4.8 34
Drukarnia SpiroPrint 329 329
Pendrive Karta Kredytowa UV
Pendrive Karta Kredytowa UV
Pendrive Karta Kredytowa UV
Pendrive Karta Kredytowa UV
Pendrive Karta Kredytowa UV

Pendrive Karta Kredytowa UV 32Gb

Cena za pakiet z nadrukiem (10 szt.)
393,70 zł

Szukasz oryginalnego gadżetu reklamowego, który zapadnie Twoim klientom w pamięć, a przy okazji będzie na tyle praktyczny, że będą z niego korzystać i w pracy, i w domu? Odpowiedzią na Twoje potrzeby może być pendrive Karta Kredytowa 2.0. Model ten można ozdobić pełnokolorową grafiką zawierającą logo bądź dowolną grafikę, zaś dzięki ciekawemu kształtowi pendrive reklamowy można bez obaw schować w portfelu w kieszonce na karty. Pendrive z nadrukiem w kształcie karty kredytowej wygląda na pierwszy rzut oka niepozornie, jednak możesz być pewien, że obdarowani nim klienci zatrzymają go na długo. 

Przygotuj sam swój projekt.
Obok znajdziesz interesujące Cię makiety.
Waga: 11g
Wymiary: 8,5 x 5,5 x 0,6cm
Rozmiar nadruku: 85mm x 55mm
Pamięć: 32 Gb
Tworzywo: ABS
Technologia: Druk pełnokolorowy UV
Opakowanie: pakiet 10 szt.

Parametry produktu

Kolor
Kolor
 
 
Biały

Grawer Laserowy
Grawer Laserowy
 
Nadruk pełnokolorowy CMYK

Grawer Laserowy
Grawer Laserowy
 
Brak nadruku
 
Nadruk pełnokolorowy CMYK
[Dodaj 27,30 €]

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Opisz specyfikację projektu 
 

Dodaj plik z projektem
Dodaj plik z projektem
Plik
 
  Ilość:

Czym jest pendrive karta kredytowa?

Nowoczesny pendrive karta z nadrukiem stanowi interesującą wariację nośnika danych cyfrowych z popularną stylistyką kart kredytowych. Produkt zaskakuje swoim wyjątkowym designem i pozwala wywrzeć wrażenie na osobach z otoczenia. Pendrive karta jest wykonany z syntetycznego materiału ABS, cechującego się dużą wytrzymałością. Należy przez to rozumieć przede wszystkim dużą odporność na uszkodzenia, wygięcia, zarysowania i pęknięcia.

Na pamięć USB kartę kredytową przy pomocy specjalnej technologii drukarskiej nanosi się wysokiej jakości kolorowy nadruk. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń pendrive karta z nadrukiem nie ulega ścieraniu, a tym samym możemy się nim cieszyć przez naprawdę długi okres czasu. Walory estetyczne nadruku nie zmieniają się nawet przy bardzo długim okresie użytkowania karty. Co jeszcze warto wiedzieć na temat nadruku na pendrive kartę kredytową?

Nadruk na pamięci USB karta kredytowa

Kluczem do funkcjonalności grafiki w przypadku pendrive karty z nadrukiem jest nowoczesna technologia druk UV. To właśnie ona umożliwia niezwykle precyzyjne i skuteczne naniesienie barw oraz kształtów na powierzchnię syntetycznego materiału. Pendrive karta kredytowa z nadrukiem staje się dzięki temu niezwykle użyteczna. Nie musimy bowiem obawiać się tego, że po kilku miesiącach użytkowania naniesiona grafika ulegnie wytarciu i przestanie być widoczna. Pendrive jak karta kredytowa pozwala cieszyć się wysokiej jakości nadrukiem przez bardzo długi okres czasu.

Pamięć USB karta kredytowa jest tworzona przy zastosowaniu nowatorskiej technologii nadruku CMYK. Jest to druk pełnokolorowy, który umożliwia kompletną realizację zasadniczo każdej grafiki, jakiej tylko zapragniemy podobnie jak w przypadku innych pendrive z nadrukiem. Największą zaletą, jaką posiada karta pendrive z nadrukiem jest możliwość jego personalizacji. Mamy możliwość wgrania i przesłania dowolnego obrazu, który zostanie przeniesiony na powierzchnię nośnika zgodnie z zaleceniami.

Dlaczego pendrive karta kredytowa z nadrukiem to dobry wybór dla Ciebie?

Karta pendrive z nadrukiem niesie ze sobą wiele korzyści. Pierwszą z nich jest oczywiście możliwość personalizacji pamięci USB karty kredytowej. Możesz wybrać grafikę, która ma dla Ciebie jakieś znaczenie lub też taką, która w stu procentach oddaje Twój charakter. Przy pomocy nowoczesnej technologii grafika zostanie przeniesiona na powierzchnię nośnika.

Jeśli chodzi o pendrive karta kredytowa cena również jest niewątpliwą zaletą. Generuje bowiem kuriozalnie wręcz niskie koszty, w ramach których otrzymujemy w pełni funkcjonalny, spersonalizowany pendrive karta kredytowa z nadrukiem.

Warto wspomnieć również o funkcjonalności, jaką posiada pendrive karta kredytowa. Mamy bowiem możliwość wygodnego schowania ją do portfela, co w przypadku tradycyjnych nośników danych nie zawsze jest takie proste. Również w sytuacji, gdy włożymy pendrive karta kredytowa z nadrukiem do książki czy zeszytu nie spowoduje on powstania nieestetycznych zagnieceń i innych skaz na papierze.


Poniżej przedstawiamy listę najczęściej zadawanych pytań (FAQ).


Jaka jest minimalna ilość zamówienia?
Minimalna ilość zamówienia to 10 sztuk.

Czy nadruk może być w kolorze?
Tak, na tym modelu istnieje możliwość nadruku w pełnym kolorze.

Czy nadruk może być z obu stron?
Tak na tym modelu istnieje możliwość nadruku z obu stron.

Jaką prędkość transmisji danych posiadają pendrive?
Prędkość transmisji danych w pendrive Solaris to USB 2.0.