Podkładki i podstawki - pod kubek z logo, z nadrukiem

Podkładki i podstawki

Na pewno zdajesz sobie sprawę, że większość ludzi pracuje współcześnie przed komputerami. W tym momencie podkładki reklamowe pod myszkę nadają się idealnie. Można je także zastosować podczas picia napojów. Zapewniamy różne kształty, odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz ogromną powierzchnię nadruku promocyjnego. Trudno nasze podkładki reklamowe zabrudzić, posiadają wysoki stopień elastyczności. Przetrwają w dobrej formie przynajmniej kilka lat, co jest wielką inwestycją biorąc pod uwagę niezwykle niską cenę zakupu jednostkowego. To poza tym świetny gadżet dla młodych ludzi. Przekazuje trwale wizerunek twojej marki. Zapewniamy indywidualny projekt i perfekcyjne przeniesienie techniką sublimacji dowolnego znaku graficznego na powierzchnię podkładki.

Szukasz sposobu na skuteczną reklamę, która nie pochłonie całego budżetu przeznaczonego na marketing? Chcesz, żeby Twoje logo towarzyszyło klientom na co dzień, zarówno podczas pracy, jak i w czasie relaksu? W takim razie powinny Cię zainteresować oferowane przez nas podkładki reklamowe.

Jest 5 produktów.


Podkładki po mysz z nadrukiem - niech klient pamięta o Tobie w czasie swojej pracy

W dzisiejszych czasach bardzo dużo osób pracuje przy komputerze. Do najczęściej używanych przez nich akcesoriów należą: klawiatura i myszka. A wraz z myszką bardzo często pojawia się również podkładka. To ona stanowi idealne miejsce reklamowe. Oferowane przez nas podkładki pod mysz z nadrukiem dostępne są w dwóch kształtach - prostokątnym oraz okrągłym. Daje to możliwość idealnego umiejscowienia logo Twojej firmy. Obie wersje wykonane są mikrogumy i poliestru, dzięki czemu mają odpowiednią twardość i nie ulegają odkształceniom pod wpływem nacisku.

Ich największą zaletą jest jednak to, że oferują dużą powierzchnię reklamową, na której możesz umieścić dowolny nadruk. Jest on wykonywany metodą sublimacji, co pozwala na nieograniczone możliwości druku. Możesz podarować swoim klientom zarówno podkładki z logo swojej firmy, jak i pełnym żywych kolorów zdjęciem. Wszystko zależy od Twojej kreatywności.

Podkładki pod kubek z nadrukiem - niech klient pamięta o Tobie nawet jak się relaksuje

Inną możliwością zareklamowania firmy, z której możesz skorzystać, są podkładki pod kubek z nadrukiem. Chociaż będąc precyzyjnym, to nie tylko pod kubek, bo doskonale nadadzą się również pod kufel z zimnym piwem lub pod lampkę napełnioną czerwonym winem. Możesz wybrać podkładki reklamowe wykonane z filcu lub z korka. Jeżeli chodzi o kształty, to dostępne są kwadratowe oraz okrągłe. Takie korkowe podkładki z logo idealnie sprawdzą się w barach lub restauracjach. Jeżeli wiesz, że Twoi klienci są miłośnikami picia herbaty lub kawy, to możesz im podarować filcowe podstawki reklamowe, które zapewniają stabilne trzymanie się kubka. Tutaj również stosujemy sprawdzoną technologię sitodruku, dzięki czemu wszelkie nadruki będą przejrzyste i wyraźne.

Nie wyrzucaj pieniędzy do śmietnika - kupuj w dobrej cenie ze SpiroPrint

Zapewne nieraz spotkałeś się z koszami na śmieci pełnymi ulotek reklamowych. Nie pozwól na to, żeby pieniądze, które przeznaczasz na reklamę swojej firmy trafiały na śmietnik. Decydując się na podstawki z logo masz pewność, że tak się nie stanie. Wszystkie oferowane przez nas produkty są przydatne w życiu codziennym. Jeżeli nadasz im odpowiednią oprawę, to Twoi klienci chętnie będą z nich korzystać. Będą również o Tobie pamiętać, a o to przecież chodzi w reklamie. Jesteś właścicielem pizzerii? Koniecznie umieść na podkładkach pod mysz numer telefonu oraz adres strony internetowej i porozdawaj je we wszystkich biurach w okolicy. Pracujesz jako taksówkarz? Zamów zestaw podkładek korkowych, na których zareklamuj swoją usługę. Dogadaj się z właścicielami barów i restauracji, żeby korzystali z nich w swoich lokalach. Dzięki temu klienci zawsze będą mieli Cię pod ręką!

Najczęściej zadawane pytania dotyczące podkładek i podstawek z nadrukiem

Najczęściej zadawane pytania dot. breloków z grawerem (FAQ)

Moje logo ma wiele kolorów, które podkładki pod kubek polecacie?
Polecamy podkładki filcowe z nadrukiem sublimacyjnym.

Czy podkładkę pod mysz mogę zamówić ze zdjęciem?
Tak, na podkładkach pod mysz robimy nadruki wielokolorowe.

Na podkładce korkowej mogę zamówić nadruk wielokolorowy?
Nie, na podkładce możliwy jest nadruk tylko w jednym kolorze.

Czy w jednym pakiecie podkładek korkowych mogą być różne nadruki?
Nie, na wszystkich podkładkach z minimalnego pakietu musi być dokładnie ta sama grafika.