4.8 92
Drukarnia SpiroPrint 240 240
Torba na wino
Torba na wino
Torba na wino
Torba na wino

Torba na wino

Cena za pakiet z nadrukiem (100 szt.)
300,00 zł

Dla koneserów dobrych alkoholi i dla wszystkich tych, którzy poszukują ciekawej formy reklamy. Sakwa na wino wykonana z papieru. Nawiązaniem do produktów typu eko jest jej beżowy kolor, zaś szczyptę elegancji wprowadzają lakierowane prążki, nadające powierzchni torby niejednolitą fakturę. Umieszczony na niej nadruk w dowolnym kolorze będzie doskonale widoczny. Natomiast wręczany w takim opakowaniu upominek nabierze indywidualnego charakteru. Dla bardziej wymagających znajdziemy również gadżet firmowy o nieco wyższej randze, a jest nim grawerowana skrzynka na wino.

Przygotuj sam swój projekt.
Obok znajdziesz interesujące Cię makiety.
Waga: 40,0g
Wymiary: 39,0cm x 16,0cm x 8,0cm
Rozmiar nadruku: 200mm x 100mm
Tworzywo: 100% papier
Gramatura: 90g
Technologia: Sitodruk
Opakowanie: pakiet 100 szt.

Parametry produktu

Kolor
Kolor
 
 
Biały
[Dodaj 23,00 €]
 
 
Beżowy

Nadruk dwustronny
Nadruk dwustronny
 
Brak Nadruku
 
1 kolor
[Dodaj 275,00 €]
 
2 kolory
[Dodaj 598,00 €]

Nadruka jednostronny
Nadruka jednostronny
 
1 kolor
 
2 kolory
[Dodaj 323,00 €]

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Opisz specyfikację projektu 
 

Dodaj plik z projektem
Dodaj plik z projektem
Plik
 
  Ilość:

Torebki na wino z nadrukiem prosto od producenta

O zaletach jakie daje zakup takich toreb reklamowych na wino prosto od producenta wspominaliśmy nie raz. Przede wszystkim, jeden z najważniejszych czynników zakupowych, czyli cena. Dodatkowo kupujący ma zapewnioną wysoką jakość produktu, ponieważ tym cechuje się cała firma SpiroPrint. Zaś dowodem na to są tysiące zadowolonych klientów. 

Z czego składa się nasza torba reklamowa na wino?

Jesto to specjalna w 100% papierowa, a co za tym idzie ekologiczna, wydłużona torba papierowa na wino. Wzmocnione dno i trwały, wygodny uchwyt pozwoli Ci bezpiecznie zapakować szklane butelki i donieść w całości na imprezę. Jest to wręcz idealna forma promocji dla sprzedawców wina, którzy mogą znakować torby logo swojej firmy, a zadowoleni klienci będą nawet nieświadomie promować ją korzystając z opakowania. 

Butelka prestiżowego wina to doskonały prezent, który można ofiarować np. ważnemu klientowi swojej firmy. Taki upominek powinien mieć szczególną oprawę, która nada mu jeszcze więcej szyku i elegancji. W tej roli doskonale sprawdzą się oryginalne torebki na wino z nadrukiem

Ekologiczna torba na wino, czyli nowoczesny sposób na skuteczną reklamę 

Upominek w formie butelki wykwintnego alkoholu to gest, który z pewnością będzie pozytywnie odebrany przez klienta. Jeśli taki prezent zostanie dodatkowo zapakowany w torebkę z logo firmy, skuteczna reklama gotowa! Stylowe i zarazem ekologiczne torebki papierowe na wino zwracają na siebie uwagę, a doskonale widocznego nadruku po prostu nie da się przeoczyć. Taka reklama doskonale wpływa na wizerunek oraz rozpoznawalność firmy!

Torby na wino z nadrukiem mogą znaleźć także inne zastosowania i służyć np. do rozdawania materiałów szkoleniowych bądź marketingowych. Eleganckie papierowe opakowanie zawsze świetnie się prezentuje, a ergonomiczny uchwyt pozwala na wygodne przenoszenie torby wraz z jej zawartością. 

Wysokiej jakości torby z nadrukiem dla firm

Dostępne w naszym sklepie torebki na wino zostały w 100 % wykonane z papieru, dzięki czemu wyglądają elegancko i są przyjazne dla środowiska. Dzięki zastosowaniu gramatury 120 g, zapewniają znakomitą trwałość. Oferujemy do wyboru torby w dwóch kolorach - białym oraz beżowym. W zależności od wybranego wariantu, nadruk może być wykonany z jednej lub z dwóch stron. Stosujemy sprawdzoną metodę sitodruku, dzięki czemu nadruk jest trwały i wyrazisty. W naszym sklepie możesz zamówić wysokiej jakości torby papierowe na wino w opakowaniach po 100 sztuk. Możesz samodzielnie przygotować projekt korzystając z naszej strony internetowej, a my wykonany go dla Ciebie! 

Dzięki wieloletniej praktyce i podążaniu za najnowszymi trendami, nasza firma może pochwalić się niebywałym doświadczeniem w dziedzinie druku reklamowego i nie tylko. Wykonujemy wysokiej jakości torby papierowe oraz mnóstwo innych gadżetów, które w najlepszy sposób zareklamują Twoją firmę! 


Poniżej przedstawiamy listę najczęściej zadawanych pytań (FAQ).


Jaka jest minimalna ilość zamówienia?
Minimalna ilość zamówienia to 100 sztuk.

Czy jest możliwość nadruku w pełnym kolorze?
Na torbach istnieje możliwość nadruku do dwóch kolorów. W przypadku nadruku w dwóch kolorach musi być zachowany odstęp około 1 cm od każdego koloru.

Z jakiego tworzywa wykonane są torby?
Materiał toreb to papier kraftowy.

Zobacz także