Balony reklamowe - nieoczywista forma reklamy

Balony Reklamowe

Zadaniem reklamy jest dotarcie do możliwie największej liczby odbiorców, niezależnie od ich wieku. Są gadżety, które szczególnie wdzięcznie wypełniają ten warunek. Do nich należą balony reklamowe. To one zapewnią zainteresowanie także tych najmłodszych. Mogą to robić dość długo, gdyż dzięki wytrzymałej lateksowej powłoce, odznaczają się dużą trwałością. Solidnie wykonane nadruki po nadmuchaniu balona zajmują powierzchnię o rozmiarach 25 × 25 cm, dzięki czemu reklama jest wyeksponowana w odpowiedni sposób, sprawia, że jest skuteczna. Oferujemy liczne wersje kolorystyczne, a do każdego zestawu dodajemy także gratis pakiet koszyczków i patyczków, dzięki którym balony będą wygodniejsze podczas ich trzymania. Balony firmowe z logo przyciągają wzrok i sprawiają, że Twoja firma zostanie zapamiętana i dobrze kojarzona. Ucieszą one dzieci, które chętnie ozdobią nimi swoje pokoje. Będą także doskonałą ozdobą każdej imprezy firmowej. Balony z nadrukiem, jak i inne gadżety reklamowe produkujemy dla Państwa od wielu dobrych lat. Przez te lata praktyki doskonale nabraliśmy bardzo duże doświadczenie w branży, a przy tym setki zadowolonych z naszych usług klientów, którzy stale z nich korzystają.

Jest 2 produktów.


Balony reklamowe z nadrukiem od producenta

Balony same w sobie zawsze były dobrą reklamą. Przystrojone nimi miejsce lub rozdawane na imprezach organizowanych przez firmę, budowały pozytywne jej markę. Wszelkie festyny wesela nadal korzystają z tej formy dekoracji. Odkąd pojawiła się możliwość naniesienia na balon jakieś grafiki, ten rodzaj gadżetu stał się dla reklamy jeszcze bardziej atrakcyjny. Balony z nadrukiem wpisały się już na stałe w strategię marketingową. To powiązanie ponadczasowej tradycji z nowoczesnością. Projekt nadruku może sprawić, że balon będzie niezwykle oryginalnym produktem, a przede wszystkim niepowtarzalnym.

Z przyjemnością wykonamy dla Państwa baloniki z nadrukiem logo Waszej firmy lub innego indywidualnego projektu. Balony, jakie posiadamy w naszym asortymencie, są lateksowymi (gumowymi) balonami w różnych kolorach. Niektóre z nich są pastelowe. Taka kolorystyka balonów z nadrukiem sprawdza się na wszelakich imprezach, gdyż wpisuje się w charakter luzu, wesołości, zabawy. Jeżeli w imprezie uczestniczą w dużej liczbie dzieci, to właśnie pastelowe kolory są najodpowiedniejszym wyborem, Na nich też najlepiej widoczne jest logo firmy w ciemnym kolorze lub inny rodzaj nadruku. Wersją nieco droższą, ale efektowną są balony firmowe w kolorach metalizowanych.

Nasze produkty to 30-centymetrowe (12-calowe) standardowe balony. Nadruk początkowy, jaki nanosimy na baloniki, jest wielkości 15 cm na 15 cm, jednak po jego napompowaniu osiąga on prawie dwukrotnie zwiększoną objętość (25 × 25). Sam nadruk wykonywany jest za pomocą technologii sitodruku, która daje duże możliwości, jeżeli chodzi o dobór kolorystyki. Z tym że na jednym balonie nadruk może być tylko w jednym kolorze. To jednak nie jest wada, gdyż takie właśnie rodzaje grafiki czy napisu sprawdzają się najlepiej na powierzchni, jaką jest balon i są najlepiej widoczne.

Jak złożyć zamówienie

W formularzu powyżej w celu ułatwienia doboru zamówienia umieściliśmy wszystkie dostępne kolory naszych balonów, a są nimi; biały, brązowy, błękitny, czarny, czerwony, fioletowy, grafitowy, granatowy, kremowy, miętowy, niebieski, pomarańczowy, pudrowy, różowy, szary, turkusowy, zielony żółty. Niektóre z kolorów występują w paru odcieniach. Obok zamieszczamy dokładną specyfikację jednego balonika. Na zdjęciu można zobaczyć wizualizację balonu z logo, a projekt swojego nadruku przesłać na nam za pomocą makiety CorelDraw lub PDF. To bardzo szybka i wygodna metoda. Ponadto mamy bardzo ważną informację dla kupujących: balony dostępne są w ilości 100 sztuk na paczkę. W gratisie jednak do zamówienia dołączamy koszyczki i patyczki do każdego balonu. Te akcesoria uatrakcyjnią zamówienie, a przede wszystkim ułatwią mocowanie balonów. Balonik z nadrukiem na patyczku będzie świetnym gadżetem nie tylko dla dziecka.

Balony firmowe w marketingu

Wiadomo nie od dziś, że na ten moment w związku z wysoką konkurencyjnością na rynku w większości branż mamy do czynienia z rynkiem konsumenta. Gdyby tego było, mało jego wymagania z roku na rok stale wzrastają, ponieważ młode pokolenie, które zajmuje miejsce starszego, jest bardziej świadome pod kątem marketingu i dużo więcej od nas wymaga. Z tego względu jesteśmy zmuszeni na rozszerzanie naszych kompetencji marketingowych i zachęcanie do naszych produktów czy też usług w przeróżny sposób.

Cały ten zabieg bardzo często zmusza nas do obecności na popularnych targach czy też eventach w celach promocyjnych naszej marki. Jednak nie możemy pojawić się tam bez żadnych gadżetów, które znacząco wspomogą nas w poszerzaniu świadomości naszej firmy na danej imprezie. W tym wypadku idealnie sprawdzą się balony z nadrukiem.

Domyślam się, że większość Waszych klientów to osoby dorosłe, które założyły już własną rodzinę. Baloniki z nadrukiem świetnie sprawdzą się w przypadku takiego targetu klienta. Dziecko nie przejdzie obojętnie obok balonów, a dużo pozytywniej spojrzy na Ciebie rodzic (i potencjalny klient w jednym), jeśli z uśmiechem wręczysz balonik jego dziecku. W tym momencie uśmiech od dziecka odwzajemniony, a Ty możesz zacząć rozgrzewać klienta.

Balony firmowe z logo naszego przedsiębiorstwa mogą nadzwyczaj skutecznie zapaść w pamięci uczestników danego eventu. To możliwość, z której nie można rezygnować. Do tego świetnie wpisują się w atmosferę zabawy, imprez plenerowych, czy różnych wydarzeń. Są nośnikiem reklamy lekkim, tanim, wygodnym. Kiedy uczestnik wydarzenia zechce zabrać balonik z nadrukiem do domu, reklama nadal będzie działała – w drodze i już w domu. Dzieci zazwyczaj nie chcą się wraz z zakończeniem rozstawać z balonikiem. Dla nich to przedłużenie zabawy, a dla firmy zwiększenie zasięgu dotarcia do potencjalnych klientów i skuteczności reklamy.

Nadruk na balonach z logo i ich cena

Nadruk na balony reklamowe nakładamy metodą sitodruku. Nadruk jest jednostronny, a technologia pozwala na nałożenie kolorowych obrazów. Tak jak wcześniej wspominaliśmy nadruk początkowy ma 15 cm x 15 cm, jednakże po nadmuchaniu osiąga 25 cm x 25 cm. Widoczność loga czy innego napisu na balonie firmowym jest zatem znacznie zwiększona, co przekłada się na skuteczność marketingową. Cena 100 sztuk balonów reklamowych z nadrukami kosztuje u nas 121 zł.

Baloniki reklamowe z nadrukiem mają więc kolejny atut, jakim jest cena. Koszty reklamy są więc w tym przypadku bardzo niskie w stosunku do jej efektywności i skuteczności.

Na co należy zwrócić uwagę przed zamówieniem?

Jest to bez wątpienia dobry krok, jeżeli Państwo zdecydowaliście się użyć balonów jako nośnika swojej reklamy w postaci loga lub innego znaku. Kluczowym jest jednak odpowiedni wybór dostarczyciela tego produktu. SpiroPrint ma duże doświadczenie w nanoszeniu grafiki na różne powierzchnie, gadżety w tym też balony. Sami siebie gorąco polecamy – jakość naszych usług, szybkość realizacji zamówienia, solidność i terminowość – te wszystkie elementy wyróżniają nas na rynku. Łatwość złożenia zamówienia nie jest też bez znaczenia – przesyłacie Państwo nam za pomocą makiety CorelDraw lub PDF swój projekt, a my je nanosimy na balon. Stwarzamy tym samym spersonalizowany produkt, z którego będziecie na pewno zadowoleni. Nawet jeżeli Wasze oczekiwania są wysokie.

Prawidłowy wybór projektu i kolorów

My dostarczamy dobrej jakości balony reklamowe, do Was należy jedynie dobór koloru balona i grafiki na nim umieszczonej. Tu należy się dobrze zastanowić i wziąć pod uwagę kilka czynników. Na jasnych pastelowych, metalizowanych, bądź nie, kolorach dobrze jest umieścić nadruk zupełnie kontrastowy, czyli o ciemnych kolorach. Zawsze sprawdza się czarny, ale też brązowy czy ciemnoszary. Można też zaryzykować inne barwy. Na zdecydowanych, ciemnych powierzchniach kolory z przeciwnej strony gamy kolorystycznej będą najodpowiedniejsze. Na przykład na granatowym balonie pomarańczowy napis będzie się wyróżniał, a o to przecież chodzi. Nie bez znaczenia jest też wielkość powierzchni nadruku. Odpowiednia kolorystyka sprawi, że Wasz balon firmowy z logiem będzie widoczny z daleka. Czyli zwiększy swój potencjał reklamowy.

Zwróćcie też uwagę nie tylko na widoczność znaku na balonie, ale również na czytelność przekazu oraz czy jest on dopasowany do charakteru imprezy, miejsca, potencjalnych klientów, którzy się tam znajdą. A może chodzi tylko o dekorację i miłe upamiętnienie okazji za pomocą życzeń, nazwy, czy hasła? Takie projekty są często brane pod uwagę na wesela, urodziny lub inne uroczystości.

Balony reklamowe są świetną metodą promocji i warto zainwestować w tego typu rozwiązania. To tani sposób na zaistnienie na rynku, a także dodatkowy sposób na zwiększenie popularności.

Nie same balony

Baloniki z logo mogą być doskonałym uzupełnieniem kampanii Twojego przedsiębiorstwa. To samo logo lub slogan może być umieszczony na balonie, ale także na innych gadżetach – długopisach, notatnikach, kubkach, parasolach, opaskach odblaskowych, słodyczach oraz wielu innych, które też mamy w swojej ofercie i na które też nanosimy przesłany nadruk. W imprezach plenerowych wszystkie tego typu drobne upominki i gratisy sprawdzą się w 100%. Tak kompleksowo i zróżnicowanie zakrojona kampania musi przynieść efekty. Balony reklamowe z nadrukiem mogą wystąpić w różnych wersjach i odcieniach kolorystycznych. Pamiętając o zasadach kompozycji kolorów, możemy uzyskać fantastyczny efekt estetyczny.

Balon z logo i jego cena zachęca do sięgnięcia po to narzędzie promocyjne. Miła pamiątka przyniesiona do domu w postaci balonika, będzie jakiś czas dekoracją w pokoju i będzie prowokowała do wspomnień imprezy, w której uczestniczyliśmy. Nie zapominajmy, że dzieci bardzo lubią baloniki i to one są głównymi odbiorcami tego gadżetu. Nie jest to bez znaczenia, gdyż wkrótce będą świadomymi konsumentami i być może to właśnie z powodu tego miłego akcentu, jakim jest balonik z logo firmy, właśnie Waszą wybiorą wśród innych dostępnych na rynku? Nadruk na balonie może mieć więc zasięg nie tylko ilościowy, ale również czasowy. Tylko pozornie ten niepozorny lateksowy przedmiot jest ulotnym gadżetem bez większego znaczenia. Wielu naszych zadowolonych klientów, którzy wybrali ten produkt do promocji, przekonało się, że jest inaczej.

Zachęcamy zatem Państwa do skorzystania z usług SpiroPrint. Nasza oferta powinna zadowolić każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta, a nasza renoma dać dobry impuls do współpracy. Jako drukarnia działamy na rynku długo i na wysokim poziomie.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące balonów z logo

Najczęściej zadawane pytania dot. balonów reklamowych (FAQ)

Czy mogę zamówić nadruk wielokolorowy?
Nie, na balonie możliwy jest nadruk w jednym kolorze.

Jaka jest minimalna ilość zamówienia balonów?
Minimalna ilość zamówienia z 1 projektu to 100 sztuk.

Czy patyczki i koszyczki do balonów kupuje się osobno?
Nie, w komplecie z balonami są patyczki i koszyczki.

Czy możliwy jest nadruk na całej powierzchni balonu?
Na balonie możliwy jest nadruk tylko z 1 strony, maksymalne pole nadruku ma średnicę 15 centymetrów.