Podkładki pod mysz - z logo firmy, z nadrukiem

Podkładki pod mysz

Podkładki pod mysz to jeden z podstawowych elementów wyposażenia wielu biur oraz domowych gabinetów. Dzięki temu wykorzystanie tych gadżetów w akcjach reklamowych i promocyjnych jest dobrym i niejednokrotnie skutecznym posunięciem. Podkładki pod mysz z nadrukiem, które oferujemy w naszym sklepie, zostały wykonane z mikrogumy oraz poliestru, na którym można wykonać nadruk sublimacyjny. W ten sposób podkładka pod mysz może zostać przyozdobiona dowolnym logo, napisem bądź grafiką. Metoda nadruku sublimacyjnego pozwala na wykonanie znakowania w pełnej palecie barw. Reklamowa podkładka pod mysz jest więc praktycznym upominkiem nie tylko dla pracowników Twojej firmy, ale i klientów. Użyte materiały i wykonanie podkładki pod mysz z nadrukiem pozwalają na jej wieloletnie eksploatowanie. To prosty, niedrogi gadżet reklamowy, który doskonale odpowiada na potrzeby skomputeryzowanej współczesności, dzięki czemu wykazuje się wysoką skutecznością w akcjach promocyjnych marki.

Jest 2 produktów.


Według specjalistów jedną z zalet dostosowanych podkładek pod mysz z nadrukiem jest to, że chronią one biurko lub powierzchnię stołu przed zarysowaniem i wycieraniem przez „ciągłe pocieranie dłoni i myszy”. Kolejna zaleta, jaką posiadają podkładki pod mysz reklamowe jest reklama, dzięki zastosowaniu odpowiedniego nadruku, mogą one pełnić funkcję promocyjną i marketingową.

Dla kogo podkładki pod mysz reklamowe będą dobrym wyborem?

Najlepsza podkładka pod mysz zapewnia niezawodną powierzchnię do precyzyjnego śledzenia myszką i płynnego ruchu. Od ergonomicznych podkładek z podpórkami na nadgarstki po przedłużone podkładki do ochrony biurka, istnieje opcja dla prawie każdego, zarówno do użytku biznesowego lub domowego. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz podstawowej, niezawodnej podkładki pod mysz do codziennego użytku, czy specjalistycznej podkładki do niszowych prac, z naszymi reklamowymi podkładkami pod mysz znajdziesz odpowiednią opcję dla swoich potrzeb.

Rodzaje podkładek pod myszkę z nadrukiem

Chcesz rozjaśnić wygląd swojego biura lub miejsca pracy? Niestandardowe podkładki pod mysz z nadrukiem, to świetny sposób na dodanie osobowości lub zaprezentowanie marki. Prześlij swoje ulubione zdjęcie lub logo firmy - lub wybierz z naszej kolekcji tematycznych projektów. Nasze niestandardowe podkładki pod mysz są wykonane z antypoślizgowego gumowego materiału o gładkiej powierzchni tkaniny, która zapewnia precyzyjną kontrolę myszy i lepszy poślizg. A dzięki pełnokolorowemu drukowaniu Twoje zdjęcia będą wyglądać świetnie. Zacznij więc personalizować swoją jedyną w swoim rodzaju podkładkę pod mysz lub stwórz niestandardowy prezent dla przyjaciół i rodziny.

Gekon - prostokątna podkładka pod myszkę

Być może jesteś osobą, która pragnie doskonałości. Być może jesteś również osobą, która pragnie wydajności, co oznacza, że dążysz do najwyższej, trwałej jakości wykonania. W takim razie prostokątna podkładka pod myszkę Gekon, jest wręcz stworzona dla Ciebie!

Agama - okrągła podkładka pod myszkę

Jeśli chcesz odświeżyć wygląd swojego komputera, dlaczego nie zakupić okrągłej podkładki pod mysz z wydrukowanym na niej zdjęciem? Wybierz dowolne zdjęcie lub logo swojej firmy i prześlij je do naszego kreatora online, a my profesjonalnie wydrukujemy je na okrągłej podkładce pod mysz, która jest idealna w domu lub biurze. Nasze wyjątkowe okrągłe podkładki pod mysz ze zdjęciami są idealne dla dzieci, a także nastolatków, którzy chcą zaimponować znajomym, sprawdzają się również w przypadku osób dorosłych.

Nadruk na podkładkach - charakterystyka

Nasze podkładki pod mysz mają miękką wierzchnią część materiału, która jest odporna na opór i powinna dobrze dopasowywać się do wszystkich szybkich ruchów. Skąd wiemy? To ten sam materiał, który jest używany w wielu profesjonalnych podkładkach pod mysz do gier.

Ile kosztują podkładki pod myszkę z nadrukiem i jaki jest minimalna ilość zakupu?

Podkładki pod mysz są stosunkowo niedrogim gadżetem reklamowym, ponieważ można je zakupić w kwocie około 7zł. Pakiet podkładek składa się z 30 szt.

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania dot. podkładek pod mysz (FAQ)

Jaka jest minimalna ilość zamówienia?
Minimalna ilośc zamówienia podkładek to 30sztuk.

Czy na podkładkach można nanieść zdjęcie?
Podkładki pod mysz mają możliwość nadruku pełno kolorowego więc tak , można wykorzystać zdjęcie do nadruku.

Jak pakowane są podkładki?
Podkładki pakowane są zbiorczo po 15 sztuk , w przypadku pakowania osobno jest dodatkowa opłata . W sprawie pakowania mozna kontaktować się z działem sprzedaży.

Czy mogę zlecić wykonanie kilku projektów w minimalnym pakiecie zamówienia?
Nie , na jeden projekt przypada minimalny pakiet 30 sztuk.

Czy biały kolor jest nadrukowywany na podkładki?
Przy nadruku sublimacyjnym nie ma możliwości wydruku koloru białego. Będzie on w kolorze produktu.