0 Item(s) zł 0.00

Nie masz produktów w koszyku.

Podsuma: 0,00 zł

Gadżety sezonowe

Gadżety sezonowe

Gadżety zimowe oraz asortyment związany z Bożym Narodzeniem

Grudzień jest miesiącem, który często kojarzy się ze świąteczną atmosferą pełną ciepła i radości. Warto zadbać o to, aby gadżety reklamowe również dawały kontrahentom możliwość podobnych odczuć – skorzystanie ze skojarzeń, w jakie obfituje czas Bożego Narodzenia, z pewnością pozytywnie przełoży się na relacje pomiędzy poszczególnymi firmami. W naszej ofercie można znaleźć wiele produktów, które idealnie nadają się na prezent wręczony klientowi tuż przed przerwą urlopową – gadżety świąteczne poprawią wizerunek firmy. W zależności od tego, w jakiej branży pracują obdarowywani kontrahenci, można zdecydować się na wręczenie ciekawych bombek, świątecznej skarpety lub – z przymrużeniem oka – piersiówki z grawerem. Prezentami niesłychanie uniwersalnymi są ołówki z zakończeniem w kształcie choinki lub Świętego Mikołaja.

Gadżety na wiosnę – każda pora roku jest dobra na wręczanie upominków

O swoich klientach należy pamiętać przez cały rok. Z tego powodu zadbaliśmy o to, aby w naszej firmie można było dokonać zakupu różnorodnych gadżetów i za ich pomocą przypomnieć swoim kontrahentom o tym, jak ważne są dobre relacje pomiędzy firmami. Jednym z najciekawszych przedmiotów jest parasol, na którym można umieścić nadruk z logo firmy lub dowolnym tekstem. Tego typu gadżet reklamowy z pewnością poprawi humor osobie obdarowywanej. Dodatkowo, to niesłychanie praktyczny przedmiot, zapewniający ochronę przed deszczem. W naszym sklepie internetowym możliwe jest dokonanie personalizacji różnorodnych produktów. Nasi klienci mogą wybrać kolor parasoli, które chcą zakupić, a także spersonalizowanego napisu lub grafiki wykonanej w technice sitodruku. Jako nieco mniejszy gadżet reklamowy proponujemy natomiast długopis ze specjalną gumką antypoślizgową. To przedmiot, który będzie mógł być wykorzystywany przez obdarowane osoby niemalże przez cały czas – każdy przecież potrzebuje czasem coś zanotować!

Gadżety idealne na letnią porę

Lato, a szczególnie czas wakacji, wielu osobom kojarzy się z beztroską i urlopem. Warto skorzystać na tych pozytywnych skojarzeniach i spróbować polepszyć wizerunek swojej firmy poprzez obdarowanie kontrahentów ciekawymi gadżetami reklamowymi. Świetnym pomysłem będzie zaopatrzenie się w opaski eventowe, które można wykorzystać podczas różnorodnych festiwali czy koncertów. Dzięki drobnym gadżetom uda się dotrzeć z reklamą do większej ilości osób. Warto zaopatrzyć swoją firmę w breloki smyczki czy latarki LED. Tego typu gadżety reklamowe z pewnością przydadzą się osobom obdarowywanym podczas wakacyjnych wojaży. Ciekawe możliwości dają także koszulki typu T-shirt z różnorodnymi nadrukami. To bardzo praktyczne rozwiązanie dla pracodawców chcących sprezentować swoim pracownikom praktyczny przedmiot, który w pozytywny sposób będzie kojarzył się z firmą. W naszej ofercie klient znajdzie także produkty umożliwiające dbanie o własne bezpieczeństwo na drodze. Breloczki i opaski odblaskowe skutecznie zwiększają widoczność wieczorem i w nocy – dzięki temu taki gadżet reklamowy będzie nie tylko przypominać o firmie, ale także okaże się niezwykle przydatny. Ponadto, kupując dla swoich pracowników lub kontrahentów tego typu podarki, można zbudować pozytywny wizerunek własnej firmy poprzez pokazanie, jak ważnym aspektem życia jest dbanie o bezpieczeństwo swoje i innych osób.

Gadżety reklamowe sezonowe umożliwiają dbanie o innych przez cały rok

Osoby specjalizujące się w marketingu doskonale wiedzą, jak ważne jest przypominanie o sobie i swojej firmie wszystkim kontrahentom oraz ludziom potencjalnie zainteresowanym nawiązaniem współpracy. Warto skorzystać z doświadczenia marketingowców i zadbać o gadżety reklamowe przeznaczone na różne sezony, tak aby co jakiś czas móc zwiększyć przywiązanie klientów do danej marki.


Swipe to the left