Infolinia: 68 410 46 62
0 Item(s) zł 0.00

Nie masz produktów w koszyku.

Podsuma: 0,00 zł

Gadżety dla branży transportowe

Gadżety dla branży transportowe

Dlaczego marketing jest ważny w branży transportowej?

Pozycję na rynku buduje się poprzez zdobywanie zaufania obecnych i potencjalnych klientów. Przede wszystkim ważna jest jakość oferowanych usług. Jeżeli jest ona zadowalająca - jest to punkt wyjścia do osiągnięcia sukcesu w swojej dziedzinie. Kolejnym ważnym krokiem jest budowanie świadomości marki. Jest na to wiele sposobów - reklamy w telewizji i internecie, billboardy, marketing szeptany, rozpoznawalne logo widoczne w wielu miejscach w siedzibie firmy oraz poza nią i wiele innych. Jeżeli władze firmy zadbają o to, aby znalazła ona swoje stałe miejsce w świadomości ludzi, zadowoleni z usług klienci będą wracać i polecać firmę kolejnym osobom. W przeciwnym wypadku zwrócą się do konkurencji, której nazwa i numer kontaktowy będą powszechnie dostępne. Dobrym sposobem na podkreślenie swojej obecności w życiu klientów są gadżety reklamowe. Z ich pomocą niewielkim nakładem finansowym można osiągnąć dużą rozpoznawalność i ocieplić relacje z klientami.

Czy gadżety reklamowe sprawdzą się w branży transportowej?

Jak najbardziej! Wiele firm z branży transportowej opiera swoją działalność na świadczeniu usług długoterminowych. W tym przypadku szczególnie ważne jest, aby dbać o ciepłe, przyjacielskie relacje z klientami. Dobrym pomysłem na pokazanie, że przedsiębiorstwu zależy na ludziach, korzystających z jego usług są tematyczne podarunki - z okazji świąt Bożego Narodzenia, na urodziny klienta, z okazji święta związanego z jego działalnością, np. "dnia hurtownika", itp. Takie działanie sprawi, że obdarowany klient poczuje, że jest dla swojego usługodawcy ważny, a firma będzie miała naturalną okazję do rozprowadzenia swoich produktów reklamowych. Dzięki nim za każdym razem, gdy klient będzie korzystał z podarunków, przypomni sobie o profesjonalnej obsłudze i indywidualnym podejściu firmy, której logo widnieje na gadżetach. Kolejną korzyścią, którą niosą one ze sobą jest duża szansa na to, że w biurze, do którego trafiły prezenty pojawi się kontrahent, który nie korzysta jeszcze z usług firmy transportowej, promującej się w ten sposób. Jego wzrok może wtedy paść na gadżet, używany przez obecnego jej klienta i z ciekawości zapyta o widniejące na nim logo, lub wyszuka przedsiębiorczą firmę w internecie, aby zapoznać się z jej ofertą. W ten sposób dzięki gadżetom podarunkowym może poszerzyć się lista potencjalnych klientów firmy!

Gdzie można umieścić swoje logo?

Pomysłów na gadżety prezentowe jest bardzo wiele. Klientów można obdarować takimi przedmiotami, jak długopisy, ołówki, breloki i smycze do kluczy, kubki z nadrukiem, torby reklamowe, powerbanki czy nośniki pamięci USB. W przypadku chęci sprawienia klientowi większego prezentu, np. z okazji okrągłej rocznicy rozpoczęcia współpracy można zdecydować się na zegar ścienny lub maskotkę, które będą dumnie prezentować logo firmy wręczającej prezent w jego biurze.


Czy prezenty to jedyne zastosowanie gadżetów w branży transportowej?

Absolutnie nie! W przypadku branży transportowej warto wykorzystać dostępne na co dzień, aczkolwiek nieoczywiste powierzchnie reklamowe. Wizytówką firmy w terenie jest... kierowca! Warto zatem zaopatrzyć go w akcesoria promujące jego pracodawcę. Jeżeli do obowiązków kierowcy należy rozmowa z odbiorcą, być może również podpisanie dokumentów, np. wydania zewnętrznego, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrobił to długopisem reklamowym. Można również zaopatrzyć go w firmowe koszulki, parasol, czapkę z daszkiem bądź maseczkę. Logo na każdym z wymienionych elementów będzie krok po kroku zapadać w pamięć osobom, które mają styczność z tak ubranym reprezentantem firmy.

Zapoznaj się z ofertą gadżetów reklamowych i wznieś swoją działalność marketingową na nowy poziom już dziś!

Swipe to the left