0 Item(s) zł 0.00

Nie masz produktów w koszyku.

Podsuma: 0,00 zł

Gadżety szkolne

Gadżety szkolne

Gadżety dla szkół i uczniów – dlaczego to świetny pomysł?

Gadżety reklamowe dla uczniów i szkół to jedna z najrozsądniejszych inwestycji w pozytywny marketing wokół własnej marki. Właściwie nie ma ona żadnych wad, natomiast posiada mnóstwo zalet. Dzieci bowiem wszystkim wokół kojarzą się pozytywnie, wywołują zazwyczaj same radosne emocje i nikomu nie kojarzą się z czymkolwiek złym. A zatem i gadżety przez nie stosowane będą się tak kojarzyć w środowisku. Ponadto – same dzieci będą miały przyjemne skojarzenia z firmą, która będzie im towarzyszyć podczas nauki szkolnej i młodzieńczych lat, a dzieci przecież rosną i kiedyś same staną się potencjalnymi klientami. Jest to więc inwestycja nie tylko krótkoterminowa, ale i długoterminowa. Poza tym przecież dzieci mają rodziców, którzy są zapatrzeni w swoje pociechy, kochają je bezwzględnie i wszystko co z nimi związane, a co za tym idzie – rodzice również będą mieć przyjemny pogląd na firmę, która widnieje na przedmiotach używanych przez dziecko. Krótko mówiąc: same korzyści!

Nie jest też tajemnicą, że to właśnie dzieci i młodzież są najbardziej podatne na sugestie dotyczące reklamy. Wszyscy wiemy także, że dzieci mają ogromny wpływ na dorosłych i są naturalnym przekaźnikiem działań marketingowych do docelowych odbiorców. Stąd też niesłabnąca popularność promocji poprzez gadżety reklamowe mimo rozwoju innych gałęzi marketingu.

Jakie rodzaje gadżetów reklamowych dla uczniów wybrać?

Według powszechnej opinii najlepszymi gadżetami reklamowymi są przedmioty codziennego użytku. Przyczyna jest prosta – odbiorcy korzystają z nich często, stają się nieodzownymi towarzyszami ich życia, a przez to automatycznie firma czy logo na nich umieszczone zapada w pamięć i niejako podświadomie oddziałuje w kontekście reklamowym. Tak samo jest z gadżetami dedykowanymi dla szkół i uczniów.


  • Ołówki – to jeden z najpopularniejszych dostępnych gadżetów reklamowych dla szkół i uczniów, a jednocześnie bardzo skuteczny. Przydatny jest nie tylko w szkole, ale także na zajęciach pozalekcyjnych czy w domu, gdy na przykład dziecko szkicuje. Wyobraźmy sobie, że dziecko wykona rysunek, który następnie podaruje tacie, mamie, babci, dziadkowi czy innej bliskiej osobie – właśnie ołówkiem z logo naszej firmy. Czy może być lepsza reklama w ramach stosunkowo niskiego budżetu jaki na nią wydamy?
  • Długopisy – tu sytuacja jest podobna. Długopis przyda się zarówno w szkole jak i poza nią. Dziecko będzie mogło odrabiać nim pracę domowe, pisać wypracowania czy dyktando. A może właśnie pierwszą szóstkę dostanie za sprawdzian, który napisze długopisem oznakowanym nazwą jakiejś firmy? A może dziecko zostawi długopis w pokoju i któryś rodzić weźmie go ze sobą do pracy, a wówczas nasza reklama wyrwie się naturalnie z ram szkolnych i pójdzie w świat?
  • Linijki – to doskonały gadżet reklamowy pod względem powierzchni. Jej rozmiar pozwala nieco rozwinąć się pod kątem brandingu. Zmieści bowiem nie tylko logo czy nazwę firmy, ale śmiało można dodać na linijce również jakieś wpadające w pamięć lub zachęcające do konkretnej postawy czy działania – hasło.
  • Odblaski – jeden z najważniejszych gadżetów reklamowych dedykowanych uczniom i szkołom. Pokazuje, że firma je oferująca dba nie tylko o swój wizerunek, ale ważne dla niej jest również bezpieczeństwo uczniów, a właśnie jego poziom podnoszą gadżety odblaskowe. Rodzice także będą nie tylko wdzięczni, co wręcz wzruszeni, że ktoś dba, aby ich pociechom nic złego się nie stało i były chronione podczas drogi do szkoły lub gdy z niej wracają.
  • Notesy – kolejny ciekawy gadżet reklamowy dla dzieci i szkół. Ma sporą powierzchnię na oznakowanie i wraz z użytkowaniem jego wartość wzrasta. Dlaczego? Jeśli dziecko zanotuje w nim coś ważnego, jeśli zacznie w nim pisać pierwsze zdania – będzie o niego dbać i będzie traktować go z sentymentem. A może zacznie prowadzić w nim swój pamiętnik i będzie już zawsze trzymać w honorowym miejscu?
Swipe to the left