Ekologiczne gadżety reklamowe z logo i nadrukiem | Spiroprint

Gadżety ekologiczne

Gadżety ekologiczne to coraz popularniejszy wybór wśród firm, które chcą dbać o środowisko naturalne i promować swoją markę jednocześnie. W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór gadżetów reklamowych, które zostały wykonane z ekologicznych materiałów i są przyjazne dla środowiska.

Jest 13 produktów.

Ekologiczne gadżety reklamowe

W kategorii "Ekologiczne gadżety reklamowe" znajdziesz wiele ciekawych produktów, które z pewnością przyciągną uwagę Twoich klientów. Oferujemy m.in. torby bawełniane, notesy z recyklingowanego papieru, długopisy z tworzyw biodegradowalnych oraz kubki z ekologicznych materiałów.

Gadżety reklamowe ekologiczne

Nasze gadżety reklamowe ekologiczne to doskonały wybór dla firm, które chcą pokazać swoje zaangażowanie w ochronę środowiska. W naszej ofercie znajdziesz m.in. długopisy, notesy, kalendarze, breloczki, a nawet powerbanki wykonane z ekologicznych materiałów.

Eko gadżety reklamowe

Eko gadżety reklamowe to doskonały sposób na promowanie swojej firmy, jednocześnie dbając o środowisko naturalne. W naszej kategorii "Eko gadżety reklamowe" znajdziesz wiele ciekawych produktów, m.in. notesy, kubki, torby, breloczki, długopisy, które wykonane są z ekologicznych materiałów.

Gadżety ekologiczne z nadrukiem

Chcesz wyróżnić swoją firmę i jednocześnie dbać o środowisko naturalne? Wybierz gadżety ekologiczne z nadrukiem! W naszym sklepie internetowym możesz zamówić m.in. torby bawełniane, kubki, długopisy oraz notesy z nadrukiem Twojego logo.

Gadżety ekologiczne z logo

Gadżety ekologiczne z logo to doskonały sposób na promocję Twojej firmy, jednocześnie dbając o środowisko naturalne. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele produktów, które możemy oznakować Twoim logo, m.in. torby, kubki, długopisy, notesy oraz wiele innych.

Wyjątkowe gadżety ekologiczne z myślą o najmłodszych

Wychowywanie dzieci w proekologicznym duchu to dziś niemal obowiązek każdego rodzica. Klienci firmy z pewnością docenią dziecięce gadżety, które przyczynią się do wzrostu ekologicznej świadomości ich pociech. Proponujemy wysokiego gatunku woskowe kredki w tekturowym pudełku oraz kredki z temperówką w tekturowej tubce. Gadżety ekologiczne rozbudzające kreatywność dziecka z pewnością okażą się niezastąpione w szkole, ale także i w domu. Wychodząc na przeciw świątecznym przygotowaniom już pomyśleliśmy o oryginalnych akcesoriach bożonarodzeniowych. Bawełniana skarpeta oraz drewniane ołówki z motywem mikołaja albo choinki zachwycą każde dziecko. Bestsellerem jest wyjątkowa zabawka jojo wykonana z naturalnego drewna i zaopatrzona w bawełniany sznurek. Logo firmowe prezentuje się w tym przypadku wyjątkowo atrakcyjnie.

Torby i torebki - użyteczne gadżety ekologiczne nie tylko do pakowania prezentów

Gadżety ekologiczne w formie papierowych oraz bawełnianych toreb znajdują dziś coraz szersze zastosowanie. Świetnie nadają się nie tylko do pakowania upominków, ale z powodzeniem sprawdzą się także podczas zakupów lub w domu do przechowywania lekkich zabawek oraz innych, drobnych przedmiotów. Bardzo praktyczne i bezpieczne dla środowiska torby proponujemy w wielu wersjach kolorystycznych. Popularny jest obecnie nie tylko ECO beż, ale także bardziej eleganckie torebki czerwone, zielone, czarne lub grafitowe. Uwagę zwracają torby na wino zaopatrzone w estetyczne, lakierowane prążki. Absolutnym hitem są dziś takie gadżety ekologiczne, jak bawełniane, super modne torby w stylu street. Idealne na zakupy i o designerskim fasonie. Zdobione tasiemkowymi uchwytami lub z bawełnianymi sznurkami umożliwiającymi zakładanie torby na plecy. Takie akcesorium reklamowe to absolutny must have!

Eko reklama, eko rozrywka - eko gadżety reklamowe

Ekologiczne gadżety reklamowe nie muszą wiązać się bezpośrednio z pracą, choć przerwa na relaks w niej – jak najbardziej wskazana. Coraz bardziej na popularności zyskują stare sposoby zabawy i tym samym zabawki i gry z drewna. Można pokusić się zamówienie łamigłówek, które po rozwiązaniu, czy też ułożeniu utworzą logo firmy lub hasło reklamowe. Można je umieścić również na ekologicznym opakowaniu (na przykład z bawełny) tych swoistych puzzli. Dla pracowników to może być zabawa nawet w pracy i z korzyścią dla firmy, gdyż układanie na przykład z drewnianych elementów gwiazdy rozwija kreatywność.

Gra w kółko i krzyżyk drewnianymi małymi klockami też może uprzyjemnić czas i być elementem integracji pracowników. Taki gadżet świetnie nadaje się do rozdania na różnych firmowych rodzinnych piknikach lub innych imprezach. Tą grą na pewno zainteresowane będą dzieci, ale nie tylko. Dla małych pociech specjalnie dla nich zamówić można drobne zabawki, liczydła, gry, łamigłówki, puzzle. Upominki mogą mieć też zupełnie prostą formę w postaci zawieszek, breloczków, lub małych zabawek. Gadżety ekologiczne dla dzieci to kategoria szeroka i bardzo wdzięczna. Wybór jest bardzo duży.