4.3 21
Drukarnia SpiroPrint 81 81
Ołówek Stolarski
Ołówek Stolarski
Ołówek Stolarski
Ołówek Stolarski
Ołówek Stolarski

Ołówek Stolarski

Cena za pakiet z nadrukiem (100 szt.)
137,00 zł

Klasyczny, czerwony ołówek stolarski to produkt, który znaleźć musi się w każdym warsztacie lub też pracowni projektowej. Naturalność połączona jest tu z funkcjonalnością, zaś dzięki dużej powierzchni do znakowania, to gadżet, który będzie wyjątkowo dobrze eksponował każdy nadruk. Ponadto, to narzędzie, które sprawi, że Twoja firma przestanie być anonimowa, Ty zaś dostarczysz swoim kontrahentom przydatny upominek. Ciekawy design i grafit o twardości F tworzy wyjątkowy gadżet reklamowy i jednocześnie ekologiczny nośnik piśmienniczy, do kategorii których ołówki z nadrukiem śmiało możemy zaliczyć.

Przygotuj sam swój projekt.
Obok znajdziesz interesujące Cię makiety.
Waga: 12,5g
Długość: 18cm
Rozmiar nadruku: 65mm x 7mm
Szerokość: 11mm
Tworzywo: Drewno
Technologia: Tampondruk
Opakowanie: pakiet 100 szt.

Parametry produktu

Kolor
Kolor
 
 
Beżowy
 
 
Czerwony

Ołówek drewniany prawa strona
Ołówek drewniany prawa strona
 
1 kolor
 
2 kolory
[Dodaj 37,00 €]

Ołówek drewniany lewa strona
Ołówek drewniany lewa strona
 
Brak Nadruku
 
1 kolor
[Dodaj 37,00 €]
 
2 kolory
[Dodaj 74,00 €]

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Opisz specyfikację projektu 
 

Dodaj plik z projektem
Dodaj plik z projektem
Plik
 
  Ilość:

Czym jest ołówek budowlany z nadrukiem?

Ołówek to podstawowe narzędzie niemal każdego pracownika. Przydaje się praktycznie w każdej sytuacji związanej z remontem, budowaniem czegoś od podstaw, czy nawet tworzeniem nowej szafki, bądź też kreatywnym projektowaniem wnętrz. Jest niezbędny, kiedy trzeba zaznaczyć miejsce i obszar nowych płytek w łazience, albo gdzie ma zawisnąć półka na książki. Ołówek stolarski jest potrzebny choćby w sytuacji, kiedy chcemy sobie udekorować ścianę ramkami ze zdjęciami. Przecież przed wierceniem otworów, najpierw trzeba zaznaczyć ich dokładne położenie. Inaczej można sobie dodać mnóstwo pracy, przecież nikt nie lubi tracić cennego czasu na ponadprogramowe szpachlowanie i malowanie ścian. Opisane sytuacje pokazują, że takie pozornie proste narzędzie jak ołówek stanowi niesłychane wybawienie i naprawdę może zaoszczędzić nam sporo czasu, który wykorzystamy na inne zajęcia albo na relaksujący wieczór z drugą połówką.

Ołówki stolarskie – jak sama nazwa wskazuje, są również podstawowym wyposażeniem każdej stolarni. Chyba żaden stolarz nie wyobraża sobie pracy bez ołówka. To dzięki niemu może zaznaczyć linie cięcia deski, by nie zmarnować cennego materiału jakim jest drewno. Ponadto ołówki stolarskie mają jeszcze jedną, wielką zaletę. Mianowicie swoją sporą powierzchnię, która pozwala na wiele możliwości związanych z personalizacją. To idealne miejsce na logo. Za sprawą tego prostego zabiegu, zwykłe narzędzie staje się tym kluczowym dla firmy, ponieważ nie dość że spełnia swoje podstawowe role, to jest także miejscem reklamy. Owe zalety dodatkowo potęguje ilość, ponieważ taki ołówek budowlany z logo zazwyczaj pojawia się w dużej liczbie, jest potrzebny każdemu. Co sprawia, że reklama może dotrzeć do szerszej grupy odbiorców. Niezwykły i zarazem banalnie prosty sposób na rozwój każdej firmy! 

Nadruk na ołówkach stolarskich z logo firmy – charakterystyka 

Ołówki stolarskie z logo firmy kształtem nie różnią się od tych zwykłych. Jednakże oprócz roli prostego ale zasadniczego narzędzia staje się także nośnikiem informacji. Dla firm to idealna forma reklamy. Nie dość, że pracownicy budowy, czy stolarni mają ciekawsze narzędzie to na dodatek nie pomylą już ołówka z pracy z tym swoim, prywatnym. To świetny sposób na "ginące ołówki", często spowodowane nieuwagą. Ołówek budowlany z logo już nie zginie z żadnej firmy! Ponadto ołówek budowlany z nadrukiem może stać się funkcjonalnym gadżetem. To ekologiczna strategia marketingowa, która z pewnością znajdzie wielu przychylnych, nowych klientów. 

Dlaczego ołówek stolarski z nadrukiem to dobry wybór dla Ciebie? 

Ponieważ możesz w łatwy, a zarazem bardzo oszczędny sposób zamienić niezbędne i występujące w dużej ilości narzędzie w miejsce reklamy Twojej firmy. Prosty zabieg w postaci wykorzystania powierzchni ołówka na druk to również proekologiczna postawa. Twój wybór może rozstrzygnąć losy naszej planety. Dzięki temu, że zamienisz plastikowy gadżet na funkcjonalny ołówek budowlany z nadrukiem, nie przyczynisz się do zaśmiecenia Ziemi. Taka postawa niesamowicie pozytywnie wpłynie na odbiór Twojej działalności. Każdy potencjalny klient, który dostanie w prezencie ołówek z Twoim logo, za każdym razem, gdy go użyje będzie bardziej przychylny do Twojej firmy. Zdobędzie zaufanie i być może w niedalekiej przyszłości skorzysta z Twoich usług. Dlatego warto zainwestować niewiele większe pieniądze na ołówki budowlane ale z nadrukiem. To dobra inwestycja, która może zadowalająco zaowocować w rozwój Twojej firmy. 

Nadruk na ołówkach stolarskich i budowlanych 

Nadruk jaki stosujemy na ołówek to nadruk pełnokolorowy, który umożliwia Wam naniesie loga w pełnej gamie kolorów. Tańszym wariantem jest tampodruk, który daje Wam możliwość nadrukowywania na ołówkach stolarskich i budowlanych własniego loga w jedny kolorze. 


Poniżej przedstawiamy listę najczęściej zadawanych pytań (FAQ).


Jaka jest miękkość rysika?
Miękkość rysika to F.

Wszystkie kolory ołówka stolarskiego są dostępne?
Dostępne kolory ołówka są widoczne w parametrach produktu.

Jak duży nadruk robicie na ołówkach stolarskich?
Maksymalne pole nadruku to 65x7mm.

Zobacz także