4.8 226
Drukarnia SpiroPrint 65 65
Długopis Cosmo
Długopis Cosmo
Długopis Cosmo
Długopis Cosmo
Długopis Cosmo

Długopis Cosmo

Cena za pakiet z nadrukiem (50 szt.)
134,50 zł

Długopisy Cosmo wyróżniają się eleganckim, klasycznym wyglądem, starannym wykonaniem, i użyciem do wykonania wysoko jakościowych materiałów. Przemyślane dodatki, różne kolory, rozmiary i obudowy – to wszystko charakteryzuje najbardziej znany długopis Cosmo. Korpus wykonany został z lekkiego, lakierowanego metalu, który idealnie pasuje do pozostałych elementów – szpicy, klipsa, nasadki mechanizmu do przyciskania. Najbardziej charakterystycznym elementem są jednak dwa metalowe, ale delikatne ringi, które, kontrastując z kolorem obudowy, a jednocześnie korespondując z innymi częściami, dają efekt czystej elegancji. Nic dziwnego, że długopisy Cosmo wykorzystywane są szeroko w reklamie. Same w sobie mają duży potencjał marketingowy, a zważywszy, że koszty zakupu, zwłaszcza większej ilości, nie są duże. Długopis reklamowy Cosmo to doskonały wybór do promocji marki lub wydarzenia. Potrafi zachować w miłej pamięci daną firmę i zachęca do współpracy. SpiroPrint dostarcza ten niezwykle funkcjonalny i lubiany gadżet w dobrej cenie. Każdy ucieszy się z takiego upominku, jakim jest Cosmo długopis, nawet Twój najbardziej wymagający klient będzie zadowolony.

Przygotuj sam swój projekt.
Obok znajdziesz interesujące Cię makiety.
Waga: 14,6g
Długość: 13,5cm
Rozmiar nadruku: 55mm x 6mm
Typ wkładu: Elite-wymienny
Kolor wkładu: niebieski
Tworzywo: Aluminium
Technologia nadruku: Grawer laserowy
Odblokowanie wkładu: wciśnięcie
Ilość w opakowaniu: 50szt.

Parametry produktu

Kolor
Kolor
 
 
C-01 Czarny
 
 
C-02 Złoty
 
 
C-03 Grafitowy
 
 
C-04 Srebrny
 
 
C-05 Pomarańczowy
 
 
C-06 Czerwony
 
 
C-07 Bordowy
 
 
C-09 Granatowy
 
 
C-10 Ciemny niebieski
 
 
C-10A Niebieski
 
 
C-11 Jasny niebieski
 
 
C-12 Zielony
 
 
C-13 Butelkowy
 
 
C-14 Ciemny błękit
 
 
C-16 Różowy
 
 
C-17 Jasny zielony
 
 
C-18 Purpurowy
 
 
C-19 Ciemny fiolet
 
 
C-20 Biały
 
 
C-21 Żółty
 
 
C-23 Brązowy ciemny
 
 
C-24 Granatowy ciemny
 
 
C-26 Fuksjowy

Grawer Laserowy prawa strona
Grawer Laserowy prawa strona
 
Grawer Laserowy

Grawer Laserowy lewa strona
Grawer Laserowy lewa strona
 
Brak Nadruku
 
Grawer Laserowy
[Dodaj 19,00 €]

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Opisz specyfikację projektu 
 

Dodaj plik z projektem
Dodaj plik z projektem
Plik
 
  Ilość:

Długopis Cosmo z nadrukiem

Same długopisy Cosmo są eleganckim gadżetem, który sprawdzi się na wiele różnych okazji. Jednakże dużo bardziej efektownie będą prezentowały się z wygrawerowanym znakiem firmowym lub innym. Grawer nanosimy na prawą lub lewą stronę długopisu metodą YAG, która sprawdza się idealnie na takich powierzchniach jak metal. Nadruk jest jednokolorowy, nie jest wygładzany, co stanowi duży atut. Długopis Cosmo z nadrukiem prezentuje się niezwykle profesjonalnie, a to zaświadcza również o profesjonalności firmy lub instytucji, która go zamówiła. W celu budowania swojej marki warto używać gadżetów ekskluzywnych, a takim są długopisy Cosmo z nadrukiem. Wystarczy do nas przesłać swój projekt za pomocą makiet, które udostępniamy, a my wykonamy na długopisie dla Ciebie piękny laserowy nadruk o rozmiarach 55 mm x 6 mm.

Dlaczego długopisy Cosmo to dobry wybór?

Długopisy Cosmo to wybór doskonały! Znany i lubiany design jest dużym plusem – wiadomo, że spotka się z aprobatą klientów, a jego trwałość i wygoda pisania – gwarancją, że pozostanie z nimi na długo. Długopis tego typy ma więc duży potencjał reklamowy, czy nawet sentymentalny. Tak dzieje się na przykład podczas wyborów. Dobrze jest zakreślić nim krzyżyk przy kandydacie, którego popieramy. Jeżeli wygra miejsce w samorządzie lub parlamencie – za każdym razem, kiedy spojrzymy na długopis, będzie nam przypominał, że to również nasza zasługa. Zabierz więc swój długopis na wybory!

Różnorodność kolorów i niska cena

Zanim jednak użyjesz długopisu Cosmo przy wyborach, czeka Cię jeszcze jeden trudny wybór. Chodzi o kolor, a jest ich dostępnych aż 25, od klasycznych: czarnych, granatowych, czerwonych do bardziej fantazyjnych: pomarańczowych, fuksjowych, fioletowych

Jeżeli podoba się większość z nich – nie musisz się ograniczać. Długopisy Cosmo są w cenie, która pozwala na złożenie u nas większego zamówienia. 126,69 zł za 50 spersonalizowanych, bo z grawerem, sztuk to mała kwota za tak duży efekt. A jest nim zbudowanie wizerunku firmy, jako ceniącej nie tylko praktyczność, ale i estetykę. Jak Cię widzą, tak Cię piszą… Cosmo długopisami. Będą one pracować dla Ciebie, zwłaszcza że ich cena nie jest kosmiczna.

Cosmo długopis możemy oferować w atrakcyjnej cenie, bo jesteśmy jego bezpośrednimi importerami. SpiroPrint jest niezawodnym pośrednikiem w sprzedaży dużej ilości tego popularnego gadżetu w różnych kolorach. Do tego dzięki nam łatwo spersonalizujesz długopis, nanosząc trwały grawer w postaci logo, znaku firmowego, sloganu, krótkich życzeń. Cosmo długopis to najbardziej popularny gratis, nadający się na różne okazje – promocję, konferencję, święta, jako mały upominek, lub dodatek do większego prezentu. Buduje prestiż, pomaga zyskać sympatię. Jest elegancki i praktyczny. Za niewielką cenę możemy dać dużo i zyskać jeszcze więcej. SpiroPrint jest miejscem, które Ci to zagwarantuje.


Poniżej przedstawiamy listę najczęściej zadawanych pytań (FAQ).


Czy wszystkie długopisy ze zdjęć są dostępne?
Dostępne kolory długopisów są widoczne w parametrach produktu.

Nadruk na Cosmo może być kolorowy?
Cosmo znakujemy grawerem laserowym jest on jednokolorowy.

Możecie zrobić mi indywidualny kolor długopisu?
Wszystkie dostępne kolory Cosmo znajdują się w parametrach produktu, kolory można też zobaczyć na zdjęciach. Nie ma możliwości zrobienia indywidualnego koloru.

Zobacz także