4.7 82
Drukarnia SpiroPrint 309 309
Brelok odblaskowy Miś plastikowy
Brelok odblaskowy Miś plastikowy
Brelok odblaskowy Miś plastikowy
Brelok odblaskowy Miś plastikowy
Brelok odblaskowy Miś plastikowy

Brelok odblaskowy Miś plastikowy

Cena za pakiet z nadrukiem (100 szt.)
339,00 zł

Są takie upominki, które z powodzeniem można nazwać uniwersalnymi, sprawdzającymi się niezależnie od okazji czy od osoby, która zostanie takim przedmiotem obdarowana. Wśród takich niewielkich podarunków dobrymi opiniami cieszą się te, które można w praktyczny sposób wykorzystać, ale też takie, które z upływem czasu nie zmienią swoich właściwości ani się nie wyczerpią. W tym miejscu wkracza nasz brelok odblaskowy w kształcie sympatycznego misia – niewielki i poręczny, ale i niezbędny podczas pieszego przemieszczania się na zewnątrz w miesiącach, kiedy zmierzch zapada bardzo szybko. Powierzchnię breloków można wykorzystać jako miejsce reklamowe i jako świetny gadżet promocyjny dla swojej marki czy pamiątka konkretnego wydarzenia.

Przygotuj sam swój projekt.
Obok znajdziesz interesujące Cię makiety.
Waga: 13,3g
Wymiary: 6,8cm x 4,8cm
Rozmiar nadruku: 15mm x 20mm
Tworzywo: Plastik
Technologia: Tampodruk
Ilość w pakiecie: 100szt

Parametry produktu

Kolor
Kolor
 
 
Biały
 
 
Czerwony
 
 
Niebieski
 
 
Pomarańczowy
 
 
Żółty

Nadruk na korpusie
Nadruk na korpusie
 
1 kolor

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Opisz specyfikację projektu 
 

Dodaj plik z projektem
Dodaj plik z projektem
Plik
 
  Ilość:

Jeden brelok, wiele możliwości

Odblaskowa figurka uśmiechniętego misia, dostępna na zamówienie w naszej drukarni, to jeden z najpraktyczniejszych gadżetów reklamowych, na jakie można się, zdecydować, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy o bezpieczeństwo swoje i bliskich należy zadbać zdecydowanie bardziej. Odblaskowe elementy przyczepione do odzieży, plecaka lub torby poprawiają bezpieczeństwo pieszego na drodze, zwiększając jego widoczność dla kierowców. To niemal obowiązkowe wyposażenie każdego dziecka w wieku szkolnym, które samodzielnie pokonuje trasę do szkoły i z powrotem. Jednak brelok odblaskowy miś sprawdzi się też w przypadku dorosłych, równie chętnie dołączających takie gadżety do swoich kluczy czy dodatków.

Oferowane, wielokolorowe breloki można zamówić w pakiecie od 100 sztuk. Niewielkich rozmiarów, 6,8 × 4,8 cm, plastikowe przywieszki w kilku żywych kolorach stanowią idealne tło dla Twojego nadruku – może to być logo marki lub dowolne hasło, które zostanie naniesione na materiał za pomocą technologii tampodruku. Projekt możesz przygotować samodzielnie i przesłać go w formacie wektorowym, korzystając z dostępnego na stronie kreatora. Możesz również skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia, zlecając nam przygotowanie nadruku na Twoich brelokach.

Jak najlepiej wykorzystać potencjał reklamowych breloków odblaskowych z misiem?

Na tak uniwersalne i niewielkie upominki, jak brelok odblaskowy miś, można mieć nieskończenie wiele pomysłów, a każdy z nich będzie przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Praktyczne i niedrogie gadżety reklamowe najlepiej jest wykorzystać w szeroko zakrojonych akcjach promocyjnych i na wszelkiego rodzaju wystawach. Dzięki temu niewielkim nakładem finansowym rozdystrybuujesz swoją reklamę do szerokiego grona odbiorców, zapewniając sobie najlepszą i najskuteczniejszą formę reklamy. Czy to podczas targów, czy podczas wystaw w dużych marketach i galeriach, warto skorzystać z każdej możliwości na reklamę i rozsławienie nazwy firmy, jaka się tylko nadarza. Elementy odblaskowe będą chętnie przyjmowanym podarunkiem, który z pewnością nie zostanie po powrocie do domu wciśnięty w kąt ku zapomnieniu. Ten rodzaj produkty przyjmie się także jako dodatek do zrobionych przez Klienta zakupów czy odebranych zamówień. Breloczki z powodzeniem można dorzucać do zamówień internetowych jako gratis lub firmowy upominek dokładany do pierwszego zamówienia, lub dla lojalnych klientów. Jeśli Twoja firma jest częścią większego przedsięwzięcia i bierze udział w większych akcjach, obejmujących swoim zasięgiem na przykład szkoły czy stowarzyszenia, z powodzeniem możesz rozdać takie gadżety reklamowe na spotkaniu ze słuchaczami prelekcji czy uczestnikami szkolenia. Breloki odblaskowe miś doskonale posłużą również jako pamiątka wydarzenia – nie musi być ono związane stricte z firmą. Może to być rodzaj suweniru, na przykład pożegnalny drobiazg dla uczestników kursu lub obozu, a nawet gości obiektu wypoczynkowego.

Dlaczego warto wybierać nasze produkty?

Nasze produkty przygotowywane są z dbałością o detale, z trwałych i solidnych materiałów. Dobrana do produktu metoda nadruku utrzymuje grafikę na powierzchni przedmiotów przez długi czas, co znacznie wpływa na postrzeganie samej marki w oczach Klientów. Wszystkie zamówienia realizujemy tak szybko, jak to tylko możliwe, abyś mógł swoją działalność rozwijać w takim tempie, jakie odpowiada Ci najbardziej. Chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem oraz wiedzą na temat branżowych trendów i następujących po sobie mód, dlatego stanowimy idealnego partnera do współpracy w przemyśle reklamowym.

Poniżej przedstawiamy listę najczęściej zadawanych pytań (FAQ).


Czy jest możliwość zamówienia mixu kolorystycznego w pakiecie minimalnym produktu brelok odblaskowy Miś plastikowy ?
Tak, jest taka możliwość, prosimy wtedy o kontakt z naszym działem sprzedaży.

Czy brelok odblaskowy Miś plastikowy posiada możliwość znakowania w więcej niż jednym kolorze ?
Nie, brelok odblaskowy Miś plastikowy jest znakowany w jednym kolorze.

Jaka jest minimalna ilość do zamówienia breloka odblaskowego Miś plastikowy ?
Pakiet minimalny dla breloka odblaskowego Miś plastikowy wynosi 100 sztuk.

Jakie jest maksymalne pole znakowania na breloku odblaskowym Miś plastikowym ?
Maksymalne pole znakowania na breloku odblaskowym Miś plastikowym wynosi 15 x 20 mm.