0 Item(s) zł 0.00

Nie masz produktów w koszyku.

Podsuma: 0,00 zł

Gadżety na targi, eventy i konferencje

Gadżety na targi, eventy i konferencje

Na co zwrócić uwagę przy wyborze gadżetów reklamowych na targi, eventy czy konferencje?

Duża powierzchnia znakowania zapewni umieszczenie większej ilości informacji. Poza logo można bowiem zamieścić także slogan i adres strony internetowej firmy. Obdarowanie wszystkich potencjalnych klientów wymusza na zamawianych gadżetach także atrakcyjną cenę. Masowy charakter takich imprez pozwala na stworzenie całej gamy różnorodnych akcesoriów, które nie tylko uzupełnią branding firmy, ale będą także stanowić ciekawy upominek po rozmowie z przedstawicielem firmy.

Drobne upominki - miły akcent na pożegnanie

Bogata oferta sklepu internetowego Spiroprint oferuje różnorodne propozycje personalizowanych akcesoriów. O czym mowa? Otwieracze aluminiowe w postaci breloku to korzystne cenowo wielokolorowe drobiazgi, które można przypiąć do kluczy. Na otwieracze można nanieść dowolny wzór czy napis za pomocą graweru. Inny przykład praktycznych otwieraczy stanowią breloki do wózków sklepowych. Możliwość naniesienia logo na korpus lub żeton metodą tampondruku pozwoli utrwalić skojarzenia z marką.

Szerokie i kolorowe smycze reklamowe pozwolą nie tylko na wzmocnienie identyfikacji firmy. Jeśli smycz jest atrakcyjna wizualnie, przykuwa wzrok i jest dobrej jakości - wówczas istnieje duża szansa na to, że zostanie z potencjalnym klientem na dłużej. Droga do skontaktowania się z przedstawicielem w przypadku zapotrzebowania na usługi lub produkty firmy jest wówczas relatywnie większa.

Worki sportowe i torby materiałowe typu ekobag to niejednokrotnie zbawienie podczas imprezy targowej, konferencji czy innego eventu kiedy zwiedzający zbierają materiały promocyjne i foldery od wielu firm. Wówczas zamiast standardowych papierowych toreb z logo, których cykl życia jest zazwyczaj ultrakrótki - warto sięgnąć po trwalsze rozwiązania, które z pewnością zaskarbią sympatię potencjalnych klientów.

Warto przy tym rozważyć przygotowanie nienachalnego projektu - logo i slogan firmowy mogą stanowić jedynie drobny dodatek, akcent uzupełniający ciekawą grafikę tematycznie nawiązującą do profilu firmy. Takie subtelne nawiązania do firmy sprawiają, że torba lub plecak będą z powodzeniem wykorzystywane w dniu codziennym. Przy wyborze warto też nie kierować się jedynie ceną - te akcesoria nie są drogie, a zwrócenie się ku trwalszym metodom nadruku zapewni długie korzystanie z gadżetu.

Gadżety na targi, eventy czy konferencje to szansa na ocieplenie relacji między kontrahentami

Dla zapewnienia bezpiecznego przebiegu spotkania biznesowego w czasie pandemii koronawirusa warto też obdarować potencjalnych klientów maseczkami ochronnymi z subtelnym firmowym nadrukiem. Ciekawy, przykuwający uwagę akcent pozwoli wyróżnić się wśród tłumu i zapewni niemal darmową reklamę! Wygodna maska ochronna to także wyraz troski o wzajemne bezpieczeństwo i przykład społecznie odpowiedzialnej postawy.


Współpraca ze sklepem Spiroprint - dlaczego warto?

  1. Bogata oferta sklepu internetowego Spiroprint pozwoli dobrać właściwe gadżety na każdą konferencję, targi czy event firmowy.
  2. Kilkunastoletnie doświadczenie w dostarczaniu skutecznych rozwiązań reklamowych wysokiej jakości to dowód na to, że Spiroprint to zaufany partner.
  3. Potwierdzają to także uzyskane certyfikaty - Solidni w biznesie oraz status SuperSprzedawcy na platformie Allegro.
  4. Szybka realizacja zleceń, bezpieczny system płatności, solidnie zabezpieczone paczki na czas transportu - to tylko ułamek zalet.
  5. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty - w przypadku jakichkolwiek pytań członkowie Spiroprint z chęcią odpowiedzą na wszelkie wątpliwości.
Swipe to the left