4.6 135
Drukarnia SpiroPrint 477 477
Opaska Eventowa
Opaska Eventowa
Opaska Eventowa
Opaska Eventowa

Opaska Eventowa

Cena za pakiet z nadrukiem (50 szt.)
60,00 zł

Organizujesz targi, konferencję, szkolenia czy innego rodzaju wydarzenie, na którym pojawi się większa ilość uczestników? Z pewnością przyda Ci się opaska eventowa, którą będzie można wręczyć każdej rejestrującej się osobie. Oferowane w naszym sklepie opaski eventowe zostały wykonane z niezwykle trwałej taśmy poliestrowej, na której dzięki metodzie nadruku sublimacyjnego można umieścić dowolną grafikę, logo bądź napis w pełnej kolorystyce. Opaska eventowa posiada plastikowy element zaciskowy, dzięki któremu możliwe jest precyzyjne dopasowanie jej rozmiaru do nadgarstka użytkownika. Pełni on również funkcję zabezpieczenia przed niechcianym zsunięciem się gadżetu z ręki. 

Przygotuj sam swój projekt.
Obok znajdziesz interesujące Cię makiety.
Waga: 3,1g
Długość: 16,0cm
Szerokość smyczy: 1,0cm
Rozmiar nadruku: 350mm x 6mm
Tworzywo: Taśma poliestrowa
Technologia: Termosublimacja
Opakowanie: pakiet 50 szt.

Parametry produktu

Kolor
Kolor
 
 
Biały
 
 
Czarny
 
 
Czerwony
 
 
Fioletowy
 
 
Jasny Niebieski
 
 
Niebieski
 
 
Turkusowy
 
 
Zielony
 
 
Żółty

Nadruk smycz jednostronna
Nadruk smycz jednostronna
 
Nadruk jednostronny CMYK

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Opisz specyfikację projektu 
 

Dodaj plik z projektem
Dodaj plik z projektem
Plik
 
  Ilość:

Opaska eventowa na rękę jest niezbędnym gadżetem przy organizacji każdego targu, wydarzenia, spotkania, konferencji czy koncertu. Każdy uczestnik dzięki niej poczuje się doceniony, a także jakby był ważną częścią eventu.

Czym jest opaska eventowa z nadrukiem?

Taka opaska na rękę jest obowiązkowym przedmiotem dla każdego organizatora wydarzeń. Niezależnie czy to event muzyczny, biznesowy, czy sportowy, taki gadżet reklamowy jest idealnym rozwiązaniem, aby uczestnicy poczuli się mile widziani. Ta niepozorna opaska eventowa sprawi, że nazwa i logo organizatora będą budzić pozytywne skojarzenia w każdym jej posiadaczu.

Wykonana jest z poliestru, ma na sobie kolorowy nadruk z wybranym zdjęciem. Zwykle jest to nazwa wydarzenia, firmy oraz jej logo. Dostosowana jest dla każdej osoby dzięki zaciskowemu elementowi z plastiku. Dzięki niemu istnieje możliwość dopasowania wielkości do nadgarstka każdego z gości.

Aby podnieść rangę swojego wydarzenia i sprawić, że będzie ono w pełni profesjonalne, zamów opaski eventowe dla swoich gości. Nadruk przedstawiający nazwę wydarzenia, organizację oraz logo nie pozwoli, aby ktokolwiek zapomniał o tym evencie. Takie gadżety pozwalają także na to, aby każdy mógł opuszczać miejsce wydarzenia i do niego powracać, okazując ją jako dowód uczestnictwa.

 

Nadruk na opaskach eventowych z logo firmy

Nadruk na opaskach wykonuje się techniką druku sublimacyjnego. Ta technika ma wiele zalet. Największą z nich jest trwałość nadruku wykonanego tym sposobem. Dzieje się tak dlatego, że dzięki sublimacji (bezpośredniego przejścia ze stanu stałego w gazowy) barwnik nie znajduje się tylko na powierzchni opaski, ale również w jej materiale. 

 

Kolorystyka, którą uzyskuje się przy zastosowaniu tej techniki jest bardzo dobra, ponieważ barwnik odbijany jest bezpośrednio na opasce. Półprzezroczyste barwniki, które stosuje się w tej technice nadruków najlepiej prezentują się na białym, poliestrowym materiale, który stosujemy. Barwniki używane przy stosowaniu tego sposobu drukowania są ekologiczne i bezpieczne dla środowiska.

 

Na początku należy wydrukować tekst lub ilustrację na specjalnym papierze transferowym. Następnie wkładany jest on do prasy termotransferowej, która ma na celu dociśnięcie go do materiału, na którym ma znaleźć się nadruk. Przy wpływie wysokiej temperatury barwniki wpajają się głęboko w powierzchnię, sprawiając, że nadruk jest nie do zdarcia!

 

Dlaczego opaski eventowe z nadrukiem to dobry wybór dla Ciebie? 

 Te opaski eventowe są idealna dla każdego, kto organizuje wydarzenie niezależnie od jego tematyki. Przy każdym evencie sportowym, gamingowym, muzycznym czy biznesowym jest to nieodłączny element otoczenia.

  • Połączenie uczestnikówkażdy gość będzie czuł się mile widziany, kiedy zauważy u innych taki sam element na ręce. Dzięki temu, ludzie będą ze sobą chętniej rozmawiać, poczują się częścią jednej grupy. Nie ma nic lepszego niż moment, w którym uczestnicy integrują się ze sobą.

   •  Dobre wspomnienie o firmie - wszyscy, którzy spojrzą na opaskę na swojej ręce dostrzegą logo i nazwę firmy, która organizuje to wydarzenie. Wszystkie pozytywne emocje zostaną w ich umysłach na długo, a co za tym idzie, także i jego organizator. Niektórzy być może zachowają tę opaskę na pamiątkę!

    • Jest ona ekologiczna i trwała - nadruk stosowany przy produkcji tych gadżetów jest ekologiczny, dzięki czemu nie ma żadnych przeciwwskazań, aby każdy uczestnik wydarzenia ją otrzymał. 

     


    Poniżej przedstawiamy listę najczęściej zadawanych pytań (FAQ).


    W pramateriach wybiera się kolor taśmy opaski eventowej?
    W parametrach wybiera się kolor zacisku (tulejki).

    Nadruk jest po obu stronach taśmy?
    Nadruk jest po zewnętrznej stronie taśmy, wewnętrzna strona taśmy jest w kolorze białym.

    Jest możliwość nadruku w kolorach Pantone?
    Opaski drukujemy z palety kolorów CMYK.