Gadżety ekologiczne - bo bycie eko jest okej - SpiroPrint

Gadżety ekologiczne

Gadżety ekologiczne są nie tylko dziś elementem pożądanej mody, ale przede wszystkim służą promowaniu bardzo ważnych idei. W każdym przypadku przedstawiają firmę w niezwykle pozytywnym świetle i informują kontrahentów, że kwestie związane z ochroną przyrody nie są nam obojętne. Gadżety ekologiczne wychodzą na przeciw nowoczesnemu podejściu wszystkich odpowiedzialnych jednostek biznesowych, które są w pełni świadome powagi światowego problemu. Akcesoria te w każdym przypadku bardzo istotnie wpływają na budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Dzięki nim uświadamiamy kontrahentom, że jesteśmy ECO, że zieleń, zdrowie i czystość środowiska mają dla nas niebagatelne znaczenie. Rola gadżetów ekologicznych sięga więc daleko poza podstawową działalność marketingową. Praktyczne, oryginalne i atrakcyjne gadżety ekologiczne nie tylko sprzyjają ociepleniu relacji z klientami, ale także harmonizują z przyrodą i dbają o jej dobro. Z tego względu należą one do najbardziej pożądanych współcześnie promocyjnych prezentów, które z całą pewnością przyczynią się do poszerzania grona zadowolonych klientów i zwiększania zysków firmy. W asortymencie naszego sklepu dostępne są biodegradowalne gadżety ekologiczne wykonane z materiałów najwyższej jakości i cenowo dostosowane do każdego budżetu. Możliwe jest oczywiście zaopatrzenie wybranych akcesoriów w dowolną grafikę i logo firmy.

Jest 13 produktów.

Wyjątkowe gadżety ekologiczne z myślą o najmłodszych

Wychowywanie dzieci w proekologicznym duchu to dziś niemal obowiązek każdego rodzica. Klienci firmy z pewnością docenią dziecięce gadżety, które przyczynią się do wzrostu ekologicznej świadomości ich pociech. Proponujemy wysokiego gatunku woskowe kredki w tekturowym pudełku oraz kredki z temperówką w tekturowej tubce. Gadżety ekologiczne rozbudzające kreatywność dziecka z pewnością okażą się niezastąpione w szkole, ale także i w domu. Wychodząc na przeciw świątecznym przygotowaniom już pomyśleliśmy o oryginalnych akcesoriach bożonarodzeniowych. Bawełniana skarpeta oraz drewniane ołówki z motywem mikołaja albo choinki zachwycą każde dziecko. Bestsellerem jest wyjątkowa zabawka jojo wykonana z naturalnego drewna i zaopatrzona w bawełniany sznurek. Logo firmowe prezentuje się w tym przypadku wyjątkowo atrakcyjnie.

Torby i torebki - użyteczne gadżety ekologiczne nie tylko do pakowania prezentów

Gadżety ekologiczne w formie papierowych oraz bawełnianych toreb znajdują dziś coraz szersze zastosowanie. Świetnie nadają się nie tylko do pakowania upominków, ale z powodzeniem sprawdzą się także podczas zakupów lub w domu do przechowywania lekkich zabawek oraz innych, drobnych przedmiotów. Bardzo praktyczne i bezpieczne dla środowiska torby proponujemy w wielu wersjach kolorystycznych. Popularny jest obecnie nie tylko ECO beż, ale także bardziej eleganckie torebki czerwone, zielone, czarne lub grafitowe. Uwagę zwracają torby na wino zaopatrzone w estetyczne, lakierowane prążki. Absolutnym hitem są dziś takie gadżety ekologiczne, jak bawełniane, super modne torby w stylu street. Idealne na zakupy i o designerskim fasonie. Zdobione tasiemkowymi uchwytami lub z bawełnianymi sznurkami umożliwiającymi zakładanie torby na plecy. Takie akcesorium reklamowe to absolutny must have!

Bądź praktyczny, oryginalny i bądź ECO - gadżety ekologiczne dla wymagających

W asortymencie sklepu posiadamy unikalne, korkowe podkładki pod kubek, które zawsze skutecznie zabezpieczą stół przed gorącymi napojami. Indywidualne oznakowanie sprawia, że podkładka stanowi atrakcyjną dekoracją każdego wnętrza. Stylowe nadruki metodą sitodruku pięknie prezentują się nie tylko w biurze, ale także i w domu.

Nowoczesne ECO notesy to z kolei gadżety ekologiczne, które usatysfakcjonują najbardziej wybrednych klientów. Poręczne, bardzo praktyczne, z dopasowanym długopisem o ciekawej kolorystyce i z kartkami w linie świetnie zdadzą egzamin nie tylko w podróży. Jest to produkt całkowicie wykonany z materiałów odzyskanych w procesie recyklingu, bardzo wytrzymały i o oryginalnym designie. Oferujemy także wersję notesu z kartkami mocowanymi na praktycznej spirali i z kolorowymi wstawkami na okładce.

Przyjazne dla środowiska, pojemne, eleganckie, o podwójnym grzbiecie, papierowe teczki ofertowe z wcięciem na wizytówki to z kolei perfekcyjne gadżety ekologiczne dla wszystkich wielbicieli porządkowania i segregowania dokumentów. Doskonale spełnią swoją rolę zarówno w biurze, jak i w domu.