tak jak wczesniej wspominaliśmy nadruk początkowy ma 15 cm x 15 cm, zaś po nadmuchaniu osiąga 25 cm x 25 cm. Cena 100 sztuk z nadrukami kosztuje u nas 121 zł. 

Najczęściej zadawane pytania dotyczące balonów z logo

Najczęściej zadawane pytania dot. balonów reklamowych (FAQ)

Czy mogę zamówić nadruk wielokolorowy?
Nie, na balonie możliwy jest nadruk w jednym kolorze.

Jaka jest minimalna ilość zamówienia balonów?
Minimalna ilość zamówienia z 1 projektu to 100 sztuk.

Czy patyczki i koszyczki do balonów kupuje się osobno?
Nie, w komplecie z balonami są patyczki i koszyczki.

Czy możliwy jest nadruk na całej powierzchni balonu?
Na balonie możliwy jest nadruk tylko z 1 strony, maksymalne pole nadruku ma średnicę 15 centymetrów.